Второ място в отборното класиране за видинските джудисти в Румъния

2
Снимка: СК "Борба, самбо, джудо" Видин

Видинският клуб "Борба, самбо, джудо" участва в 25-ото издание на силния международен турнир по джудо в румънския град Сибиу. Състезанието е включено в официалния спортен календар на Румънската джудо федерация и е за мъже, жени и кадети.

В първия ден на турнира ветеранът Милен Милчев спечели златен медал при  мъжете в категория над 100 кг, а Емма Бирхан и Мария Димитрова завоюваха бронзови медали при кадетките. На следващия ден Пламен Бориславов се пребори за сребърно отличие при мъжете до 100 кг. Възпитаниците на старши треньора Пламен Петров заслужиха второ място в комплексното класиране.

На турнира в Сибиу традиционно участват състезатели от цяла Румъния, България, Австрия, Италия, Полша, Словакия, Словения, Сърбия, обясниха организаторите.

Галерия

Време "разделно" за БФС

Отборът на България претърпя унизителна загуба с 0:6 от Англия в европейска квалификация. Националният отбор вече няма победа от една година, а снощното поражение е най-тежкото като домакин в цялата ни футболна история. Мачът срещу Англия ще се запомни и с расистките прояви на националния стадион "Васил Левски". Днес премиерът Бойко Борисов поиска..

публикувано на 15.10.19 в 17:03

Юношите на Монтана загубиха от Черноморец в Бургас

Юношите старша възраст на Монтана отстъпиха с 0:2 при гостуването си на Черноморец /Бургас/ в първа среща от 1/8 финалите на турнира за купата на БФС. Индивидуални грешки доведоха до загубата на младите надежди на Монтана. През първата част домакините откриха резултата от дузпа, а минути преди края вкараха и втори гол. "Допуснахме загуба, но..

публикувано на 15.10.19 в 14:45

Откриват с турнир новото футболно игрище в Игнатица

Мездренското село Игнатица се сдоби с нова и прекрасна придобивка за любителите на спорта. Тази събота /19 октомври/ с турнир на малки врати ще бъде официално открито модерно футболно игрище . То е с размери 20/40 метра, покрито е с изкуствена трева последно поколение, има осветление и зрителски сектор със 170 места. Спортното съоръжение е изградено..

публикувано на 15.10.19 в 08:30

Мездренският "Локомотив" загуби като домакин от "Янтра" Габрово

Отборът на ОФК "Локомотив" Мездра допусна домакинска загуба с 0:1 от "Янтра 2019" Габрово  в среща от 10- ия кръг на Северозападната Трета лига. В 51-та минута на второто полувреме Християн Кожухаров откри резултата на стадиона в Мездра, като прехвърли вратаря Сайков и отбеляза за 0:1. До края на мача двата отбора удариха по една греда и в крайна..

публикувано на 14.10.19 в 14:22

Баскетболистките на "Монтана" победиха "Шампион 2006"

"Монтана" стартира с победа участието си в новото първенство по баскетбол при жените. В зала "Младост" момичетата на треньора Стефан Михайлов се наложиха с 81:42 точки над столичния "Шампион 2006". Габриела Костова бе най- резултатна за успеха с 10 точки. С по 9 завършиха последното ново попълнение Габриела Николова и Ана- Мария Коляндрова.  В мач..

публикувано на 14.10.19 в 14:13

"Бдин" и "Дрновец" с равенства, като гости

Младият състав на "Бдин" завърши на равно 1:1 при гостуването си на "Ком" в Берковица . Кристиян Йошов отбеляза за 0:1 в 25 минута. Домакините върнаха гола чрез Пламен Ненов в 80 минута от дузпа. Бдинци доиграха мача с 10 футболисти след втори жълт картон на Филип Георгиев в 85 минута. В следващият кръг на 20 октомври "Бдин" приема "Трявна", а "Ком"..

публикувано на 13.10.19 в 21:33

"Видабаскет" е домакин на ЦСКА

Днес започва новото първенство на баскетболната "А" група при мъжете. В първия кръг Видабаскет е домакин на столичния ЦСКА. Шест отбора ще участват в шампионата: "Видабаскет" Видин, ЦСКА София, "Славия", "Чавдар" Троян, Шумен и "Рилски спортист 2" Самоков. "Нека любителите на баскетбола дойдат и подкрепят отбора. Надяваме се да зарадваме публиката...

публикувано на 13.10.19 в 15:38