Бойчиновци победи "Озировец" с 4:0

Снимка: Радио ВИДИН

Бойчиновци завърши с победа в последната си среща от есенния дял на първенството на четвърта монтанска футболна дивизия. Тимът на играещия треньор Александър Александров – Вош се наложи с 4:0 над "Озировец" /Долно Озирово/ в отложен мач от 7-ия кръг. Кристиян Радославов отбеляза два, а един добави Михаил Михайлов. Борислав Георгиев от гостите се отбеляза нелеп автогол. Бойчиновци събра актив от 16 точки и ще зимува на 5 място. Един отложен мач от 1-ия кръг остава да се изиграе от есенната сесия. "Вихър" /Бързия/ трябва да приеме "Озировец" /Долно Озирово/.

Два тима от село Николово са на първите две места. Лидер с 26 точки е "Пъстрина 2012", а "Вихър" има 25. Третата позиция е за "Шурданица" /Георги Дамяново/ с 20 точки.

"Локо" Мездра измъкна точка в Севлиево

Футболистите на ОФК Локомотив Мездра взеха точка на терена в Севлиево в отложения мач от девети кръг. Срещата завърши при резултат 1:1. Гостите поведоха в резултата още в 15-ата минута, когато Кирил Кръстев успя да засече центриране отдясно и отбеляза за 0:1. Домакините се втурнаха да изравнят резултата, но не успяха след пропуски на Альоша Илиев и..

публикувано на 18.11.18 в 19:15

Монтана с чиста победа над Спартак при юношите старша възраст

Юношите старша възраст на волейболен клуб Монтана взеха чиста победа с 3:0 гейма над Спартак /Плевен/. Срещата в зала „Огоста” бе от 3-ия кръг на първенството на район „Хемус”. Момчетата на треньора Сашо Борисов – Сач си направиха добра тренировка. Съперникът от Плевен не успя да затрудни младите надежди на Монтана. Момчетата на Сач затвориха..

публикувано на 18.11.18 в 18:31

Румен Киров най-бърз в Гърция

Румен Киров спечели състезанието на писта Серес в Гърция , последен кръг от държавния шампионат на затворен маршрут. Пилотът на Старт М /Криводол/ победи в клас „Макси”. Четирикратният рали шампион нямаше спиране. Отлично подготвеното му Субару Импреза остави на половин обиколка много по-мощното Мицубиши Лансер Ево 10 на Константин Маршавелов. Трети..

публикувано на 18.11.18 в 18:29

Монтана записа първа победа при U17

Монтана спечели първа победа в елитната група до 17 години. На терена с изкуствена настилка в парк „Огоста”, в среща от 13-ия кръг, момчетата на треньорите Георги Владимиров и Александър Александров – Вош се наложиха с 3:2 над Локомотив /Пловдив/ . Мачът бе драматичен с две дузпи, червен картон и снеговалеж в края. В герой на срещата се превърна..

публикувано на 18.11.18 в 18:27

Пета поредна победа за "Град" Белоградчик

Мъжкият отбор на Волейболен клуб "Град" Белоградчик записа пети пореден успех в дъжавното първенство по волейбол Висша лига. Момчетата на треньора Христо Христов победиха пред собствена публик ВК "Тетевен волей" Тетевен с 3:1 гейма (25-21; 17-25; 25-13; 25-17). "Въпреки колебливата игра на нашите момчета,те съумяха да добавят нови 3 точки към актива си..

публикувано на 18.11.18 в 15:53

Шест медала за видинските състезатели за ЧРД на самбото

Медалите не спират да валят за видинкия спортен клуб "БЪДИН"- Самбо и Джудо. Вчера в Панагюрище се проведе турнирът по самбо "Орчо Войвода". Състезателите на видинския тим спечелиха четири шампионски титли, сребърен, бронзов медал и едно пето място. Шампионки в своите категории са Ива Иванова, Изабела Иванова, Гергана Ангелова и Димитрия Филипова, сребро..

публикувано на 18.11.18 в 15:48