"Ботев" гостува на "Славия" в събота

Селекцията на "Ботев" Враца до 19 години, която играе в елита, започва в събота, 12 август, участието си в новото футболно първенство. Дебютният мач за възпитаниците на треньора Любен Любенов е гостуване на един от най-силните отбори в дивизията, този на "Славия". Мачът в София ще ръководи главен арбитър от Своге- Йото Гарабедов, на когото ще помагат Петър Стойчевски и Георги Минев. Останалите срещи на старта са: "Локомотив" Пловдив - "Берое", "Септември" – "Марек", "ЦСКА-София" – "Лудогорец", "Черно море" – "Черноморец",  "Дунав" - "Нефтохимик" и "Пирин" Благоевград - "Ботев" Пловдив, а в неделя "Монтана" приема "Левски".

Кариана с първи гол в контролите, Бамзе бележи

Капитанът Евгени Игнатов – Бамзе отбеляза двата гола за Кариана /Ерден/ при загубата с 2:4 от Арда /Кърджали/ в контролна среща. Мачът бе част от лятната подготовка на новаците във Втора лига, които се готвят в курортното градче. Двубоят се игра на един от терените в комплекс „Пирин” в Банско. Карианци откриха резултата в средата на първата част...

публикувано на 15.07.18 в 15:38

"Локо" Мездра започна подготовка

Тази събота започна подготовката на новака в трета дивизия ОФК "Локомотив" Мездра, която ще протече изцяло при домашни условия. За треньор се гласи да остане Иван Георгиев-Саки, но той не притежава необходимия лиценз, тъй че ще се търси фиктивен треньор с лиценз. В отбора се очакват някои нови попълнения - нападателят Румен Ангелов,..

публикувано на 15.07.18 в 15:36

Монтана с хикс срещу Миньор

Монтана направи 1:1 в контролна среща с Миньор /Перник/. Тони Тасев даде преднина на домакините. В 33-та минута нападателят с диагонален удар преодоля вратаря Станислав Димитров. Веднъж и гредата спаси „чуковете” след изстрел на Димитър Георгиев. Далечен удар на Димитър Илиев бе изби с мъка в корнер. И гредата помогна на Монтана след шут на Петър..

публикувано на 15.07.18 в 15:24

Врачаският "Ботев" се готви у дома за старта на първенството

Отборът на "Ботев" Враца ще се готви в домашни условия до старта на новото футболно първенство на България - това стана ясно в четвъртък, когато лятната селекция на новака в Първа лига беше представена по време на последната контрола срещу "Първа атомна" от Козлодуй. Публиката във Враца, която дойде на контролата, остава с надеждата, че тимът на..

публикувано на 15.07.18 в 09:25

Монтана е домакин на Каменица Фен Купа 2018

През почивните дни Монтана е домакин на деветия регионален полуфинал на Каменица Фен Купа 2018. 32 отбора от областите Монтана, Враца, Видин и Плевен ще трябва да излъчат първенеца на четирите области, който ще спечели квота за националните финали и ще продължи да се бори за голямата награда – посещение на мач на любим футболен отбор в..

публикувано на 13.07.18 в 16:05

Кариана /Ерден/ и Миньор /Перник/ завършиха 0:0 в контролна среща

Новакът във Втора лига Кариана /Ерден/ направи 0:0 с Миньор /Перник/. Контролната среща се игра в Разлог. Тя бе първа за момчетата на треньора Атанас Джамбазки от лагера в Банско и трета от началото на лятната подготовка. Капитанът Евгени Игнатов – Бамзе създаде най-чистите положения пред вратата на „чуковете”. През първата част удар от 25..

публикувано на 13.07.18 в 16:01