Волейболистите на Монтана загубиха с 0:3 гейма от Нефтохимик 2010 /Бургас/

Снимка: Любо Андреев

Мачът от контролната среща се игра в зала “Младост” и бе генерална репетиция за двата тима за старта на финалите на Купата на България.

Нефтохимик затвори геймовете на 24, 22 и 23 точки. Двата тима изиграха още две части. Монтана спечели едната с 25:22 и загуби петия с 12:15 точки.

Дебют за Монтана направи последното ново попълнение Себастиен Роата. Наставникът на монтанци Даниел Пеев пусна французинът в игра в третата част.

"Ще му трябва време за адаптация, но се надявам да влезе в ритъм, той е играл официални мачове до нова година", допълни Пеев.

Треньорът на Нефтохимик Найден Найденов остана доволен от контролата.

"Винаги има още неща, които трябва да се подобрят, но за мен бе полезен мач, показахме характер и стабилност", заяви Найденов.

"Видабаскет" завърши годината с победа

"Видабаскет" победи като домакин в зала "Фестивална" "Шампион" София с 92:79 точки (25:20; 26:20; 20:23; 21:16) в среща от последния 10-и есенен кръг на първенството на мъжката "А" баскетболна група в Регион "Запад". Гостите от София влязоха по-добре в мача и поведоха в резултата през първата четвърт. Видинчани успяха да изравнят (17:17) 2.33 минути..

публикувано на 16.12.18 в 19:46

Бронз за Цветелина Цветанова в Испания

Цветелина Цветанова от видинския клуб "Борба, самбо, джудо" завоюва бронзов медал от Европейската купа по самбо, която се провежда в испанската столица Мадрид. В силния турнир участват близо 230 състезатели от 23 страни. Медалите се разпределят в 9 категории при мъжете и жените, както и в бойно сомбо и в общо пет категории в отборно състезание...

публикувано на 16.12.18 в 15:51
Празничната елха на лекоатлетът Митко Ценов

Необичайна елха подреди мездренски лекоатлет

Необичайна елха подреди в къщи за Коледните и Новогодишните празници най-добрият лекоатлет на България на средните разстояния и кроса Митко Ценов. Възпитаникът на мездренската школа украси коледната си елха със спечелените от него повече от 40 медали и купи през кариерата му. На елхата могат да се видят златния му медал на 3000 метра..

обновено на 16.12.18 в 15:38

Видинските боксьори впечатлиха на турнир в София

Добро представяне на боксьорите от "Бдин" на провелия се в София турнир, организиран от един от първите треньори на Кубрат Пулев- Тодор Занданов. Състезанието, с патриотичното название "Аз съм българче", бе за ученици, юноши и девойки и с участието на боксьори от цялата страна. Втори места завоюваха Инна Цветкова и Роберт Кръстев, които играха с много..

публикувано на 16.12.18 в 15:37

"Монтана" разгроми "Берое"

Баскетболистките на Монтана спечелиха с 49 точки разлика срещу Берое. Мачът от 8-ия кръг на първенството при жените в Стара Загора завърши 110:61 точки в полза на шампионките от Монтана. Момичетата на треньора Стефан Михайлов отказаха съперника след първите 10 минути. Монтанчанки вкараха 32 точки срещу едва 7 за Берое. Следващата четвърт бе..

публикувано на 16.12.18 в 15:35

"Коледни звездички" в Мездра

Отлично се представиха гимнастичките от Железничарски клуб по художествена гимнастика "Анелия" Мездра на 14-ото поред издание на турнира по художествена гимнастика "Коледни звездички", който се проведе вчера в железничарския град. Малките грации водени от Лили Николова, Цветелина Цинцарска и Христина Стоянова събраха актив от 95 точки с което грабнаха..

публикувано на 16.12.18 в 15:33