Успех за хандбалистите от Мездра

Снимка: Петко Котларски

Продължава доброто представяне на формациите на хандбален клуб "Локомотив" Мездра.

При юношите старша възраст момчетата на треньора Евгени Йоловски ще посрещнат Нова година на първо място в зона "Витоша". Във втория турнир, който се проведе в град Гоце Делчев, мездренчани постигнаха още две безапелационни победи. Те буквално прегазиха съперниците си от ЦСКА София с 41:7 гола и победиха и домакините от "Пирин 64" с 27:16, като събраха актив от 8 точки при голова разлика 128:57 гола.

Третият турнир ще се проведе през месец април в София, като мездренчани ще играят срещу същите съперници. Резултатите от тях ще са без значение, защото момчетата на Йоловски вече са се класирали за Държавния финал през месец май.

"Локо" Мездра измъкна точка в Севлиево

Футболистите на ОФК Локомотив Мездра взеха точка на терена в Севлиево в отложения мач от девети кръг. Срещата завърши при резултат 1:1. Гостите поведоха в резултата още в 15-ата минута, когато Кирил Кръстев успя да засече центриране отдясно и отбеляза за 0:1. Домакините се втурнаха да изравнят резултата, но не успяха след пропуски на Альоша Илиев и..

публикувано на 18.11.18 в 19:15

Монтана с чиста победа над Спартак при юношите старша възраст

Юношите старша възраст на волейболен клуб Монтана взеха чиста победа с 3:0 гейма над Спартак /Плевен/. Срещата в зала „Огоста” бе от 3-ия кръг на първенството на район „Хемус”. Момчетата на треньора Сашо Борисов – Сач си направиха добра тренировка. Съперникът от Плевен не успя да затрудни младите надежди на Монтана. Момчетата на Сач затвориха..

публикувано на 18.11.18 в 18:31

Румен Киров най-бърз в Гърция

Румен Киров спечели състезанието на писта Серес в Гърция , последен кръг от държавния шампионат на затворен маршрут. Пилотът на Старт М /Криводол/ победи в клас „Макси”. Четирикратният рали шампион нямаше спиране. Отлично подготвеното му Субару Импреза остави на половин обиколка много по-мощното Мицубиши Лансер Ево 10 на Константин Маршавелов. Трети..

публикувано на 18.11.18 в 18:29

Монтана записа първа победа при U17

Монтана спечели първа победа в елитната група до 17 години. На терена с изкуствена настилка в парк „Огоста”, в среща от 13-ия кръг, момчетата на треньорите Георги Владимиров и Александър Александров – Вош се наложиха с 3:2 над Локомотив /Пловдив/ . Мачът бе драматичен с две дузпи, червен картон и снеговалеж в края. В герой на срещата се превърна..

публикувано на 18.11.18 в 18:27

Пета поредна победа за "Град" Белоградчик

Мъжкият отбор на Волейболен клуб "Град" Белоградчик записа пети пореден успех в дъжавното първенство по волейбол Висша лига. Момчетата на треньора Христо Христов победиха пред собствена публик ВК "Тетевен волей" Тетевен с 3:1 гейма (25-21; 17-25; 25-13; 25-17). "Въпреки колебливата игра на нашите момчета,те съумяха да добавят нови 3 точки към актива си..

публикувано на 18.11.18 в 15:53

Шест медала за видинските състезатели за ЧРД на самбото

Медалите не спират да валят за видинкия спортен клуб "БЪДИН"- Самбо и Джудо. Вчера в Панагюрище се проведе турнирът по самбо "Орчо Войвода". Състезателите на видинския тим спечелиха четири шампионски титли, сребърен, бронзов медал и едно пето място. Шампионки в своите категории са Ива Иванова, Изабела Иванова, Гергана Ангелова и Димитрия Филипова, сребро..

публикувано на 18.11.18 в 15:48