11 медала за джудистите на "Бъдин" от международен турнир

Видинският спортен клуб по самбо и джудо "Бъдин" участва с 25-има състезатели в 4-ия международен турнир по джудо "Илинден Оупън". В силното състезание се включиха 730 състезатели от 63 клуба от 14 държави. В тази конкуренция видинските джудисти спечелиха общо 11 медала. Шампиони са Полина Добрилова, Надежда Любенова и Димитрия Филипова. Сребърни медали заслужиха Валентин Добрилов, Ивайло Найденов и Мариана Филипова. С бронз се окичиха Дари Тихомиров, Петър Найденов, Мария-Антония Стоянова, Цветомир Иванов и Рая Петрова. Отличното представяне на видинските състезатели допълват петте пети места и петото място в отборното класиране.

"Браво на всички деца, участвали в състезанието и благодарност към родителите за финансовата и морална подкрепа", заяви треньорката на СК "Бъдин" Габриела Кирилова.

Галерия

Време "разделно" за БФС

Отборът на България претърпя унизителна загуба с 0:6 от Англия в европейска квалификация. Националният отбор вече няма победа от една година, а снощното поражение е най-тежкото като домакин в цялата ни футболна история. Мачът срещу Англия ще се запомни и с расистките прояви на националния стадион "Васил Левски". Днес премиерът Бойко Борисов поиска..

публикувано на 15.10.19 в 17:03

Юношите на Монтана загубиха от Черноморец в Бургас

Юношите старша възраст на Монтана отстъпиха с 0:2 при гостуването си на Черноморец /Бургас/ в първа среща от 1/8 финалите на турнира за купата на БФС. Индивидуални грешки доведоха до загубата на младите надежди на Монтана. През първата част домакините откриха резултата от дузпа, а минути преди края вкараха и втори гол. "Допуснахме загуба, но..

публикувано на 15.10.19 в 14:45

Откриват с турнир новото футболно игрище в Игнатица

Мездренското село Игнатица се сдоби с нова и прекрасна придобивка за любителите на спорта. Тази събота /19 октомври/ с турнир на малки врати ще бъде официално открито модерно футболно игрище . То е с размери 20/40 метра, покрито е с изкуствена трева последно поколение, има осветление и зрителски сектор със 170 места. Спортното съоръжение е изградено..

публикувано на 15.10.19 в 08:30

Мездренският "Локомотив" загуби като домакин от "Янтра" Габрово

Отборът на ОФК "Локомотив" Мездра допусна домакинска загуба с 0:1 от "Янтра 2019" Габрово  в среща от 10- ия кръг на Северозападната Трета лига. В 51-та минута на второто полувреме Християн Кожухаров откри резултата на стадиона в Мездра, като прехвърли вратаря Сайков и отбеляза за 0:1. До края на мача двата отбора удариха по една греда и в крайна..

публикувано на 14.10.19 в 14:22

Баскетболистките на "Монтана" победиха "Шампион 2006"

"Монтана" стартира с победа участието си в новото първенство по баскетбол при жените. В зала "Младост" момичетата на треньора Стефан Михайлов се наложиха с 81:42 точки над столичния "Шампион 2006". Габриела Костова бе най- резултатна за успеха с 10 точки. С по 9 завършиха последното ново попълнение Габриела Николова и Ана- Мария Коляндрова.  В мач..

публикувано на 14.10.19 в 14:13

"Бдин" и "Дрновец" с равенства, като гости

Младият състав на "Бдин" завърши на равно 1:1 при гостуването си на "Ком" в Берковица . Кристиян Йошов отбеляза за 0:1 в 25 минута. Домакините върнаха гола чрез Пламен Ненов в 80 минута от дузпа. Бдинци доиграха мача с 10 футболисти след втори жълт картон на Филип Георгиев в 85 минута. В следващият кръг на 20 октомври "Бдин" приема "Трявна", а "Ком"..

публикувано на 13.10.19 в 21:33

"Видабаскет" е домакин на ЦСКА

Днес започва новото първенство на баскетболната "А" група при мъжете. В първия кръг Видабаскет е домакин на столичния ЦСКА. Шест отбора ще участват в шампионата: "Видабаскет" Видин, ЦСКА София, "Славия", "Чавдар" Троян, Шумен и "Рилски спортист 2" Самоков. "Нека любителите на баскетбола дойдат и подкрепят отбора. Надяваме се да зарадваме публиката...

публикувано на 13.10.19 в 15:38