Класическа победа с 3:0 за юношите старша на ОФК"Бдин 1923" срещу "Чардафон"

Снимка: Архив Радио ВИДИН

Юношите старша възраст на ОФК"Бдин 1923" победиха с класическото 3:0 ФК"Чардафон" /Габрово/ в мач от 5 кръг на първенството на Елитната група на Зона "Велико Търново". През първото полувреме на два пъти бе точен Деян Захариев, а крайното 3:0 оформи Алекс Мавров. Емил Любомиров удари и греда след пряк свободен удар. Повторен дебют на вратата на видинчани направи завърналият се в отбора Виктор Филипов.

"Изразителна победа. Добър мач. Можехме да вкараме и още, но трябва да сме по- концентрирани. Доволен съм от момчетата и се надявам да продължим с победи и в следващите мачове."- това коментира треньора Мартин Методиев.

В следващият кръг на 18 октомври "Бдин" гостува на "Първа Атомна" в Козлодуй.

"Ботев" победи "Монтана" в U15

"Ботев" /Враца/ записа 2 победи над връстниците си от "Монтана" в рамките само на ден. В изтеглен мач от 6-ия кръг на U15 в зона "Велико Търново" възпитаниците на Лукан Луканов се наложиха с 2:1 над тима на Георги Владимиров. Домакините поведоха с 2:0 след попадения на Пламен Спасов и Мирослав Маринов. Бисер Ангелов отбеляза почетното попадение..

публикувано на 17.10.17 в 10:41

Втори бронз от световно по борба за врачанин

Треньорът на врачанския "Ботев 93"- Юлиян Димитров, спечели втори медал от световното първенство за ветерани . Този път той се класира трети в свободния стил, след като в петък остана на същото призово място и при класиците в категория до 100 кг на дивизия "А" във възрастта от 35 до 40 г. Юлиян загуби на старта от Гадзимурад Таймазов с 0:10 точки, но..

публикувано на 16.10.17 в 11:32

"Локо" Мездра с нова победа

Не се получи очакваното дерби в Мездра в срещата от 8 кръг на Врачанската "А" Областна футболна група между отборите на ОФК "Локомотив" и "Искър 1923" Роман. Мездренчани стояха по-добре на терена и заслужено победиха с 5:2. Точни за домакините бяха  Брайан Стоянов на два пъти, по един път се разписаха Тихомир Найденов-Бизнеса, Николай Генов и младата..

публикувано на 16.10.17 в 11:21

"Ботев" Димово победи като гост "Славия" Ново село, "Балкан" разгроми "Пластик" в Белоградчик

Изиграха се последните два мача от 7 кръг на Областната футболна група на Видин. Хубавото неделно време привлече многобройна публика на мача между ФК „Славия“ Ново село и ФК „Ботев“ Димово. Домакините откриха в 15 минута с гол на Николай Николов. Само три минути след ъглов удар гостите изравниха с попадение на Явор Ковачев. До края на полувремето се..

публикувано на 15.10.17 в 19:13

"Бдин" победи "Спартак" с 1:0

ОФК"Бдин- 1923" победи с минималното 1:0 силния отбор на "Спартак" /Плевен/. Победното попадение отбеляза Тодор Тодоров в 23- та минута. Атакуващият халф на домакините пое една топка на границата на големия пеналт и с красив фалцов удар я вкара във вратата на Димитър Пантев. Двубоят иначе беше здрава футболна битка, като по- опитният..

публикувано на 15.10.17 в 19:07

„Кариана” би с 4:0 „Ботев” Луковит

Кариана /Ерден/ победи с 4:0 Ботев /Луковит/ в среща от 10-ия кръг на Северозападната Трета лига . Владимир Каптиев отбеляза първите си попадения с екипа на карианци. В 12-та минута с пета Иван Тодоров върна в малкото наказателно поле топката към Каптиев и нападателят разстреля вратаря Тодоров за 1:0. Капитанът на Ботев Милен Иванов се..

публикувано на 15.10.17 в 19:05