Кариана с първа победа в предсезонната подготовка

Снимка: Любо Андреев

Кариана се наложи с 1:0 над Нефтохимик /Бургас/ във втората си контролна среща в Банско. Централният защитник Николай Дичев донесе първата победа на ерданчани на летния подготвителен лагер. В 23-та минута Цветомир Тодоров центрира и на втора греда с глава Дичев порази мрежата на „нафтата”. Минути преди това гредата спаси карианци след шут на Молдованов. До почивката Ивелин Илиев – Шакири можеше да увеличи преднината на ерданчани, но не успя сам срещу стража на Нефтохимик. През вторите 45 минути вратаря на новака във Втори лига спаси удари на Цветомир Тодоров и Ангел Бастунов, останали сами срещу него. Третата контрола на Кариана в Банско е в четвъртък срещу Пирин /Благоевград/.

Кариана: Станев, Търтов, Г.Илиев, Дичев, Николов, Тодоров, Русев, Игнатов, Ив.Илиев, Чакъров, Халил /Начев, Предев, Цолов, Мичев, Хр.Илиев, Бастунов/

Юношите на Монтана отстъпиха на ЦСКА с минимален резултат

Монтана отстъпи с 0:1 на ЦСКА в среща от 10-ия кръг на елитната група до 19 години. Християн Петров донесе трите точки на стадион "Огоста" на лидера в групата. В 68-та минута Асен Дончев стреля фронтално срещу вратаря на Монтана, но Петър Петров изби в корнер. След изпълнението му защитата на домакините заспа и Християн Петров вкара единствения..

публикувано на 19.10.19 в 14:45

Волейболистите на Монтана с успешен старт в Суперлигата

Волейболистите на Монтана направиха успешен старт в Суперлигата на България при мъжете. В столичната зала "Панайот Пондалов" момчетата на треньора Даниел Пеев победиха с 3:0 Славия. Обновеният тим на Монтана, с двамата поляци в състава, не изпита трудности от далеч по-младия тим на завърналия се в елита отбор на „белите”. Монтанци затвориха..

публикувано на 19.10.19 в 12:50

Кариана излиза за победа срещу ЦСКА 1948

Кариана ще търси максималното от домакинския мач с лидера ЦСКА 1948.   От началото на сезона момчетата на треньора Веселин Великов не са допуснали поражение на стадиона в Ерден. Единствено под въпрос е централният защитник Николай Дичев, който лекува травма на глезена. Великов е убеден, че момчетата ще дадат всичко от себе си срещу..

публикувано на 18.10.19 в 13:43

Старт М /Криводол/ е близо до затвърждаване на отборната титла в рали кроса

Последният кръг от шампионата е във Видин през почивните дни. Криводолският тим ще бъде представен от 10 автомобила. И в трите класа няма предварително яснота за титлата и подгласниците. Старт М са лидери във временното класиране в отборното, "Дивизия 1", "Дивизия 3" и купа "Лада". Първият тим на Старт М има 111 точки, следван от..

публикувано на 18.10.19 в 13:22

Волейболистите на Монтана гостуват на Славия

Волейболистите на Монтана гостуват днес на столичния Славия на старта на националната Суперлига при мъжете .  Двубоят в зала "Панайот Пондалов" е от 18 часа. Всички състезатели на треньора Даниел Пеев са здрави: "В известна степен сме облагодетелствани от програмата, без да омаловажавам противниците. С една идея имаме по- леки съперници от..

публикувано на 18.10.19 в 12:58

Второ отборно място за каратеките на "Компас" /Монтана/

Второ отборно място и 4 медала в индидуалната надпревара спечелиха състезателите на КК Компас /Монтана/ на турнир по карате в Челопеч. Над 150 състезатели от 11 клуба в страната мериха сили. Компас участва с 8 каратеки. Сияна Тихолова, Валентина Атанасова и Деница Ваньова заеха второ място, отборно, при момичетата до 14 години на „ката”...

публикувано на 16.10.19 в 14:29

Монтанчанки преследват трета победа в Адриатическата лига

Монтана приема днес Будучност в мач от 3-ия кръг на Адриатеческата лига по баскетбол при жените. Шампионките на България излизат в срещата, като фаворит. Момичетата на треньора Стефан Михайлов записаха две победи до сега с 80:54 над Трешневка и с 82:63 точки над Орлови. Будучност е с две загуби от Цинкарна Целе и Берое /Стара Загора/...

публикувано на 16.10.19 в 14:25