"Монтана" стартира с победа в домакински турнир по волейбол

Снимка: Радио ВИДИН Архив

Волейболистите на Монтана стартираха с победа в четиристранния турнир в зала “Младост”. В първата среща момчетата на треньора Даниел Пеев се наложиха с 3:1 гейма над новака в Суперлигата "Дунав" Русе.

Гостите увенчаха с успех добрата си игра през първата част. "Дунав" затвори гейма при 25:18 точки. Последва пълна мобилизация в редиците на домакините и до края монтанци не дадоха гейм на съперника.

В другата среща "Левски" победи с 3:1 "Пирин" Разлог. Столичани поведоха с 2:0 и дадоха третата част на "Пирин".

Признание за Валери Божинов във Враца

Валери Божинов предрече, че "Ботев" /Враца/ ще играе плейоф за евротурнирите. Топнападателят на новака в елита получи специален плакет от кмета на Враца Калин Каменов , който е и председател на управителния съвет на футболния клуб. "Благодаря на Валери, че повярва на марката "Ботев" /Враца/ и стана част от този проект. В..

публикувано на 10.12.18 в 17:00

Достойно представяне на мездренските атлети в Холандия

Състезателите на спортен клуб "Атлет" Мездра се представиха достойно на провелото се в град Тилбург, Холандия Европейско първенство по крос кънтри. Митко Ценов при своя дебют при мъжете с време 29:51 мин на дистанцията от 10.3 км се класира на 24 място в конкуренция с 89 атлети от 26 държави. Победител в дисциплината стана Филип..

публикувано на 10.12.18 в 14:00

Ботев /Враца/ раздаде годишните награди

Юлиян Ненов беше избран за футболист №1 на Ботев /Враца/ през отиващата си 2018 г. Допитването е проведено на сайта на футболния клуб, а в него са участвали над 500 души, съобщиха организаторите преди връчване на отличията в градската концертна зала. "Няма да ви разочаровам, че ме избрахте" , каза победителят в анкетата. Негов..

публикувано на 09.12.18 в 18:02

Проведе се коледен шахматен турнир във Видин

Традиционният коледен турнир по шахмат, организиран от видинската шахматна школа "Найден Войнов" се проведе днес. Победител в надпреварата при малките от I до IV-ти клас е Емил Борисов . "Завърши турнира до 4-ти клас. Участие взеха деца от три училища във Видин. Турнирът спечели Емил Борисов - 3-токласник от "Цар Симеон Велики". На второ място беше..

публикувано на 09.12.18 в 17:45

Две победи и награди за малките баскетболисти на Видабаскет

Най-малките баскетболисти на Видабаскет стартираха шампионата с две победи при първото си участие в държавното първенство през този сезон.  В зала "Борис Гюдеров" в Перник възпитаниците на ст.треньора Николай Колев се наложиха над баскетболистите на Балкан-Ботевград и над домакините от Миньор 2015-Перник. Съставът на Видабаскет е от  Иван Иванов,..

публикувано на 09.12.18 в 15:17

С много медали канадската борба в Северозападна България изпраща годината

Като "изключително успешна" определи изминаващата 2018 -та година за канадската борба в Северозапада Любен Иванов , старши-треньор на клубовете "Селановци 2006"  и " АЕЦ Козлодуй" : "2018 година беше изключително успешна за канадската борба изобщо в България. Първо нашата страна беше домакин на Европейско първенство, което се проведе в..

публикувано на 09.12.18 в 14:52