Успех за хандбалистите от Мездра

Снимка: Петко Котларски

Продължава доброто представяне на формациите на хандбален клуб "Локомотив" Мездра.

При юношите старша възраст момчетата на треньора Евгени Йоловски ще посрещнат Нова година на първо място в зона "Витоша". Във втория турнир, който се проведе в град Гоце Делчев, мездренчани постигнаха още две безапелационни победи. Те буквално прегазиха съперниците си от ЦСКА София с 41:7 гола и победиха и домакините от "Пирин 64" с 27:16, като събраха актив от 8 точки при голова разлика 128:57 гола.

Третият турнир ще се проведе през месец април в София, като мездренчани ще играят срещу същите съперници. Резултатите от тях ще са без значение, защото момчетата на Йоловски вече са се класирали за Държавния финал през месец май.

"Монолит" /Манастирище/ победи в турнир, организиран от община Хайредин

"Монолит" /Манастирище/ триумфира с купата във второто издание на турнира, организиран от община Хайредин и ОС на БФС във Враца. Шампионът сломи във финала домакините от „Огоста“ с 4:1 пред повече от 200 зрители. Гостите влязоха по-добре в мача и чрез бързи флангови атаки натиснаха противника. Още в 5-та мин. Георги Иванов нацели..

публикувано на 20.08.18 в 17:18

Силвио Гоцев спечели шампионата на Сърбия по дрифт

Силвио Гоцев спечели шампионата на Сърбия по дрифт. Националната надпревара на западната ни съседка, който беше част от европейския шампионат, се проведе в град Пожаревац. Именно на тази писта през почивните дни триумфира пилотът на „Враца Тийм“. Пътят до титлата не беше лек, като в едно от предварителните изпитания преди финала, машината..

публикувано на 20.08.18 в 13:20

"Локо"- Мездра с първа победа

Общински футболен клуб "Локомотив" Мездра спечели първите си 3 точки в първенството на Северозападната трета дивизия, като се наложи над другия новак в групата "Ком" Берковица. "Железничарите" поведоха още в 15 минута с гол на Рангелов. В 27 минута след грешка в защитата гостите изравниха за 1:1. В края на полувремето Илиев отбеляза за 2:1,..

публикувано на 20.08.18 в 12:44

"Старт М" гледа към първа отборна титла в рали кроса

АМК Старт М /Криводол/ стана отборен първенец в рали кроса на писта „Строител” . 28 пилоти от страната взеха участие в двудневната надпревара в Криводол . Състезанието бе открито от кмета на община Криводол инж. Петър Данчев. Народният представител от ГЕРБ Монтана инж. Дилян Димитров също поздрави участниците. Трима пилоти на Старт М се..

публикувано на 20.08.18 в 09:08

"Бдин" отново с победа

"Бдин" записа втора поредна победа, като този път пречупи трудно отбора на "Вихър"/Славяново/ въпреки изразителният резултат от 4:1. Още в първите минути видинчани взеха инициативата и на няколко пъти можеха да поведат, но шанса бе с гостите. В 7- та минута обаче резултата бе открит след страховит удар от далеч на Кристиян Иванов. Комфортната преднина..

публикувано на 19.08.18 в 21:39
Валери Божинов

Валери Божинов ще играе в "Ботев" Враца?

Футболните запалянковци във Враца тръпнат в очакване на информациите, че Валери Божинов може да облече екипа на техния „Ботев“. Минути след снощния успех над „Етър“ старши-треньорът на новака в елита и пастрок на нападателя Сашо Ангелов анонсира, че очаква трансфер на голям играч, без да споменава имена. Това само засили спекулациите, че става..

публикувано на 19.08.18 в 16:34