Видинските полицаи с призови места на Републикански преглед по стрелкова подготовка

3
Снимка: ОД на МВР- Видин

Видинските полицаи се класираха на призови места на Републиканския преглед по стрелкова подготовка за служители на МВР – зона Враца. Първите места в крайното отборно класиране на надпреварата спечелиха отбор – жени и отбор – мъже на Областната дирекция на МВР във Видин. При индивидуалните участия видинските стрелци са с един сребърен и два бронзови медала. Разследващ полицай Соня Стефанова спечели второто място, а младши инспектор Светослава Йонова е трета в индивидуалното класиране при жените. Главен инспектор Тихомир Георгиев от полицейския участък в Брегово е на трето място при мъжете.

Републиканският преглед по стрелкова подготовка за служители, организиран от Спортната асоциация на МВР, се проведе на 13 април във Враца. Участваха 12 отбора от териториални структури на вътрешното министерство в Северозападна България – Враца, Монтана и Видин.

Галерия

Малки атлети се състезаваха във Видин

Над 150 деца се включиха в коледния турнир по лека атлетика на закритата писта във Видин . Надпреварата се организира от Спортен клуб "Радуканови", със съдействието на Община Видин. Състезанието се провежда за втора поредна година, а целта е да стане традиционна. Броят на участниците е увеличен в сравнение с миналата година, Мирослав Радуканов ,..

публикувано на 12.12.18 в 16:12

Признание за Валери Божинов във Враца

Валери Божинов предрече, че "Ботев" /Враца/ ще играе плейоф за евротурнирите. Топнападателят на новака в елита получи специален плакет от кмета на Враца Калин Каменов , който е и председател на управителния съвет на футболния клуб. "Благодаря на Валери, че повярва на марката "Ботев" /Враца/ и стана част от този проект. В..

публикувано на 10.12.18 в 17:00

Достойно представяне на мездренските атлети в Холандия

Състезателите на спортен клуб "Атлет" Мездра се представиха достойно на провелото се в град Тилбург, Холандия Европейско първенство по крос кънтри. Митко Ценов при своя дебют при мъжете с време 29:51 мин на дистанцията от 10.3 км се класира на 24 място в конкуренция с 89 атлети от 26 държави. Победител в дисциплината стана Филип..

публикувано на 10.12.18 в 14:00

Ботев /Враца/ раздаде годишните награди

Юлиян Ненов беше избран за футболист №1 на Ботев /Враца/ през отиващата си 2018 г. Допитването е проведено на сайта на футболния клуб, а в него са участвали над 500 души, съобщиха организаторите преди връчване на отличията в градската концертна зала. "Няма да ви разочаровам, че ме избрахте" , каза победителят в анкетата. Негов..

публикувано на 09.12.18 в 18:02

Проведе се коледен шахматен турнир във Видин

Традиционният коледен турнир по шахмат, организиран от видинската шахматна школа "Найден Войнов" се проведе днес. Победител в надпреварата при малките от I до IV-ти клас е Емил Борисов . "Завърши турнира до 4-ти клас. Участие взеха деца от три училища във Видин. Турнирът спечели Емил Борисов - 3-токласник от "Цар Симеон Велики". На второ място беше..

публикувано на 09.12.18 в 17:45

Две победи и награди за малките баскетболисти на Видабаскет

Най-малките баскетболисти на Видабаскет стартираха шампионата с две победи при първото си участие в държавното първенство през този сезон.  В зала "Борис Гюдеров" в Перник възпитаниците на ст.треньора Николай Колев се наложиха над баскетболистите на Балкан-Ботевград и над домакините от Миньор 2015-Перник. Съставът на Видабаскет е от  Иван Иванов,..

публикувано на 09.12.18 в 15:17