Пъстрина 2012 /Николово/ завърши по шампионски лагера в Сандански

Снимка: ФК "Пъстрина" Николово

За два дни момчетата на играещия треньор Димитър Нисторов изиграха два приятелски мача. В събота Пъстрина разгроми с 12:1 Локомотив /Дамяница/.

Тон за канонадата даде гол на Нисторов. С хеттрик се отчете бившия защитник на Кариана Милен Младенов. По два гола отбелязаха Георги Захариев, Владислав Иванов, Пламен Благойчев и Тодор Костов. Добрата игра на шампиона на четвърта монтанска футболна дивизия им уреди още една контрола на лагера в Сандански. В неделя преди обяд Пъстрина победи с 2:0 Левуново. Владислав Иванов и Цветелин Анжелов се разписаха за успеха. В събота Пъстрина играе приятелски мач с Огоста /Хайредин/.

"Миньор Кипровец" би "Шурданица" с 3:1 в контрола

"Миньор Кипровец" /Чипровци/ обърна от 0:1 до 3:1 "Шурданица" /Георги Дамяново/ в контролна среща. В 15-та минута Мирослав Йорданов-Джудиста изведе напред гостите. Чипровчани направиха пълен обрат. 10 минути по-късно Цветан Альошев-Охо засече центриране на новото попълнение Цвети Неделчев за 1:1. До почивката Росен Иванов - Роко сам срещу вратаря се..

публикувано на 20.02.19 в 15:54

Халф на "Кариана" се възстанови от контузия

Халфът на "Кариана" /Ерден/ Красимир Илиев ще бъде готов за мача с ЦСКА 1948. Ерданчани гостуват в София във вторник на старта на пролетния дял на първенството на Втора лига. Привлеченият през зимата от "Арда" /Кърджали/ опитен полузащитник пропусна последните две контроли за "Кариана", заради разтежение на бедрото. Илиев почива седмица и вече тренира..

публикувано на 20.02.19 в 15:51

"Монтана" победи "Септември 97" като гост

Баскетболистките на "Монтана" победиха с 85:43 точки при гостуването си на столичния "Септември 97" в първа среща от ½ финалите на турнира за купата на България. Реваншът е на 26 февруари. Успехът за шампионките от Монтана дойде лесно. Мачът в зала „Триадица“ бе решен след първите 10 минути. Момичетата на треньора Стефан Михайлов отбелязаха 27..

публикувано на 20.02.19 в 15:32

Ботев /Враца/ отстъпи в гостуването си на "Българска армия"

Ботев /Враца/ затрудни максимално ЦСКА, но не успя да спре червените. Тимът на Сашо Ангелов отстъпи с 1:2 на стадион "Българска армия" в мач от 22-ия кръг на Първа лига, но има за какво да съжалява. Домакините си осигуриха трите точки след попадения след почивката, които паднаха в рамките на 8 минути. Първо Едвин Джеси разсече отбраната в..

публикувано на 20.02.19 в 07:39

Пъстрина 2012 /Николово/ се наложи над Огоста /Хайредин/

Шампионът на четвърта монтанска футболна дивизия Пъстрина 2012 /Николово/ победи с 4:2 Огоста /Хайредин/ в приятелски мач. Двубоят се игра пред 50-тина зрители на терена в село Николово. Във втората минута Александър Димитров се откъсна сам от центъра и откри головата сметка на домакините. Половин час по-късно Георги Захариев се възползва от асистенция..

публикувано на 19.02.19 в 16:52
Сашо Ангелов, старши-треньор на

"Ботев" гостува на ЦСКА

Старши-треньорът на  "Ботев" Сашо Ангелов очаква тежко гостуване срещу ЦСКА . Мачът на врачани на стадион „Българска армия“ е от програмата на 22-ия кръг от Първа лига и започва в 17.30 часа днес /вторник/. „Ще играем срещу ранени лъвове, защото състоянието на противника в момента отговаря най-точно на това определение. Как ще се изяви..

публикувано на 19.02.19 в 09:42

"Монтана" падна от "Берое" със 73:76 точки

"Монтана" загуби със 73:76 точки от "Берое" /Стара Загора/ среща от 3-ия кръг на първата четворка по баскетбол при жените. Мачът в зала „Младост” бе доста напрегнат и интригуващ.  "Берое" поведе от самото начало на срещата. Гостенките показаха агресивна игра, която на моменти граничеше с грубата. Момичетата на треньорката Таня Гатева спечелиха..

публикувано на 18.02.19 в 10:45