Победа и загуба за хандбалистите от Мездра

Снимка: ХК Локомотив, Архив

Победа и загуба реализираха хандбалистите от Локомотив Мездра, по време на третия турнир по хандбал в Зона "Витоша" за младежи до 19 години. Турнирът се проведе в зала "Пирин" в Благоевград. "Железничарите", с треньор Евгени Йоловски, победиха съперниците си от "Железничар" София с 27:17 гола и загубиха от "Интер" Благоевград с 31:36 гола. Така мездренчани са втори в класирането след отбора на "Интер", като имат актив от 6 точки и голова разлика 134:129 гола.

В края на тази седмица ще стартират срещите в Зона "Витоша" при юношите старша възраст /М16/. Тук "Локомотив" Мездра е лидер с пълен актив от 8 точки и голова разлика 126:46, пред "Пирин" 64 Гоце Делчев и ЦСКА, които имат актив от по 2 точки.

Карате клуб "Компас"/Монтана/ стартира новата учебна година

Карате клуб "Компас"/Монтана/ стартира новата спортно-състезателна година. Над 40 деца във всички възрастови групи вече водят подготовка под ръководството на сенсей Сергей Тихолов и Георги Георгиев. “Изминалата годна бе успешна за нас, децата са доста амбициозни и съм убеден, че и новата ще добра” , заяви Георгиев.   През лятото един от..

публикувано на 23.09.18 в 17:02

Монтана победи Поморие

Монтана победи Поморие с 3:1 като гост в среща от 8-ия кръг на Втора лига, играна на стадиона в Несъбър. Това бяха първите спечелини 3 точки навън тази есен за момчетата на треньора Ферарио Спасов. В 17-та мин. Тони Тасев от фланга намери Николай Цветков и Демона между двама защитници на домакините с безпощаден шут в долния ъгъл вкара за..

публикувано на 23.09.18 в 16:05

"Ботев" Враца със загуба от ЦСКА-коментари

Врачанският "Ботев" опита всичко, но не успя да открадне дори точка от ЦСКА в мач от 9-ия кръг на Първа лига. В грешник за символичните домакини на стадион "Огоста" в Монтана се превърна Валери Божинов , който си вкара автогол в 13-та мин., а след това пропусна и дузпа за тима си в 54-та мин. Между двата ключови момента в мача дебютиралият за..

публикувано на 23.09.18 в 16:02

Баскетболистките на Монтана записаха две победи в контроли

Баскетболистките на Монтана записаха две победи в контролни срещи над румънския Муничипал /Търговище/ в зала „Младост”. Така момичетата на треньора Стефан Михайлов завършиха без загуби в 5-те си мача от лятната подготовка. Първата среща шампионките на България я спечелиха със 79:73 точки. Домакинките имаха преднина почти през целия двубоя,..

публикувано на 23.09.18 в 15:54

Кариана /Ерден/ загуби от Локомотив /Горна Оряховица/

Кариана /Ерден/ загуби с 0:2 у дома от Локомотив /Горна Оряховица/ в среща от 8-ия кръг на Втора лига. Ерданчани доминираха през втората част и удариха греда. В 9-та минута от въздуха то воле капитанът Евгени Игнатов – Бамзе стреля по диагонала до лявата странична греда. Три минути по-късно гостите откриха резултата. Капитанът Красен..

публикувано на 23.09.18 в 15:51

"Пегас Спорт" обърна "Бдин" в дербито на първия кръг

Започна новото областно първенство на Видин във формата Футбол 7. В първия кръг "Пегас Спорт" победи "Бдин" Видин, след като изоставаше с два гола, но момчетата на Йордан Йорданов успяха да обърнат мача за 3:2. Головете отбелязаха Николай Аленов, Денислав Стоянов и Богомил Богомилов. С удар в гредата се отчете капитана Божидар Иванов...

публикувано на 23.09.18 в 15:35