Лудогорец не успя

Автор:

Лудогорец и АЕК (Ларнака) направиха  0:0 в мач от четвъртия кръг на груповата фаза в Лига Европа. Двата тима направиха скучен мач, а нашите шампиони създадоха малко по-опасни ситуации пред вратата на противнака една в 73-та-те минута на срещата. В състава на Лудогорец нямаше изненада. Разградчани уцелиха гредата чрез Моци.  Наставникът Здравков използва тези 11 състезатели, които започнаха и в шампионатния двубой срещу Етър. Този резултата означава края на европейската изява на Лудогорец за този сезон.

ЛУДОГОРЕЦ: 33. Ренан, 4. Сисиньо, 30. Моци, 3. Недялков, 6. Натанаел, 18. Дяков (66-Лукас Саша), 10. Кампаняро, 92. Лукоки (86-Жоао Паоло), 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 28. Кешерю (76-Шверчок)

АЕК (ЛАРНАКА): 25. Рамирез, 2. Силва, 6. Катала, 8. Акоран, 12. Тричковски (87-Константину), 13. Хавел, 15. Гарсия, 18. Гонзалес, 19. Йоану, 21. Жан-Люк (71-Тете), 99. Яну

"Левски" следи Радослав Василев

Ръководството на "Левски" следи ситуацията около национала на "Черно море" Радослав Василев. 28-годишният нападател има договор до края на сезона, като няма изгледи да го поднови. Той ще стане свободен агент, което ще го направи привлекателен за много отбори. От "Левски" ще се опитат да го привлекат, като този ход съвпада с афишираното намерение за..

публикувано на 22.04.19 в 11:49

ПСК "Черно море" счупи 30-годишен рекорд

Щафетата на ПСК "Черно море" записа най-впечатляващото постижение на държавното първенство по плуване на басейн "Диана". Варненци счупиха клубния рекорд в щафета на 4 по 100 метра съчетано за жени с време 4:25.59 минути. Варненки в състав Калина Николаева, Азра Янак, Тея Николова и Бояна Кирчева подобриха досегашното върхово постижение на щафетата на ЦСКА..

публикувано на 22.04.19 в 10:05

"Черно море" губи в Стара Загора

"Черно море" загуби с 0:2 при гостуването си на "Берое" в 30-ия кръг на Първа лига. В 7-ата минута бившият футболист на “моряците” Педро Еуженио реализира от пряк свободен удар. В 24-ата минута домакините удариха и греда чрез Иван Минчев, а четири по-късно "Берое" стигна до втори гол. Иван Бандаловски вкара с глава след центриране от корнер. В 62-рата..

публикувано на 22.04.19 в 08:00

Събраха 4200 лв. за малкия Дани

4200 лв. е сумата, събрана за малкия Дани от Добрич по време на благотворителното бягане в Морската градина. Организаторите на лекоатлетическа проява във Варна благодарят на всички, които откликнаха на повика за помощ. Основното събитие беше в морската градина, но кутии за благотворителност имаше поставени на няколко места в града. Много спортисти също..

публикувано на 22.04.19 в 07:57

"Спартак" поведе по голова разлика

"Спартак" излезе начело в Трета лига - Североизточна група, след като основният му конкурент "Суворово" допусна равенство. Варненци победиха с 14:0 "Волов", а суворовци направиха 2:2 срещу "Локомотив" (Русе) у дома. На полувремето дори домакините губеха с 1:2. Двата тима са с по 57 точки и равен брой мачове, но възпитаниците на Енгибар Енгибаров имат..

публикувано на 22.04.19 в 07:49

Сребро и бронз за варненските ватерполисти

Варненските клубове по водна топка се класираха на второ и трето място в държавното първенство за мъже. „Локомотив Никола Нанов“ спечели титлата за трета поредна година. Софийският тим победи на финала КПС „Варна“ със 7:6. Решаваща за Локомотив се оказа третата трета част, след която поведоха с 6:3. Варненският тим имаше своите огромни шансове, но не успя..

публикувано на 22.04.19 в 07:46