"Ботев" гостува на "Славия" в събота

Селекцията на "Ботев" Враца до 19 години, която играе в елита, започва в събота, 12 август, участието си в новото футболно първенство. Дебютният мач за възпитаниците на треньора Любен Любенов е гостуване на един от най-силните отбори в дивизията, този на "Славия". Мачът в София ще ръководи главен арбитър от Своге- Йото Гарабедов, на когото ще помагат Петър Стойчевски и Георги Минев. Останалите срещи на старта са: "Локомотив" Пловдив - "Берое", "Септември" – "Марек", "ЦСКА-София" – "Лудогорец", "Черно море" – "Черноморец",  "Дунав" - "Нефтохимик" и "Пирин" Благоевград - "Ботев" Пловдив, а в неделя "Монтана" приема "Левски".

ОФК "Локомотив-Мездра" с разгромна победа в Бърдарски геран

В среща от 9-ия кръг на шампионата във врачанската "А" областна футболна група, футболистите на ОФК "Локомотив-Мездра" постигнаха убедителна победа като гости срещу новака в първенството "Ботев" /Бърдарски геран/ с 1:7. Капитанът Илия Илиев се разписа с четири точни попадения за мездренските футболисти, а по едно попадение във вратата на..

публикувано на 23.10.17 в 15:30

"Ботев" /Враца/ гостува на ЦСКА за купата

"Ботев" /Враца/ гостува на ЦСКА във вторник, на 24 октомври в единствен осминафинален мач от турнира за купата на България по футбол. Двубоят е от 18 часа на стадион "Българска армия". Петър Кирилов получи наряд и ще ръководи гостуването на врачани. Негови помощници ще бъдат Александър Атанасов и Димо Вълчев. Четвърти рефер ще бъде Християна..

публикувано на 23.10.17 в 15:04

"Кариана" запазва лидерската си позиция след поредна победа

"Кариана" /Ерден/ победи с 2:1, като гост "Мизия 2005" /Кнежа/ в среща от 11-ия кръг на третия ешелон. Така момчетата на треньора Атанас Джамбазки продължават да са едноличен лидер в Северозападната Трета лига. В 30-та мин. Николай Николов засече с глава центриране и прехвърли вратаря на домакините за 0:1. До почивката момчетата на Атанас Джамбазки..

публикувано на 23.10.17 в 15:00

Отборът на Община Мездра се завърна с купа от "Приключенски многобой-Ботевград 2017"

Отборът на Община Мездра се представи отлично в първото в България състезание по приключенски многобой, съобщават от местната управа . Тимът демонстрира неподозирано физически възможности, воля и несломим дух при създаването на новата спортна дисциплина за приключенски преживявания, придобиване на основни умения при скално спускане /рапел/, катерене,..

Успехи в снукъра за Мездра

Въпреки младостта на клуба и на състезателите му трима играчи на Клуб по снукър "Мездра" успяха да се класират в Топ 16 на Републиканското първенство по снукър- втори кръг в Пловдив. Отличното представяне е на Тихомир Йорданов, Денис Иванов и Радослав Дочовски. Тихомир Йорданов изигра два мача, за да влезе сред 16-те най-добри играчи в България и..

публикувано на 23.10.17 в 14:48

Анушка Димитрова: "Видин ми даде много в спорта"

В предаването Клуб Спорт ви срещнахме с една от най-добрите видински лекоатлетки от недалечното минало. Анушка Димитрова е от Ружинци, дългогодишен национален състезател в спринтовите и средни бягания, неколкократно е част от годишната десетка на най-добрите видински спортисти в годините преди 1989-а. В момента е преподавател по физическо възпитание..

публикувано на 23.10.17 в 13:59