Стойчев и Казийски останаха без отбор

Спортният директор Радостин Стойчев и българските волейболисти Матей Казийски, Николай Пенчев и Аспарух Аспарухов се разделиха с полския тим Сточния (Шчечин). Споразумения за напускане са подписани и с останалите класни играчи. Тимът остана без основния си спонсор в началото на сезона и е със сериозни финансови проблеми. Босът на клуба Якуб Маркевич обаче все пак обяви намеренията си, а те са Сточния да продължи участието си в полското първенство.

Юношите на "Черно море" са шампиони

Юношите старша възраст на "Черно море" станаха за първи път шампиони на България по футбол. Водените от Мартин Христов таланти победиха ЦСКА с 3:0 на стадиона под Аспаруховия мост във Варна и кръг преди края в първенството на Елитна група до 19 години са недостижими на върха. Домакините решиха спора през първото полувреме, когато поведоха с 2:0 след..

публикувано на 25.05.19 в 08:20

"Черно море" изгони Георги Илиев и още петима

Шестима футболисти на "Черно море" вече са изгонени от отбора. Сред тях и лидерът на тима Георги Илиев. Другите петима са Иван Дюлгеров, Георги Китанов, Пламен Димов, Виктор Генев и Петър Витанов. Въпросните играчи бяха извадени от групата за мача с "Лудогорец" и повече няма да са част от тима. Треньорът Илиян  Илиев само обяви, че те повече няма да са..

публикувано на 24.05.19 в 23:35

"Лудогорец" отново е шампион

"Лудогорец" е шампион на България за осми пореден път. Тимът от Разград надви на своя стадион "Черно море" с 4:1. Якуб Шверчок записа хеттрик, гол добави и Димо Бакалов. За "Черно море" се разписа Жоржиньо. Интригата в двубоя се задържа за кратко, когато гостите успяха да изравнят в средата на първото полувреме. Тимът, воден от Стойчо Стоев се нуждаеше..

публикувано на 24.05.19 в 23:30

Биляна Дудова: Добре съм, вече се възстановявам вкъщи

„Добре съм, вече се възстановявам вкъщи”, заяви Биляна Дудова. Трикратната европейска шампионка по борба пострада вчера. Тя е с прорезна рана, на ръката, получена при самонараняване в момент на афект. Самата Биляна не разкрива конкретната причина за инцицента, а само допълва, че е лична и отказва да коментира подробности. Често шампионката..

публикувано на 23.05.19 в 09:39

България пропусна да спечели първа победа в Лигата на нациите

Белгия ни обърна от 2:0 до 2:3, записахме първа точка в турнира България пропусна изключителен шанс да запише първа победа при дебюта си във Волейболната лига на нациите при жените. В мач между двата най-млади състава в турнира, играл се в „Монбат Арена” в Русе, момичетата на Иван Петков поведоха на Белгия с 2:0 гейма, но загубиха с 2:3..

публикувано на 23.05.19 в 09:08

"Берое" спечели бронзовите медали

Баскетболистите на Берое (Стара Загора) спечелиха бронзовите медали в Националната баскетболна лига за първи път в своята история.   Те спечелиха и втория мач между двата тима, надигравайки Рилски спортист с 94:69 в “Арена Самоков” и печелейки серията с 2-0 успеха. Седми приз за тима от 2016 г насам. Старозагорци са печелили още купата на..

публикувано на 23.05.19 в 08:50

"Етър" приема "Славия" в реванш

Отборът на "Етър" приема тази вечер от 20,00 часа "Славия" на стадион "Ивайло" във Велико Търново в реванша от сблъсъка между двата тима, гонещи класиране за баража за Лига Европа. "Белите" спечелиха с 1:0 първата среща, благодарение на гола на Георги Йомов в края на първото полувреме. Победителят от днешния двубой ще се изправи в баража за..

публикувано на 23.05.19 в 08:46