Кариана бие в Берковица, Бдин пада в Козлодуй

Снимка: Любо Андреев, архив

"Бдин" Видин загуби с 2:0 гостуването си на "Първа Атомна" Козлодуй в среща от 18 кръг на Северозападната Трета футболна лига. Домакините откриха резултата в 37 мин. чрез Любен Вълков, а в 65-та мин. Теодор Букоев покачи на 2:0. В 75-та мин. видинчани получиха правото да изпълнят дузпа, но вратарят на домакините Ивайло Върганов спаси удара от бялата точка на Александър Соколов.

В друга среща от кръга Кариана /Ерден/ си писа отличен при гостуването на Ком /Берковица/. Момчетата на треньора Георги Владимиров разбиха с 6:0 берковчани в среща от 18-ия кръг на Северозападната трета лига. Гостите от Ерден откриха резултата от дузпа за нарушение в наказателното поле срещу Евгени Игнатов – Бамзе. От бялата точка точен бе Боби Боянов. Пет минути по-късно Николай Николов с глава засече центриране на Игнатов за 0:2. С подновяването на играта след почивката карианци стигнаха до класическа преднина. След остро центриране на Евгени Игнатов автогол си отбеляза Иво Ангелов – Шишето. Влезлият като резерва Борис Петков се разписа на два пъти. Първо след пас на друга резерва Евгени Иванов – Геко с глава, а в 88-та минута след асистенция на Ангел Русев – Меката. Последният вкара петото попадение във вратата на Ком.

Кариана: Павел Станев, Николай Дичев, Георги Илиев, Георги Цеков, Цветко Иванов, Дидо Иванов, Николай Николов, Ангел Русев, Евгени Игнатов, Боби Боянов, Цветелин Анжелов /Евгени Иванов, Борис Петков/.

В следващия кръг на 24 март, петък, от 14.30 часа Кариана приема Павликени, а "Бдин" е домакин на "Янтра" Габрово.

print Отпечатай

"Монтана" излиза срещу "Ботев" Пловдив с нов нападател

Централният нападател Саер Сане се очаква да дебютира за Монтана при гостуването утре на "Ботев" Пловдив. В БФС президентът на клуба Румен Панайотов картотекира французина. 30-годишният таран направи неофициален дебют за монтанци в контролната среща с ЦСКА преди седмица. "Саер Сане има качества, но му трябва игрова практика." - заяви наставникът на..

публикувано на 30.03.17 в 17:23

Фестивал на електрическите велосипеди във Видин

На 31 март във Видин ще се проведе еднодневен фестивал на електрическите велосипеди. Десет от тези превозни средства ще бъдат разположени до художествената галерия в Крайдунавския парк и видинчани, които желаят, ще могат да се повозят, съобщи Евтим Стефанов, директор на Агенцията за регионално развитие и Бизнес център- Видин.  "Напълно безвъзмездно е..

публикувано на 30.03.17 в 16:55

Борислав Борисов е новият старши треньор на "Бдин" Видин

Новият старши треньор на футболния "Бдин" Видин Борислав Борисов беше представен официално днес от Павел Петров , председател на управителния съвет на видинския клуб. Предишният треньор е напуснал по собствено желание и ще бъде освободен по взаимно съгласие.  "Решихме да се разделим по взаимно съгласие, за да няма ощетени. Не знам точната..

публикувано на 30.03.17 в 16:11

"Монтана" победи "Добруджа" в първия полуфинал от Суперлигата по волейбол

"Монтана" победи "Добруджа 07" /Добрич/  с 3:1 гейма в първата ½ финална плейофна среща от Суперлигата  по волейбол при мъжете. В зала "Младост" двете агитки не спряха да подкрепят отборите си. Шампионите от Добрич влязоха по-уверено в мача и след 25:20 точки поведоха. Монтанци не се дадоха в следващата част. След няколко поредни точки,..

публикувано на 30.03.17 в 08:30

Нов треньор поема "Бдин"

Нов старши-треньор очакват в ОФК "Бдин 1923" Видин . До рокадата се стигна след като досегашният наставник Диян Дончев неочаквано напусна клуба в края на миналата седмица. Той изкара начело на "Бдин" едва три месеца, като записа 2 победи и 2 загуби в първенството на Северозападната Трета лига. Най-вероятно тимът ще поеме дългогодишният футболист и..

публикувано на 29.03.17 в 16:43

"Монтана" закова второто място в държавното първенство по баскетбол

Баскетболистките на Монтана победиха с 86:73 точки "Берое" /Стара Загора/ в среща от предпоследния кръг на държавното първенство при жените. Успехът затвърди монтанчанки на втората позиция преди плейофите, където двата тима се срещат. "Монтана" обаче има предимство в домакинството. Мачът в зала "Младост" тръгна лошо за монтанчанки. При 2:10..

публикувано на 29.03.17 в 08:20