"Ботев" гостува на "Славия" в събота

Селекцията на "Ботев" Враца до 19 години, която играе в елита, започва в събота, 12 август, участието си в новото футболно първенство. Дебютният мач за възпитаниците на треньора Любен Любенов е гостуване на един от най-силните отбори в дивизията, този на "Славия". Мачът в София ще ръководи главен арбитър от Своге- Йото Гарабедов, на когото ще помагат Петър Стойчевски и Георги Минев. Останалите срещи на старта са: "Локомотив" Пловдив - "Берое", "Септември" – "Марек", "ЦСКА-София" – "Лудогорец", "Черно море" – "Черноморец",  "Дунав" - "Нефтохимик" и "Пирин" Благоевград - "Ботев" Пловдив, а в неделя "Монтана" приема "Левски".

Баскетболистките на Монтана победиха хърватския „Трешневка“

Баскетболистките на Монтана победиха с 31 точки разлика хърватския “Трешневка“ . Двубоят в зала „Младост” завърши 82:51 точки за българския тим. Наставникът на „Монтана“ Стефан Михайлов не успя да използва гардът Виктория Стойчева, която е болни от грип. Така, че основата тежест изнесе сръбкинята Милана Живадинович. Момичетата на..

публикувано на 18.01.18 в 11:30

Монтана победи „Фойникас“ с 3:1

Волейболистите на Монтана победиха с 3:1 гейма гръцкия „Фойникас“ /Сирос/ в първа 1/8 финална среща от турнира „Чалъндж къп”.  Малка група от Гърция пристигна в Монтана, за да подкрепя своя отбор в зала „Младост”. Въпреки късния вечерен час на срещата, която започна в 20.30 минути, близо 400 зрители изгледаха двубоя. Монтанци..

публикувано на 18.01.18 в 10:07

Все още не се намират спонсори за "Първа Атомна"

Дискусия, посветена на бъдещето на "Първа атомна" се проведе в Козлодуй. Срещата с привърженици на третодивизионния футболен клуб и граждани бе организирана от Управителния съвет на клуба. Основната дискутирана тема беше бъдещето на местния отбор, което е поставено под въпрос заради липсата на спонсори. " На срещата се изясни в какво състояние сме..

публикувано на 18.01.18 в 09:40

Монтана изпусна "Витоша" в контролна среща

Монтана направи 1:1 с елитния "Витоша" /Бистрица/ в контролна среща, играна в Правец. На два пъти и гредата помогна на тима от столичния квартал. В самото начало на мача Атанас Илиев можеше да открие резултата, но пропусна сам срещу вратаря. Момчетата на треньора Ферарио Спасов стигнаха първи до гол. Две минути преди почивката Коконов бе..

публикувано на 17.01.18 в 17:31

Местят датата на волейболен мач в Монтана

Дербито между волейболистите на Монтана и "Добруджа 07" /Добрич/ от 17-ия кръг на Суперлигата при мъжете се отлага с два дни, като ще се изиграе на 4 февруари от 18 ч. По програма срещата в зала „Младост“ трябваше да се проведе на 2 февруари. Промяната се налага заради участието на водения от Даниел Пеев тим в европейския клубен турнир “Чалъндж..

публикувано на 17.01.18 в 15:50

"Пъстрина" на лагер в Сандански

Лидерът в четвърта монтанска футболна дивизия "Пъстрина 2012" /Николово/ ще има подготвителен лагер в Сандански. Играещият президент Димитър Нисторов е договорил хотел в южния ни град. Условията са отлични и хотелът  ще бъдат на разположение единствено на играчите от Николово. Отборът заминава на лагер следващата сряда и ще остане там до 28 януари...

публикувано на 17.01.18 в 14:15