Монтана сгреши в Европа

Автор:

Монтана 2003 отстъпи с 68:85 (16:21, 13:23, 19:23, 20:18) на Цинкарна Целе като гост във втория мач от Адриатическата лига в Словения.

Така българският шампион е с една победа и една загуба до момента в евротурнира. Баскетболистките на Стефан Михайлов не успяха да намерят ритъма на играта си още от самото начало и въпреки, че на моменти стопяваха разликата, силите им не стигнаха за нищо повече. За сметка на това домакините демонстрираха отлична стрелба от далечно разстояние и наказаха съперника си с 12 тройки. Словенките имаха и тотална доминация под коша, където овладяха 50 борби срещу 30 за Монтана.
БГ Баскет

Хандбалният "Спартак"-Варна е на полуфинал

Хандбалистите на варненския "Спартак" изиграха един много силен мача като домакини срещу тима на "Чардафон" /Габрово/. Срещата беше от 1/4 финалите за купата на страната. Варненският тим спечели с 32-27, на полувремето 17-11. Този успех  ги класира за полуфинала, където ще се изправят срещу "Пирин" Гоце Делчев. Тимът на "Пирин" поднесе изненадата,..

публикувано на 16.12.18 в 19:58

"Черно море Тича" не издържа срещу "Рилецо"

„Рилски спортист“ записа трудна победа при гостуването си на „Черно море Тича“ във Варна с  94:76. В заключителните минути опитният състав от Самоков успя да заиграе силно в защита и да пречупи младия отбор на „моряците“, като 7 минути домакините дори водеха с точка в резултата.  Най-полезен за „Рилски спортист“ Златин Георгиев завърши с 18 точки, 11..

публикувано на 15.12.18 в 20:05
Илиан Илиев

Илиан Илиев: Можехме повече през есенния полусезон

Наставникът на Черно море Илиан Илиев обяви след равенството (1:1) срещу Витоша в Бистрица, че е искал да постигне по-предно класиране след края на шампионатните мачове за 2018 г., но непостоянните игри в началото са попречили това да стане факт. Също така треньорът на моряците обясни защо се е стигнало до раздялата с Атанас Зехиров и Благой Макенджиев,..

публикувано на 15.12.18 в 17:11

"Витоша" спря серията на "моряците"

Витоша (Бистрица) и Черно море завършиха наравно 1:1 в среща от 20-ия кръг на Първа лига. "Моряците" излязоха напред в резултата с гол на капитана Георги Илиев в 20-ата минута, а през второто полувреме домакините от Бистрица изравниха чрез Ивайло Лазаров, който отбеляза с глава в 73-ата минута. "Тигрите" сложиха край на победната серия на Черно море,..

публикувано на 15.12.18 в 14:42

Коледен турнир по джудо в Юнашки салон

Третият коледен турнир по джудо за деца се провежда в „Юнашки салон“ във Варна . Организатори са местния СК „Десант“ и Община Варна. Повече от 100 деца участват в проявата. Емоциите са огромни, най-вече сред родителите. Организацията на турнира е перфектна. Изключителен жест от страна на състезателите от варненския спортен клуб „Десант“. Те не само..

публикувано на 15.12.18 в 13:49

"Грация" изпрати успешна година

Тържеството на клуба по художествна гимнастика премина при изключителен интерес. Имаше много гости, сред тях „примите“ на този спорт във Варна и България-Мария Чиприянова, Минка Ванкова, Анелия Атанасова, г-жа Султанка Малчева. Гост на тържеството беше и областният управител на Варна Стоян Пасев. За всички активно занимаващи се с гимнастика /състезателно/..

публикувано на 15.12.18 в 13:32

Коледно карнавално бягане във Варна

За четвърти пореден път отбелязваме края на годината с едно от най-яките и забавни спортни, карнавални събития организирани във Варна. Какво сме ви подготвили този път: 1. Щафетно бягане. Отбори от по 4 души ще се съревновават и надъхват в продължение на 4 обиколки от по 400 метра за всеки член на отбора. Задължително условие е да има ПОНЕ ЕДНА..

обновено на 15.12.18 в 08:12