Волейболистите на "Монтана" гостуват на "Добруджа" /Добрич/

Волейболистите на "Монтана" гостуват утре, 10 ноември, на "Добруджа" /Добрич/ в мач от 4-ия кръг на Суперлигата при мъжете. Момчетата на треньора Даниел Пеев имат победа и две загуби от началото на шампионата.

"Програмата ни е много тежка. Трупат се загуби, които оказват влияние на психологията на отбора. Всяка загуба тежи, на нас ни е нужна една победа срещу добър отбор. Предстои ни тежък мач."

Ето и очакванията за мача на либерото на "Монтана" Добромир Иванов:

"Силно се надявам да намерим себе си и да започнем да показваме резултати. Не трябва да отстъпваме от позициите."

Мездра ще е домакин на турнир по футбол на малки врати

Изтеглен бе жребия за 19- ия открит турнир по футбол на малки врати за квартални, фирмени и селски отбори в Мездра. Тази година в него ще се включат 18 отбора. Те ще започнат битката за трофея на 22 април на спортната площадка на СУ "Иван Вазов", а победителят ще стане ясен на 22 май. Участниците в турнира бяха разпределени в 4 предварителни групи...

публикувано на 18.04.19 в 18:06

Турнир по волейбол започва в Белоградчик

На 19 април, в 9.30 часа в спортната зала в Белоградчик започва Зонален турнир по волейбол. Той е етап от Ученическите игри за 2019 година. В турнира ще вземат участие областните първенци от ученическите игри в областите Видин, Враца и Монтана. Борбата за призовите места ще се води, както при юношите, така и при девойките. В групата на девойките..

публикувано на 18.04.19 в 16:02

"Монтана" приема "Ботев" Гълъбово в понеделник

Красен Георгиев е назначен за главен съдия на мача "Монтана" – "Ботев" Гълъбово в понеделник, 22 април. Срещата е от 25- ия кръг на Втора лига на стадион "Огоста" и е с начало 19.00 часа. Александър Атанасов и Живков Петров са помощници. Николай Малджански от Монтана е четвърти арбитър.  Иво Андреев, Георги Великов и Димитър Димитров ще ръководят..

публикувано на 18.04.19 в 15:10

Вратар от Монтана класира на първо място националите в турнир

Вратарят Мартин Петков от Монтана класира на първо място юношеския национален отбор на България до 16 години. Сливен бе домакин на четиристранен международен турнир. В последната среща България направи 1:1 в редовното време със Северна Ирландия. Синът на бившия защитник на "Монтана" Димитър Пемперски- Атанас, асистира на Мартин Хайдаров за хикса...

публикувано на 18.04.19 в 14:44

Баскетболистките на "Монтана" победиха "Берое"

Монтана поведе с 1:0 победи на "Берое" Стара Загора в битката за титлата по баскетбол при жените. В зала "Младост" момичетата на треньора Стефан Михайлов постигнаха успех със 76:71 точки. Носителките на купата на България изковаха победата в последните минути. " Берое" тръгна уверено в мача и поведе с 11:2. "Монтана" изравни 15:15, а през втората..

публикувано на 18.04.19 в 13:04

Община Видин отличи шестите в света

Кметът на общината Огнян Ценков се срещна със състезателките от видинската Природо-математическа гимназия "Екзарх Антим I", които се наредиха на престижното шесто място във финалите на Световните ученически игри по волейбол в град Пореч, Хърватия. "Бях сигурен, че ще се върнете с победи, защото възпитаниците на Профилираната природо-математическа..

публикувано на 17.04.19 в 14:30

Монтана започва мачовете в защита на титлата по баскетбол при жените

Съперник на момичетата на треньора Стефан Михайлов е Берое /Стара Загора/. Във финалната фаза се играе до три победи от пет мача. Монтанчанки имат предимство в домакинствата. Първите две срещи в зала “Младост” са в сряда и четвъртък от 18.30 часа.   "Изравнени са 2-та отбора, много е мотивиран отбора на Берое да ни победи. Не може да се..

публикувано на 16.04.19 в 18:18