Първи загуби за мездренския клуб на Европейското първенство по снукър

Дебютантите на Европейското първенство по снукър в София Тихомир Йорданов и Денис Иванов от Клуба по снукър "Мездра 2013", логично загубиха първите си две срещи. Тихомир Йорданов загуби от Еклент Качи от Албания с 9:4 и взе първия си фрейм от Уилям Томпсън от Шотландия завършвайки срещата 1:4 фрейма.

Денис Иванов също допусна две загуби с по 0:4 фрейма от Кишан Харири от Уелс и Филип Берманец от Хърватия.
И на двамата им предстоят по още две срещи.

"Монтана" победи категорично "Славия"

Баскетболистките на Монтана победиха с 82:53 точки при гостуването си столичния Славия в среща от 13-ия кръг на държавното първенство при жените. Христина Иванова бе най-резултатна за успеха. Шампионките от Монтана доминираха през цялата среща. В средата на втората четвърт те се откъснаха с 20 точки преднина. На почивката Славия свали аванса до 13..

публикувано на 20.01.19 в 15:48

Втора победа в контролите записа "Кариана"

Кариана /Ерден/ се наложи с 2:0 над Вихрен /Сандански/ и записа втора победа в контролните срещи. Мачът се игра на стадиона в село Склаве. Красимир Илиев направи неофициален дебют за новия си тим. По един гол в двете полувременна отбелязаха момчетата на треньора Веселин Великов. В 15-та Цветомир Тодоров изведе по лявото крило Евгени Игнатов – Бамзе,..

публикувано на 20.01.19 в 15:47
Митко Ценов

Шампионска титла и квота за Балканиадата за "Атлет" Мездра

16-годишният Мартин Балабанов спечели първия златен медал за 2019 година за СК "Атлет" Мездра. Той победи в дистанцията от 3000 метра при юношите под 18 години на провелия се в София Национален шампионат с време 9.50.52 мин. На 1500 метра той остана шести в класирането. Участвайки извън класирането, Митко Ценов бяга отлично на 1500 метра и спечели квота..

публикувано на 20.01.19 в 15:46

"Ботев" Враца заминава на подготвителен лагер

Ботев /Враца/ заминава за лагер в Турция, като подготовката на тима е от 22 януари до 2 февруари. Плановете на треньорското ръководство са да договори 4 контроли при престоя си в Анталия. Засега на турска земя врачани са си осигурили спаринги с украинския Олександрия и Македония Гьорче Петров. В графика има още две свободни дати, като за тях ще се..

публикувано на 20.01.19 в 15:44

"Монтана" замина на лагер в Турция

Монтана замина на подготвителен лагер в Турция. Старши треньорът Ферарио Спасов ще разполага с 22-ма футболисти. Сред тях са и трима юноши на клуба- полузащитниците Стефан Каменов и Пиер Пиеров, и нападателят Владислав Цеков – Каската. Младоците показаха качества и постоянство в тренировките и Феро им гласува доверие. До Истанбул монтанци пътуваха с..

публикувано на 20.01.19 в 15:42

Над 20 номинации за "Спортист на годината" в Козлодуй

За трета поредна година Община Козлодуй ще отличи "Спортист на годината" за 2018 година. Церемонията ще се проведе на 31 януари, от 18.00 часа в ресторант "Истър". Подадени са 23 номинации за отделните категории. "Вече са ясни победителите в отделните категории и те ще получат своите награди на 31 януари. Категориите от 3 години са едни и същи,..

публикувано на 19.01.19 в 16:42