Монтана приема Добруджа /Добрич/

Снимка: Радио ВИДИН

Станислав Ставров е назначен за главен съдия на мача Монтана – Добруджа /Добрич/, от 21-ия кръг на Втора лига. Двубоят на стадион „Огоста” е в събота от 15.30 часа. Мартин Димитров и Венцислав Банчев са помощници, а четвърти арбитър е Красимир Кръстев.

Валентин Станчев, Станимир Трифонов и Ивелин Иванов ще ръководят сблъсъка в Благоевград между Пирин и Кариана /Ерден/. Двубоят е в неделя от 15.30 часа. Четвърти рефер е Димо Димов.

Кариана преследва победа в последния кръг

Футболистите на Кариана излизат на 100 % мобилизирани срещу Поморие. Мачът на стадиона в село Ерден в четвъртък е на живот и смърт за момчетата на треньора Веселин Великов. Карианци са 13-ти с 28 точки, толкова има и Пирин /Благоевград/. Под чертата е Несебър с 27 и вече изпадналия Добруджа с 21 точки. От Пирин и Несебър Кариана има по-добър..

публикувано на 22.05.19 в 16:18

Монтана гостува на Несебър

Монтана няма да прави реверанс на Несебър. Момчетата на треньора Атанас Атанасов - Орела ще гонят победа при гостуването край морето. Така Монтана ще запази второто място за баража, където ще срещне Витоша /Бистрица/. Заради травма централният защитник Борислав Стойчев отпадна от групата. Владимир Айтов е контузен. В игра се завръща напълно..

публикувано на 22.05.19 в 16:16

Йордан Йорданов с КТМ спечели първо място на мотокроса в Лехчево

Йордан Йорданов с КТМ спечели първо място на мотокроса в Лехчево. Състезателят на МХ Лехчево изпревари съперниците си в клас МХ 3 до 250 кубика. 60 състезатели взеха участие в традиционния мотокрос “Grand Prix“ – Лехчево,   на пистата в местността “Кунов гложак”. Вече трета поредна година организаторите от местния клуб, община Бойчиновци..

публикувано на 22.05.19 в 16:09

Враца възражда шосейното колоездене

След 65 години, във Враца се възражда шосейното колоездене. За първи път от десетки години насам, ще се проведе състезание „Купа Враца“. Спортната проява ще се състои на 25 май /събота/ и се организира от Община Враца и колоездачен клуб ,,Враца Велообщество“. Официалното откриване на шосейното колоездене ще бъде в 11:00 ч., пред сградата на..

публикувано на 21.05.19 в 17:05

Резерва носи победа на юношите на "Монтана"

Юношите старша възраст на Монтана победиха с 1:0 ЦСКА в среща от 28-ия кръг на елитната група до 19 години. Влезлият като резерва Крастиян Апостолов донесе трите точки за домакините. В 47-та минута след центриране от дясно Апостолов се разписа във вратата на “червените”. В края на мача вратарят на Монтана Юлиян Весков отби удар от близо. С..

публикувано на 21.05.19 в 16:36

Успешен сезон за "Пегас Спорт-Видин"

Отборът на ФК "Пегас Спорт-Видин" стана безапелационен шампион в областното първенство на подготвителната група "Футбол 7". Момчетата на треньора Йордан Йорданов завършиха сезона без нито една загуба с отбелязани 100 гола. Заслуга за добрата игра и допуснатите едва 5 гола има и треньорът на вратарите Борис Георгиев. Голмайстор на първенството стана..

публикувано на 21.05.19 в 13:39

80 години "Селяк" Стубел

ФК "Селяк" Стубел празнува 80 години от основаването си. Празникът трябваше да е съчетан с дерби срещата на върха в последния кръг на първенството на 5-а Монтанска дивизия срещу отбора на "Дичо" Липен, който е лидер в класирането с точка преднина пред отбора на Стубел. Гостите обаче поразвалиха празника на стубелчани, след като пристигнаха със седем..

публикувано на 20.05.19 в 17:27