Баскетболистките на Монтана приемат столичния Септември 97

Снимка: Sportal

Срещата е от 12-ия кръг на Държавното първенство при жените. Мачът е утре от 16 часа в зала “Младост”.

Недко Колев и Александра Минчева са съдии, а Иван Василев е комисар.

В междинния кръг в сряда Монтана разгроми със 106 на 53 точки при гостуването си Локомотив /Пловдив/.

Септември пък би у дома с 82 на 68 точки Националната спортна академия.

"Бдин"-"Спартак"/Плевен/ 0:1

Лидерът в класирането на Северозападна трета лига, "Спартак"/Плевен/ взе с 0 на 1 дербито с "Бдин" във Видин. Победния гол отбеляза централният защитник на гостите Иво Върбанов в 45- та минута. Снажният бранител засече с глава центриране от ъглов удар и донесе трите точки на гостите. Мача бе много борбен и мъжки, като липсваха голови положения пред..

публикувано на 24.03.19 в 19:59

"Ботев" падна с 0:5 в Крайова

Ботев записа тежко поражение от 0:5 при гостуването на Университатя /Крайва/. Контролата се изигра в неделя на тренировъчната база на румънския тим, който е трети в местната елитна дивизия. Врачани отстъпиха, макар че се опитаха да се противопоставят на домакините. Тежките тренировки от последната седмица, на които Сашо Ангелов подложи..

публикувано на 24.03.19 в 18:36

"Видабаскет" завърши с победа първенството

"Видабаскет" победи със 74:59 (20:18; 25:10; 9:16; 20:15) като гост "Шампион 2006" София в последната си среща от тазгодишното първенството на мъжката "А" баскетболна група, играна в столичната зала "Триадица". След оспорвана първа част, видинските баскетболисти успяха да наложат своята игра и се оттеглиха на почивката с комфортна преднина от 17 точки-..

публикувано на 24.03.19 в 17:52

"Околчица" стъпи накриво у дома

Очакваното с интерес дерби в Мездра в срещата от първенството на Врачанската „А” ОФГ  между Околчица Моравица и Монолит Манастирище не се получи.Дали причината е организираното в събота пролетно тържество от кмета Коно Жилковски, на което със сигурност са били и някои от футболистите или по друга причина не е ясно. Факт обаче е, че моравчани..

публикувано на 24.03.19 в 16:36

Завърши турнирът по спортни танци във Вършец

Бляскаво и мащабно бе ХІV-ото издание на Международната Купа на общините на област Монтана "International Dance CUP 2019".  Състезанието е част от Държавния спортен календар на Българската федерация по спортни танци и за пръв път се провежда във Вършец. " Изключително щастливи сме от това домакинство, а зала "Арена" отговаря по блясък на този..

публикувано на 24.03.19 в 16:26

Врачанският "Ботев" пътува днес за контрола в Румъния

В 15.00 часа започва спарингът в румънския град Крайова между "Ботев" Враца и местния "Университатя".  През седмицата тимът на Сашо Ангелов направи мини подготовка, насочена към втория етап от надпреварата в Първа футболна лига. В четвъртък врачани завършиха 0:0 с новака във втора дивизия "Кариана" от бойчиновското село Ерден.  Първият двубой от..

публикувано на 24.03.19 в 09:13

Волейболният "Монтана" посреща "Добруджа 07" /Добрич/

Волейболистите на  "Монтана" приемат "Добруджа 07" /Добрич/ в среща реванш от ¼ финалните плейофи при мъжете. Двубоят утре в зала “Младост” е от 18.30 часа. "Добруджа" взе победа в първата среща. От ръководството на монтанци призоваха верните си привърженици да напълнят залата и да подкрепят отбора от първата до последната минута. В тази фаза се..

публикувано на 22.03.19 в 15:32