53-то държавно първенство по парашутизъм ще е в Ерден

Снимка: Архив:Любо Андреев

Летището край бойчиновското село Ерден ще е домакин, от четвъртък до неделя, на 53-то държавно първенство по парашутизъм и Третият шампионат на Източна Европа. Състезанието е включено в спортния календар на Международната авиационна федерация и ще бъде генерална репетиция за предстоящото през август Световно първенство по парашутизъм. Официалното откриване е в петък от 11 часа на летището край Ерден. Организатори са Българският Аероклуб и Аероклуб Монтана, със съдействието на местните власти.

Валери Божинов

Валери Божинов ще играе в "Ботев" Враца?

Футболните запалянковци във Враца тръпнат в очакване на информациите, че Валери Божинов може да облече екипа на техния „Ботев“. Минути след снощния успех над „Етър“ старши-треньорът на новака в елита и пастрок на нападателя Сашо Ангелов анонсира, че очаква трансфер на голям играч, без да споменава имена. Това само засили спекулациите, че става..

публикувано на 19.08.18 в 16:34

"Кариана" допусна четвърта загуба, Джамбазки удари съдия

Кариана /Ерден/ загуби с 1:2 от Струмска слава /Радомир/ и вече 4 кръга няма точка във Втория ешелон. Мачът в Ерден завърши със скандал. След победното попадение в дълбоко в добавеното време наставникът на домакините Атанас Джамбазки нахлу на терена, за да се саморазпрява със съдиите и удари единия от помощниците. Новакът Кариана направи страхотни..

публикувано на 19.08.18 в 14:57

"Ботев" Враца победи "Етър" Велико Търново

Отборът на "Ботев" Враца победи търновския "Етър" с 2:0 в късния мач от 5-ия кръг на Първа лига. В герой на мача се превърна Петър Атанасов, който реализира попадения в 28-та и 65-та мин., а веднтъж и удари греда. С головете си топреализаторът на врачани има 5 точни удара в мрежите на противника, с което поведе голмайсторската листа на елитния..

публикувано на 19.08.18 в 08:18

Младите таланти на БК"Видабаскет" са на лагер на морето

Младите баскетболисти на на БК"Видабаскет" са на лагер на морето. На базата в Кранево  децата тренират по три пъти на ден- на изгрев слънце, в 16.00 часа и на залез. Заниманията се водят от треньора на мъжкия отбор Николай Колев- Шаци. помощник му е капитана на мъжете Юлиян Колев. Базата разполага с баскетболни и футболни игрища, като талантите..

публикувано на 18.08.18 в 16:51

Детски бастеболен турнир се проведе в Ново село

Детски баскетболен турнир се проведе за четвърта година в Ново село . Организатори са Илиян Илиев, Мартин Борогов и   Ивайло Борисов . Турнирът се проведе на спортния комплекс в Ново село. В него се включиха деца и младежи до 18 години. Откриването стана в 9.00 часа на днешния съботен ден от Георги Войчев – съдия на турнира и бивш..

публикувано на 18.08.18 в 15:10

Демонстративен мач по ръгби с „Цървена звезда“ на стадиона в Берковица

В неделя от 17 часа ще се играе демонстративен мач по Ръгби 13 между отборите на „Цървена звезда“ Белград и „Балкански котки“ Берковица . „Цървена звезда“ е регионален лидер в този спорт и в момента е на тренировъчен лагер тук, каза треньорът на отбора Желко Делич: " Избрахме Берковица заради контакта със Слави Славчев, който..

публикувано на 18.08.18 в 12:16