"Монтана" стартира с победа в домакински турнир по волейбол

Снимка: Радио ВИДИН Архив

Волейболистите на Монтана стартираха с победа в четиристранния турнир в зала “Младост”. В първата среща момчетата на треньора Даниел Пеев се наложиха с 3:1 гейма над новака в Суперлигата "Дунав" Русе.

Гостите увенчаха с успех добрата си игра през първата част. "Дунав" затвори гейма при 25:18 точки. Последва пълна мобилизация в редиците на домакините и до края монтанци не дадоха гейм на съперника.

В другата среща "Левски" победи с 3:1 "Пирин" Разлог. Столичани поведоха с 2:0 и дадоха третата част на "Пирин".

"Бдин" Видин победи "Левски 2007"

Отборът на "Бдин" Видин записа класическа победа с 3:0 като гост на "Левски 2007" в среща от 11 кръг на Северозападната Трета лига и запази лидерската позиция в класирането.  Останалите резултати са: Локомотив 1927 (Дряново) - Първа атомна (Козлодуй)        2:5  Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен)                          0:2..

публикувано на 15.10.18 в 17:33

"Локомотив" Мездра загуби от "Трявна"

В XI-ия кръг на първенството на Северозападната Трета лига футболистите на ОФК “Локомотив" Мездра гостуваха на ОФК “Трявна”. Играчите на Христо Коилов започнаха срещата динамично, с няколко по-остри атаки. Браян Стоянов шутира на сантиметри от лявата греда, а Румен Рангелов пропусна златна стрелкова възможност. Постепенно футболистите на ОФК..

публикувано на 15.10.18 в 17:05

Врачанин със златен медал по джиу-джицу

Врачанинът Иво Евгениев спечели златен медал на международното първенство по джиу-джицу в Лондон. Шампионът получи силна подкрепа и поздравления от синовете си Александър и Антон.  Роденият във Враца популярен бизнесмен успешно отстоява и спортните си цели. Това е поредното му престижно отличие, след като спечели златния медал в категория до 82 кг,..

публикувано на 15.10.18 в 16:03
Митко Ценов

Митко Ценов с нова победа в маратон

Митко Ценов от спортен клуб "Атлет" Мездра за втора поредна година победи в бягането на 10.5 км при мъжете на Софийския маратон. Мездренчанинът пробяга дистанцията за 32.28 мин следван от Стоян Владков от Дунав Русе и румънецът Габриел-Щефан Юлиус.  Неговият съотборник Иво Балабанов се пласира трети в по-дългата дистанция от 21 км в битка със 700..

публикувано на 15.10.18 в 14:11

"Видабаскет" стартира с три победи

Юношите на Видабаскет записаха две победи при първото си участие за сезона на турнир от първа девизия на регион "Рила" в град Перник. Възпитаниците на ст. треньора Николай Колев-Шаци се наложиха по категоричен начин и над двата пернишки тима. Победи над "Металург" със 78-27 и "Шампион 2014" с 54-34 точки. За видинския баскетболен тим играха:..

публикувано на 15.10.18 в 09:17

Детелин Йончев спечели турнира в Селановци

Приключи 12-ото издание на традиционния Международен турнир по канадска борба „Селановски събор” . Участваха над 40 състезатели, като заради започващото в Турция Световно първенство не успяха да се включат представители от чужбина. " От българска страна обаче участваха най-добрите ни състезатели. Шампион на турнира стана Детелин Йончев от столичния..

публикувано на 14.10.18 в 17:07