Волейболният "Монтана" посреща "Добруджа 07" /Добрич/

Снимка: Любо Андреев Архив

Волейболистите на "Монтана" приемат "Добруджа 07" /Добрич/ в среща реванш от ¼ финалните плейофи при мъжете. Двубоят утре в зала “Младост” е от 18.30 часа. "Добруджа" взе победа в първата среща.

От ръководството на монтанци призоваха верните си привърженици да напълнят залата и да подкрепят отбора от първата до последната минута. В тази фаза се играе до две победи. Ако се стигне до трети мач ще е на 26 март в Добрич.

Шест медала и отборна купа за малките самбисти от "Бъдин"

Отлично се представиха състезателите от видинския Спортен клуб "БЪДИН" в Държавното лично-отборно първенство по самбо за момчета и момичета в Перник. Възпитаниците на Габриела Кирилова спечелиха шест медала. Шампионка в своята категория е Полина Добрилова. Със сребърни отличия завършиха Мария Уан и Мариана Филипова. С бронз се окичиха Рая Петрова, Ивайло..

публикувано на 21.04.19 в 16:13

Кадрови проблеми в "Монтана" преди мача с "Ботев"

Монтана остана без защита за домакинството с Ботев /Гълъбово/. Мачът от 25-ия кръг на стадион „Огоста” е в понеделник  от 19 часа. Заради наказание наставникът Стефан Генов няма да може да разчита на централния бранител Иван Михов и десния бек Даниел Георгиев. Опорният полузащитник Димитър Илиев също е със спрени състезателни права. Дилемата за Генов е..

публикувано на 21.04.19 в 16:00

"Околчица" би с хандбален резултат

Със загуба и победа завършиха срещите на два от мездренските в срещите от 18 кръг на областната „А” група във Врачанско. Лидерът Монолит Манастирище победи с класическото 3:0 Скала 2015 Оселна като домакин и затвърди първото си място. Попаденията през първото полувреме реализираха  Емил Тодоров след удар  с глава , Георги Иванов удвои аванса на лидера, а..

публикувано на 21.04.19 в 15:59

"Кариана" и "Черноморец" не успяха да си отбележат

Кариана /Ерден/ взе  точка при гостуването на Черноморец /Балчик/. Без отбелязани голове завърши срещата от 25-ия кръг на Втора професионална лига. По-сериозни положения пред двете врати през 90 минути на мача липсваха. През втората част карианци имаха своите шансове. Димитър Георгиев, Матадос и Евгени Игнатов не успяха да завършат точно атаките на..

публикувано на 21.04.19 в 15:58
Ботев (Враца) победи с 3:0 Витоша

"Ботев" гостува утре на "Витоша"

Ботев няма да отписва гостуването на Витоша в понеделник още повече, че "тигрите" са в подем след изненадващата си победа над Етър в предишния кръг. Въпреки сигурното си оставане в елита за още една година, врачани не смятат да се отпускат, затова се очаква Сашо Ангелов да пусне най-доброто, с което разполага в мача. В строя се завръща наказаният за 1..

публикувано на 21.04.19 в 15:54

Вихър вкара 12 на Син Стрел

Още един футболист, играл в Гърция, привлече двукратният шампион на четвърта монтанска футболна дивизия Вихър /Николово/. Крилото Георги Цеков направи дебют с вихърци при разгрома с 12:0 над Син Стрел /Крапчене/. Срещата от 18-ия кръг се игра на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста” в Монтана. По 6 гола паднаха в двете части. С четири попадения се..

публикувано на 21.04.19 в 15:52

"Бдин" посреща "Павликени"

Днес отборът на "Бдин" Видин е домакин на "Павликени" в мач от първенството на Северозападна трета футболна лига. Съдийска бригада от Плевен ще реферира срещата. Главен съдия е Ивайло Благоев, с помощници Денис Христов и Светослав Славов. Четвърти съдия е Цветомир Георгиев, а делегат на БФС Александър Димитров. Началото на срещата е от 17.00 часа. Отборът..

публикувано на 21.04.19 в 08:58