Ботев /Враца/ гостува на Царско село днес

Снимка: Жоро Александров

Ботев /Враца/ гостува днес на Царско село в мач от 13-ия кръг на Първа футболна лига. Мачът е от 17.30 часа и ще се изиграе на стадиона край околовръстното на София.

Старши-треньорът на гостите Сашо Ангелов няма контузени или наказани състезатели в състава си и ще разчита на всичките си футболисти.

Заради близостта до София се очаква на трибуните да има доста врачани.

Монтана остана без треньор

Наставникът на ФК Монтана Владимир Иванов – Фугата си тръгна от стадион "Огоста". След загубата с 0:2 от Септември /София/ в събота ръководството на монтанци е взело решението да се раздели с Фугата по взаимно съгласие. До дни ще стане ясен и новият старши треньор на Монтана. Отборът заема шестото място във временното класиране, като се отдалечи..

публикувано на 12.11.19 в 17:10

Списание нареди мездренските лекоатлети на престижни места

На провелата се традиционна анкета на списание Атлетика "Атлет на България за 2019 година", състезателите на СК "Атлет" Мездра отново бяха класирани на престижни места. Милица Мирчева заема 9 място, непосредствено след нея е Иво Балабанов , а Митко Ценов заема 14 място. Поредно признание за мездренската лекоатлетическа школа, на труда на..

публикувано на 12.11.19 в 16:45

Състезателки от Монтана с награди за 100 години басткетбол в България

Най-добрите български баскетболистки за изминалото десетилетие бяха наградени на специална церемония в столичния хотел "Рамада". Тържеството бе кулминацията на честванията по случай 100-годишния юбилей на баскетбола в България. В символичния отбор за периода 2010-2019 г. попаднаха  Димана Макариева, Виктория Стойчева, Радостина Димитрива и Христина..

публикувано на 12.11.19 в 15:23

15 медала спечелиха каратеките от Монтана на Национална купа в Кранево

В конкуренцията на 327 участници от 27 клуба от цялата страна каратеките на Монтана 2017 спечелиха 4 златни, 1 сребърен и 6 бронзови медала. Със златото се окичиха Никол Янкова в дисциплината "кумите", категория +50 килограма, при момичетата родени 2007 година. Ивета Георгиева  в дисциплината "кумите", категория +40 килограма при момичетата..

публикувано на 12.11.19 в 15:04

Един от треньорите на Ботев Враца напуска клуба

От ръководството уточниха, че засега спортно-техническия щаб се запазва, като единственият напускащ е Стойчо Драмов , който сам е изразил желание да освободи щата. Ивайло Димитров и Илиян Василев, както и Ивайло Младенов ще работят в щаба на новия наставник. По отношение на слуховете за напускането на Валери Божинов , кметът Каменов заяви,..

публикувано на 12.11.19 в 11:03

Нов треньор представят днес във Враца

Ръководството анонсира, че в началото на седмицата ще оповести официално кой сменя подалия оставка наставник на Ботев Сашо Ангелов. Според все още непотвърдената официално информация, това ще е бившият треньор на Левски и Лудогорец Антони Здравков, който беше и селекционер на младежкия ни национален отбор до 21 години. Здравков беше начело на..

публикувано на 11.11.19 в 09:56

15 медала и отборна купа за "Бъдин" от "Ботева слава"

Състезателите на видинския клуб "Бъдин" завоюваха общо 15 медала, от които 5 златни, 5 сребърни и 5 бронзови от десетото издание на международния турнир по джудо "Ботева слава" в Козлодуй. В конкуренцията на над 300 състезатели от 22 клуба от България и Румъния, джудистите от "Бъдин" Видин взеха и купа за второ място в отборното класиране.  Във..

публикувано на 10.11.19 в 19:49