Състезателите от Мездра с успешно представяне на републиканското по снукър

Снимка: Фейсбук страница на Клуб по снукър Мездра

През почивните дни в София се проведе Републиканското първенство по снукър за 2018 година. Отлично се представиха участващите мездренски снукъри. Макар и скоро създаден, Клуб по снукър Мездра набира скорост в своето развитие. Най-достойно се представи Тихомир Йорданов, който достигна до четвъртфиналите. Радослав Дочовски и Денис Иванов отпаднаха на осминафиналите, а Денис Иванов загуби мача преди осминафиналите. Председателят на клуба Нина Данколова сподели, че е много доволна от представянето на мездренските състезатели.

Ком /Берковица/ с победа над Янтра /Полски Тръмбеш/

Момчетата на играещия треньор Венци Иванов записаха втори пореден успех пред собствена публика и вече има т 12 точки в шампионата на Северозападната трета лига . Малко преди почивката след центриране от корнер и заучено положение Цветан Цветанов откри головата сметка на берковчани. Ивайло Тошев и Венци Иванов доведоха нещата до..

публикувано на 18.09.18 в 16:41

Монтана победи Царско село

За лидера във Втора лига това е първа загуба . На стадион „Огоста” момчетата на треньора Ферарио Спасов надиграха с 2:0 гостите от София в среща от 7-ия кръг . „Царете” завършиха мача с 9 души , заради червени картони . Царско село влезе по-добре в срещата и в 22-та минута при една контраатака удар на Георги Минчев мина..

публикувано на 18.09.18 в 10:51

"Ботев" спечели мемориал в памет на Румен Ненов

"Ботев" /Враца/ спечели първия мемориал в памет на легендарния вратар Румен Ненов. Надпреварата във формат „Футбол 7“ бе за деца, родени преди 2008 г. Домакините мериха сили с още 3 тима – "Арес" /София/, ДФК "Видин" и "Монтана" по системата „всеки срещу всеки“. Възпитаниците на Пламен Йорданов заслужиха трофея след 3 победи, едната от които..

публикувано на 18.09.18 в 09:26

"Локомотив"/Мездра/ с минимална победа над "Партизани"

Въпреки тежките кадрови проблеми и безкрайно късата резервна скамейка на треньора Христо Коилов  отборът на ОФК "Локомотив"/Мездра/ успя трудно да победи у дома в срещата от шести кръг на Северозападната трета лига  "Партизан"/Червен бряг/ с 1:0 . В много труден и тежък мач домакините поведоха чак  в 75-та минута, като така желаният гол..

публикувано на 17.09.18 в 11:30

"Бдин" оглави класирането след 6:1 над "Локомотив" /Дряново/

В мач без интрига "Бдин" победи "Локомотив"/Дряново/ с 6:1. Мачът започна с минута мълчание в памет на загиналите момчета на "Павликени" и футболистите излязоха на терена с траурни ленти. Головото шоу започна с попадение на капитана Ивайло Иванов във 2- та минута. В типичния си стил той засече центриране от ъглов удар с глава за 1:0. В 8- та минута..

публикувано на 16.09.18 в 22:03

Кариана увеличи актива си с още една точка

Кариана Ерден завърши 1:1 при гостуването си на Несебър в среща от 7-ия кръг на Втора професионална лига. Карианци откриха резултата в 5-та минута. Евгени Игнатов – Бамзе проби по левия фланг и сложи топката на главата на Ивелин Илиев, който опъна мрежата зад вратаря Павел Здравков. Гостите от Ерден продължиха с натиска, но удар на Цветомир Тодоров не..

публикувано на 16.09.18 в 15:45