Волейболният Монтана гостува на Миньор /Перник/

Снимка: Sportal.bg

Волейболистите на Монтана гостуват в петък на Миньор /Перник/. Срещата е последна от редовния сезон на Суперлигата при мъжете. Мачът в зала “Борис Гюдеров” е от 18.30 часа. Тимът на Миньор е последен в класирането и едва ли момчетата на треньора Даниел Пеев ще се затруднят. От сряда започват плейофите. Най-вероятният съперник на Монтана е Добруджа 07 /Добрич/.

Медали за "Бдин 77" от индивидуалния шампионат в Пловдив

С 4 медала се върнаха състезателите на Спортен клуб кану-каяк "Бдин 77" Видин от Държавния индивидуален шампионат на гребния канал в Пловдив. Отличията са извоювани в каяка, каза за Радио ВИДИН Искрен Георгиев, треньор на клуба: "Тази година участвахме с много малък състав- само 11 състезатели, защото в момента работя сам в клуба. Заради това работим..

публикувано на 23.07.19 в 15:30

Хърватин и албанец подсилват "Ботев"

Хърватин и албанец ще подсилят врачанския "Ботев", но от ръководството на футболния клуб все още не бързат да оповестят нито имената, нито подробности за новите си попълнения. Екипа на "Ботев" могат да облекат хърватинът Филип Ждерич и албанецът Апостол Фиршиу. "Шахматистът" Ждерич е десен бек, роден е на 11 декември 1991 година в немския град..

публикувано на 23.07.19 в 14:50

"Ботев"/Враца/ победи "Витоша" с 2:0

"Ботев" спечели първа победа в настоящата кампания на елитната футболна дивизия. Врачани победиха с 2:0 "Витоша"/Бистрица/ като гости. Първото попадение падна в 17-та минута, когато след пробив на Андреас Васев, Даниел Генов се разписа за 0:1. В 54-та минута с глава Илия Миланов уби интригата в срещата с второ попадение. След почивката..

публикувано на 23.07.19 в 08:29

Българин е европейски шампион по автомоделизъм

Емил Карамфилов стана европейски шампион в клас Short course на завършилото европейско първенство по автомоделни спортове. Надпреварата в 3 класа от off road и големина на моделите 1:5 се проведе от понеделник до събота във Врачанския балкан. Пилоти от 9 държави, сред които бивши и настоящи европейски и световни шампиони от България,..

публикувано на 22.07.19 в 17:36

24 медала за "Ванто-Видин" от Държавния шампионат в Пловдив

24 медала спечели видинският спортен клуб "Ванто" от Държавния индивидуален шампионат по кану-каяк, който продължи четири дни на гребния канал в Пловдив. "Отборът е обновен и това е отличен резултат за нас" , каза за Радио Видин Стефан Илиев , треньор в клуба: "Нашите състезатели се представиха отлично, защото започнахме от миналата година..

публикувано на 22.07.19 в 17:33

Валери Божинов се завръща в Ботев /Враца/

Валери Божинов отново ще облече екипа на Ботев /Вр/. 33-годишният голаджия е постигнал съгласие с кмета на града и президент на клуба Калин Каменов, това съобщи градоначалникът пред спортен сайт. Божигол игра при врачани и през миналия сезон, като направи някои много силни мачове, които му донесоха трансфер в Левски през зимата. След..

публикувано на 22.07.19 в 15:53

Ботев /Враца/ гостува на Витоша /Бистрица/

Ботев /Враца/ търси първи точки - една или три, в днешното си гостуване на Витоша в последния мач от 2-ия кръг на елитната футболна дивизия. Мачът е от 21 часа и ще бъде ръководен от един от най-добрите български рефери Никола Попов. През миналата кампания Ботев завърши 1:1 като гост на Витоша в редовния сезон, като голът тогава вкара..

публикувано на 22.07.19 в 11:54