"Ботев" завърши 0:0 с "Литекс" в Ловеч

Врачанският "Ботев" завърши 0:0 с "Литекс" в поредната контрола от предсезонната си подготовка. Спарингът се изигра вчера на градския стадион в Ловеч.

И двата отбора имаха възможности да отбележат, но малцината зрители на проверката така и не видяха гол.

Най-чистото положение пред гостите се откри пред Валери Домовчийски през първата част. Нападателят се озова с очи в очи със стража Петър Петров, който обаче съумя да неутрализира изстрела.

Очаква се в събота врачани да представят пред своята публика селекцията си за новия сезон в Първа лига. Засега обаче няма информация нито в колко часа започва мачът, нито срещу кой противник е той.

"Пъстрина" победи "Миньор Кипровец"

Шампионът "Пъстрина 2012" /Николово/ победи с 3:1 при гостуването си на "Миньор Кипровец" /Чипровци/ в отложена среща от 6-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. До 20-та минута гостите поведоха с два гола. Иван Иванов се оказа най-съобразителен пред вратата на домакините след корнер. При същата ситуация Тони Валентинов отново порази..

публикувано на 13.11.18 в 17:05

"Ком" загуби в Свищов

"Ком" /Берковица/ отстъпи с 1:4 при гостуването си на "Академик" /Свищов/ в среща от 15-ия кръг на Северозападната трета лига. Единственото попадение за новака реализира Пламен Ненов от фаул в 62-та минута при 4:0. До края момчетата на играещия треньор Венци Иванов хвърлиха доста сили и направиха куп пропуски, но резултатът остана непроменен...

публикувано на 13.11.18 в 17:02

"Монтана" играе контрола с "Левски"

"Монтана" играе контрола с "Левски" по време на паузата, заради националния отбор. Двата тима се договориха и срещата ще бъде в събота в София. Двубоят ще започне в 11.30 часа на стадиона в квартал “Герена”. По принцип наставникът на "Монтана" Ферарио Спасов избягва да прави спаринг по време на паузите, за да не се получат контузии. При..

публикувано на 13.11.18 в 16:58

Във Враца пробват осветлението на стадиона

"Ботев" ще пробва осветлението на градския стадион във Враца в петък в контрола. Ръководството на участника в Първа лига договори проверка с "Кариана". Двубоят е насрочен от 17 часа, а новината беше потвърдена от собственика на новака във Втора лига Милан Йосифов. Мачът ще запълни прекъсването в професионалния футбол, предизвикано от мачовете..

публикувано на 13.11.18 в 11:33

Две купи за "Бъдин" от Държавното отборно първенство по джудо

Зала "Борис Гюдеров" в Перник бе домакин на Държавното отборно първенство по джудо за момчета и момичета, юноши и девойки младша възраст и юноши и девойки старша възраст. Състезателките на видинския Спортен клуб "БЪДИН"- Самбо и Джудо се пребориха за две купи в отборното класиране. Момичетата на треньорката Габриела Кирилова заеха второ място на..

публикувано на 12.11.18 в 11:01

"Локомотив" Мездра победи като домакин "Бдин" Видин с 2:1

За „железничарите” попаденията отбелязаха Брайан Стоянов и Владимир Найденов . За гостите почетният гол бе дело на Радослав Байчев . Така видинчани остават на третото място в класирането . Мездренчани пък заемат девето място с актив от 21 токи , които са постигнати от 7 победи, 7 загуби и 0 равни, след изиграни 14 срещи и мач..

публикувано на 12.11.18 в 10:48