Кариана бие в Берковица, Бдин пада в Козлодуй

Снимка: Любо Андреев, архив

"Бдин" Видин загуби с 2:0 гостуването си на "Първа Атомна" Козлодуй в среща от 18 кръг на Северозападната Трета футболна лига. Домакините откриха резултата в 37 мин. чрез Любен Вълков, а в 65-та мин. Теодор Букоев покачи на 2:0. В 75-та мин. видинчани получиха правото да изпълнят дузпа, но вратарят на домакините Ивайло Върганов спаси удара от бялата точка на Александър Соколов.

В друга среща от кръга Кариана /Ерден/ си писа отличен при гостуването на Ком /Берковица/. Момчетата на треньора Георги Владимиров разбиха с 6:0 берковчани в среща от 18-ия кръг на Северозападната трета лига. Гостите от Ерден откриха резултата от дузпа за нарушение в наказателното поле срещу Евгени Игнатов – Бамзе. От бялата точка точен бе Боби Боянов. Пет минути по-късно Николай Николов с глава засече центриране на Игнатов за 0:2. С подновяването на играта след почивката карианци стигнаха до класическа преднина. След остро центриране на Евгени Игнатов автогол си отбеляза Иво Ангелов – Шишето. Влезлият като резерва Борис Петков се разписа на два пъти. Първо след пас на друга резерва Евгени Иванов – Геко с глава, а в 88-та минута след асистенция на Ангел Русев – Меката. Последният вкара петото попадение във вратата на Ком.

Кариана: Павел Станев, Николай Дичев, Георги Илиев, Георги Цеков, Цветко Иванов, Дидо Иванов, Николай Николов, Ангел Русев, Евгени Игнатов, Боби Боянов, Цветелин Анжелов /Евгени Иванов, Борис Петков/.

В следващия кръг на 24 март, петък, от 14.30 часа Кариана приема Павликени, а "Бдин" е домакин на "Янтра" Габрово.

print Отпечатай

Старши-треньорът на „Ботев“ опроверга спекулациите, че ще поеме столичния „Локомотив“

Подобни интриги се завъртяха през последните дни в спортни сайтове. „Имам договор с „Ботев“ /Враца/, който смятам да изпълня. С кмета Калин Каменов имаме дългосрочна програма, която смятам да изпълня. Нямам никакво намерение да поемам „Локомотив“ /София/ , каза Сашо Ангелов . Наставникът допълни, че няма представа кой е решил да..

публикувано на 24.05.17 в 09:37

"Манастирище 2000" е футболен шампион на България за ветерани

Футболната команда от врачанското село Манастирище спечели титлата от Държавното първенство по футбол за ветерани и влезе в историята, като първият селски тим направил това. Звездната селекция на Кунчо Кузманов обърна след дузпи пълния с майстори от близкото минало "Нефтохимик" във финала, който се състоя на стадион „Ивайло“ във Велико Търново..

публикувано на 24.05.17 в 09:06

Мездра 98 е победител в турнира на малки врати в Мездра

Приключи 17 Футболен турнир на малки врати в Мездра . Във финалния мач отборът на Мездра 98 победи Манастирище 2000 с 1:0 и грабна купата за втори път. В двубоя за третото място Околчица Моравица победи с 4:2 Сборная Враца. Приза за най-добър квартален отбор отиде при Мездра 98, за най-добър селски при Манастирище, и фирмен при SEBN Мездра...

публикувано на 23.05.17 в 14:25

Карате клуб Компас /Монтана/ на второ място в състезанието “Супер боец”

Карате клуб Компас /Монтана/ зае второ отборно място в състезанието “Супер боец” във Видин . Възпитаниците на треньора Сергей Тихолов са с 9 златни медала, 4 сребърни и 5 бронзови отличия. Компас участва със 17 каратеки и донесе 18 медала. Сияна Тихолова спечели 3 златни медала – на кумите, ката и дуо система /джу джицу по двойки/...

публикувано на 23.05.17 в 13:44

Хеттрик за Румен Рангелов от "Кариана" срещу "Левски"

Румен Рангелов отбеляза хеттрик за победата на "Кариана" /Ерден/ с 3:0, като гост на "Левски" от гара Левски. Двубоят бе от 28-ия кръг на Северозападната трета лига. Успехът на момчетата на треньора Атанас Джамбазки изгледа и собственикът на тима Милан Йосифов. До 20-та минута Румен Рангелов вкара две от попаденията си. Третото стана в 61-та минута. За..

публикувано на 22.05.17 в 16:20

Мездренските хандбалисти спечелиха Зоната

Пореден успех постигнаха младите възпитаници на хандбален клуб "Локомотив" Мездра. Юношите младша възраст са шампиони в Зона "Витоша" и спечелиха квота за държавните финали. В Арена "Неврокоп" в Гоце Делчев те постигнаха две категорични победи- над "Интер" Благоевград с 31:3 и над "Пирин" Гоце Делчев с 14:8 гола. Освен това за голмайстор бе..

публикувано на 22.05.17 в 16:13