Кариана с обрат срещу Пирин за 2:2

5
Снимка: Любо Андреев

Кариана и Пирин направиха 2:2 в среща от 9-ия кръг на Втора лига. На стадион в Ерден домакините губиха с 0:2, но показаха характер и изравниха, а можеха и да спечелят.

В 25-та минута Глоар Антонио откри резултата за „орлета”. Шест по-късно с глава Владислав Златинов от неудобна позиция засече центриране на Била Антонио от ляво за 0:2. В 40 минута домакините се върнаха в мача. Ангел Бастунов получи пас от дясно на Игнатов и върна надеждите на Кариана за 1:2. След почивката ерданчани се настаниха в половината на гостите. В 59-та минута вратаря на Пирин Пангев изби топката, но при добавката с глава Николай Дичев изравни – 2:2. Кариана можеше да вземе и трите точки, ако не бе Пангев. В 74-та минута стражът на гостите се разтегна и изби топката от долния десен ъгъл след шут на Мичев. Равенството на стадиона в Ерден изгледа и кметът на община Бойчиновци Светлин Сретениев.

Галерия

Второ отборно място за каратеките на "Компас" /Монтана/

Второ отборно място и 4 медала в индидуалната надпревара спечелиха състезателите на КК Компас /Монтана/ на турнир по карате в Челопеч. Над 150 състезатели от 11 клуба в страната мериха сили. Компас участва с 8 каратеки. Сияна Тихолова, Валентина Атанасова и Деница Ваньова заеха второ място, отборно, при момичетата до 14 години на „ката”...

публикувано на 16.10.19 в 14:29

Монтанчанки преследват трета победа в Адриатическата лига

Монтана приема днес Будучност в мач от 3-ия кръг на Адриатеческата лига по баскетбол при жените. Шампионките на България излизат в срещата, като фаворит. Момичетата на треньора Стефан Михайлов записаха две победи до сега с 80:54 над Трешневка и с 82:63 точки над Орлови. Будучност е с две загуби от Цинкарна Целе и Берое /Стара Загора/...

публикувано на 16.10.19 в 14:25

Кариана с призив към феновете

Ръководството на Кариана призова феновете си за подкрепа в съботния мач с ЦСКА 1948. Двубоят на стадиона в Ерден е от 16 часа. Момчетата на треньора Веселин Великов са амбицирани да измъкнат максимума от гостуването на лидера във Втора лига. Все още под въпрос за срещата е централният защитник Николай Дичев, който се възстановява от травма в..

публикувано на 16.10.19 в 14:22

Време "разделно" за БФС

Отборът на България претърпя унизителна загуба с 0:6 от Англия в европейска квалификация. Националният отбор вече няма победа от една година, а снощното поражение е най-тежкото като домакин в цялата ни футболна история. Мачът срещу Англия ще се запомни и с расистките прояви на националния стадион "Васил Левски". Днес премиерът Бойко Борисов поиска..

публикувано на 15.10.19 в 17:03

Юношите на Монтана загубиха от Черноморец в Бургас

Юношите старша възраст на Монтана отстъпиха с 0:2 при гостуването си на Черноморец /Бургас/ в първа среща от 1/8 финалите на турнира за купата на БФС. Индивидуални грешки доведоха до загубата на младите надежди на Монтана. През първата част домакините откриха резултата от дузпа, а минути преди края вкараха и втори гол. "Допуснахме загуба, но..

публикувано на 15.10.19 в 14:45

Откриват с турнир новото футболно игрище в Игнатица

Мездренското село Игнатица се сдоби с нова и прекрасна придобивка за любителите на спорта. Тази събота /19 октомври/ с турнир на малки врати ще бъде официално открито модерно футболно игрище . То е с размери 20/40 метра, покрито е с изкуствена трева последно поколение, има осветление и зрителски сектор със 170 места. Спортното съоръжение е изградено..

публикувано на 15.10.19 в 08:30

Мездренският "Локомотив" загуби като домакин от "Янтра" Габрово

Отборът на ОФК "Локомотив" Мездра допусна домакинска загуба с 0:1 от "Янтра 2019" Габрово  в среща от 10- ия кръг на Северозападната Трета лига. В 51-та минута на второто полувреме Християн Кожухаров откри резултата на стадиона в Мездра, като прехвърли вратаря Сайков и отбеляза за 0:1. До края на мача двата отбора удариха по една греда и в крайна..

публикувано на 14.10.19 в 14:22