Първи загуби за мездренския клуб на Европейското първенство по снукър

ЕПА/БГНЕС

Дебютантите на Европейското първенство по снукър в София Тихомир Йорданов и Денис Иванов от Клуба по снукър "Мездра 2013", логично загубиха първите си две срещи. Тихомир Йорданов загуби от Еклент Качи от Албания с 9:4 и взе първия си фрейм от Уилям Томпсън от Шотландия завършвайки срещата 1:4 фрейма.

Денис Иванов също допусна две загуби с по 0:4 фрейма от Кишан Харири от Уелс и Филип Берманец от Хърватия.
И на двамата им предстоят по още две срещи.

Волейболистите на Монтана победиха „Миньор“

Волейболистите на Монтана се наложиха с 3:0 гейма при гостуването си на Миньор /Перник/ в срещата от междинния 20-и кръг в Суперлигата при мъже. Отделните части бяха спечелени с 25:16, 25:19 и 25:19 точки. Момчетата на треньора Даниел Пеев диктуваха темпото в първите два гейма. Миньор започна по-добре в третата част като поведе с 8:3, но..

публикувано на 22.02.18 в 17:26

„Бдин“ започва полусезона с 22-ма играчи

В неделя стартира първенството на Северозападна трета лига. Във Видин е своеобразното дерби между втория в класирането „Бдин“ и третия „Първа Атомна“ Козлодуй. 22- ма са картотекираните играчи в клуба. Дни преди мача старши- треньорът на видинчани Борислав Борисов представи новите попълнения на отбора за пролетния полусезон: „ Новите..

публикувано на 22.02.18 в 16:39

„Монтана“ победи „Цървена звезда“ с 81:56

Баскетболистките на Монтана записаха много важна победа в “Топ 8” на Адриатическата лига. В зала “Младост” момичетата на треньора Стефан Михайлов разгромиха с 81:56 точки „Цървена звезда“ Белград. За Монтана срещата пропусна контузената Виктория Стойчева. Мачът тръгна точка за точка. След тройка на Димана Макариева Монтана дръпна с 5..

публикувано на 22.02.18 в 16:00

Зимен спортен празник ще се проведе в Мездра

За втора поредна година Община Мездра организира Зимен спортен празник за ученици. Празникът ще е утре от 10 часа на спортната площадка на училище “Иван Вазов“ в града. Ще участват   ученици от V-VII клас от ОУ “Хр. Ботев“, ОУ “Св. Св. Кирил и Методий“ и СУ “Иван Вазов“. В 10:00 ч. всички желаещи ученици, учители и присъстващи ще имат..

публикувано на 22.02.18 в 11:11

Трифон Лапков изпусна да спечели купата на Холандия

Бившият волейболист на Монтана Трифон Лапков изпусна да спечели купата на Холандия. Неговият тим "Абиант Ликъргъс" от Грьонинген загуби драматично финала с 2:3 гейма от СВ "Ланд Таурус". Трифон Лапков отново бе на висота. Посрещачът стана втори по резултатност, като завърши с 21 точки – 2 блока и 3 аса. Така "Абиант" на Лапков не успя да защити..

публикувано на 20.02.18 в 18:10

Волейболистите на Монтана гостуват на "Миньор" /Перник/

Волейболистите на Монтана гостуват в сряда, 21 февруари, на "Миньор" /Перник/. Срещата е от 20-ия междинен кръг в Суперлигата при мъжете. Миньорци заемат десетото място, а монтанци са втори във временното класиране. Едва ли момчетата на треньора Даниел Пеев ще се затруднят при визитата си в Перник. Двубоят е от 18 часа. Срещата ще бъде генерална..

публикувано на 20.02.18 в 18:00