Започна вторият етап на конкурса

| обновено на 05.08.19 в 17:15
2
Снимка: Михаела Гулева, личен архив

Видинчанката Михаела Гулева е сред състезателките от цялата страна, номинирани в шестото издание на конкурса за красота- Мис BGvolleyball.com, организиран от специализиран български волейболен сайт. 18-годишната красавица наскоро завърши Природо-математическата гимназия "Екзарх Антим I", а през годините бе част от шампионския отбор на училището в Ученическите игри. Михаела е продукт на видинския волейболен клуб "Бдин-Вида", в момента защитава цветовете на "Ахил" София. Висока е 178 сантиметра, играе на поста посрещач.

"Приключих на първо място първата фаза на конкурса. Във втората останахме седем момичета, от тях пет ще продължат напред. От тази година конкурсът покрива повече обсег - досега беше само за играчи, а вече могат и рефери и такива, които се занимават със спорта под някаква форма. След втората фаза започва финалната. Победителката ще има възможност да се снима в календара. Ще се радвам, ако спечеля".

Победителят в конкурса се определя с интернет гласуване. Може да подкрепите видинчанката на адрес: http://miss.bgvolleyball.com/. От един IP адрес може да се правят по три номинации.

Михаела Гулева от тази година ще бъде студент в Софийския университет.

Галерия

Второ отборно място за каратеките на "Компас" /Монтана/

Второ отборно място и 4 медала в индидуалната надпревара спечелиха състезателите на КК Компас /Монтана/ на турнир по карате в Челопеч. Над 150 състезатели от 11 клуба в страната мериха сили. Компас участва с 8 каратеки. Сияна Тихолова, Валентина Атанасова и Деница Ваньова заеха второ място, отборно, при момичетата до 14 години на „ката”...

публикувано на 16.10.19 в 14:29

Монтанчанки преследват трета победа в Адриатическата лига

Монтана приема днес Будучност в мач от 3-ия кръг на Адриатеческата лига по баскетбол при жените. Шампионките на България излизат в срещата, като фаворит. Момичетата на треньора Стефан Михайлов записаха две победи до сега с 80:54 над Трешневка и с 82:63 точки над Орлови. Будучност е с две загуби от Цинкарна Целе и Берое /Стара Загора/...

публикувано на 16.10.19 в 14:25

Кариана с призив към феновете

Ръководството на Кариана призова феновете си за подкрепа в съботния мач с ЦСКА 1948. Двубоят на стадиона в Ерден е от 16 часа. Момчетата на треньора Веселин Великов са амбицирани да измъкнат максимума от гостуването на лидера във Втора лига. Все още под въпрос за срещата е централният защитник Николай Дичев, който се възстановява от травма в..

публикувано на 16.10.19 в 14:22

Време "разделно" за БФС

Отборът на България претърпя унизителна загуба с 0:6 от Англия в европейска квалификация. Националният отбор вече няма победа от една година, а снощното поражение е най-тежкото като домакин в цялата ни футболна история. Мачът срещу Англия ще се запомни и с расистките прояви на националния стадион "Васил Левски". Днес премиерът Бойко Борисов поиска..

публикувано на 15.10.19 в 17:03

Юношите на Монтана загубиха от Черноморец в Бургас

Юношите старша възраст на Монтана отстъпиха с 0:2 при гостуването си на Черноморец /Бургас/ в първа среща от 1/8 финалите на турнира за купата на БФС. Индивидуални грешки доведоха до загубата на младите надежди на Монтана. През първата част домакините откриха резултата от дузпа, а минути преди края вкараха и втори гол. "Допуснахме загуба, но..

публикувано на 15.10.19 в 14:45

Откриват с турнир новото футболно игрище в Игнатица

Мездренското село Игнатица се сдоби с нова и прекрасна придобивка за любителите на спорта. Тази събота /19 октомври/ с турнир на малки врати ще бъде официално открито модерно футболно игрище . То е с размери 20/40 метра, покрито е с изкуствена трева последно поколение, има осветление и зрителски сектор със 170 места. Спортното съоръжение е изградено..

публикувано на 15.10.19 в 08:30

Мездренският "Локомотив" загуби като домакин от "Янтра" Габрово

Отборът на ОФК "Локомотив" Мездра допусна домакинска загуба с 0:1 от "Янтра 2019" Габрово  в среща от 10- ия кръг на Северозападната Трета лига. В 51-та минута на второто полувреме Християн Кожухаров откри резултата на стадиона в Мездра, като прехвърли вратаря Сайков и отбеляза за 0:1. До края на мача двата отбора удариха по една греда и в крайна..

публикувано на 14.10.19 в 14:22