Футболен турнир за детски градини се проведе в Мездра

Футболен турнир за момчета от детските градини се проведе в Мездра.
Снимка: Петко Котларски

Футболен турнир за момчета от детските градини се проведе в салона на Основно училище "Христо Ботев" в Мездра.

Оспорваната футболна битка бе спечелена с 12 точки от отбора на Детска градина "Мир", който победи във всички срещи. На второ място остана Детска градина "Детелина", а на трето място се класира Детска градина "Слънчице". Четвърти станаха момчетата от Детска градина "Звездичка", а последна остана Детска градина "Роза", без спечелена точка.

Голмайстор на турнира стана Виктор Павлов от Детска градина "Мир" с три гола, а Пламен Николов от същото детско заведение бе определен за най-добър вратар. Победителите получиха купи, грамоти и топки от кмета на общината Генади Събков.

Турнирът бе плануван да се проведе на стадион "Локомотив", но заради лошото време вчера мачовете се играха в училищния салон. Щафетата за детските градини бе отменена.

print Отпечатай

Хеттрик за Румен Рангелов от "Кариана" срещу "Левски"

Румен Рангелов отбеляза хеттрик за победата на "Кариана" /Ерден/ с 3:0, като гост на "Левски" от гара Левски. Двубоят бе от 28-ия кръг на Северозападната трета лига. Успехът на момчетата на треньора Атанас Джамбазки изгледа и собственикът на тима Милан Йосифов. До 20-та минута Румен Рангелов вкара две от попаденията си. Третото стана в 61-та минута. За..

публикувано на 22.05.17 в 16:20

Мездренските хандбалисти спечелиха Зоната

Пореден успех постигнаха младите възпитаници на хандбален клуб "Локомотив" Мездра. Юношите младша възраст са шампиони в Зона "Витоша" и спечелиха квота за държавните финали. В Арена "Неврокоп" в Гоце Делчев те постигнаха две категорични победи- над "Интер" Благоевград с 31:3 и над "Пирин" Гоце Делчев с 14:8 гола. Освен това за голмайстор бе..

публикувано на 22.05.17 в 16:13

Организират риболовен турнир за деца в Монтана

Традиционният турнир по риболов за деца, организиран от ловно-рибарско дружество "Огоста"- Монтана, тази година ще бъде проведен на езерото Монтанензиум . Инициативата е на Община Монтана. От две години местната управа отделя средства да зарибява градското езеро с бял амур, обикновен и златен шаран и така да предпазва водата от заблатяване. Тъй като..

публикувано на 22.05.17 в 14:19

Куп проблеми в "Монтана" преди мача с "Нефтохимик"

Монтана окуця още за реванша в Бургас срещу Нефтохимик. След като централният нападател Атанас Илиев обърна отново глезен на мача в Ловеч, на последната тренировка проблеми получаха Бамба и Саер Сен. Чернокожите играчи не се качиха вчера в автобуса. Сергей Георгиев и Стивън Петков са оперирани, а вратарят Евгени Александров е с контузия в рамото. Монтанци..

публикувано на 22.05.17 в 11:46

Милица и Йоло триумфират в Плевен

На провелия се в Плевен "Маратон на приятелството" в класическата дисциплина при мъжете спечели кениецът Аугустос Киприано с време 2.36 часа, а при жените Габриела Красимирова -3.09.02 часа. В дисциплината полумаратон /21.1 км/ се включиха треньорът на СК "Атлет" Мездра Йоло Николов и неговата възпитаничка Милица Мирчева. Николов и Шабан Мустафа от..

публикувано на 22.05.17 в 09:27

"Ботев" падна у дома в мач без значение

Созопол удари като гост Ботев с 2:0 мач от 29-ия кръг на Втора футболна лига. Около 600 зрители дойдоха на стадион "Христо Ботев" във Враца, за да видят продукцията на любимците си в последното им домакинство от настоящата кампания. Мачът се оказа без значение и за двата отбора, но противно на очакванията гостите, които уж нямаше за какво да играят,..

публикувано на 22.05.17 в 09:21