Турнир по автомоделизъм за лица с увреждания се проведе във Враца

Писта "Огнян Филипов" в социалния комплекс във Враца се превърна в арена на традиционния турнир по автомоделизъм за лица с увреждания. Спортно-технически моделен клуб и този път организира есенната надпревара, в която се включиха младежи от дома за хора с увреждания в с. Три кладенци.

7. Мая Петрова - 38 сек.

Победителите и всички участници бяха наградени с грамоти и предметни награди, осигурени от СТМК –Враца.

Ботев 2000 е трети след турнир по ватерполо във Враца

Отборът на Черноморец поведе във временното класиране след изиграване на първия турнир от квалификациите в държавното първенство по водна топка за девойки U17. На мачовете във Враца играха шест тима, като само този, воден от Петър Йонов от Бургас, спечели и петте си мача. В първенството участват шампионът във възрастта от миналата година Ботев 2000,..

публикувано на 21.11.19 в 17:19

Спортен празник се проведе в Монтана

"Да надбягаме различията в Монтана" ! Под това мото премина спортният празник в парк "Монтанензиум". В него се включиха хора в неравностойно положение, деца и възрастни, общински съветници. Редом с тях бяга и кметът Златко Живков . "Напоследък се правят много такива инициативи, да подкрепим хората в затруднено положение. Никой не знае кога..

публикувано на 21.11.19 в 14:29

Кикбоксьорите на Монтана с медали от международен турнир

С пълен комплект медали се завърнаха кикбоксьорите на Спарта /Монтана/ от силния турнир "Най-добър боец на Балканите" в Сърбия. Лично консулът на България в западната ни съседка Петър Данов посрещнал момчетата на треньора Доброслав Добрев и бил неотлъчно до тях по време на състезанието.  Турнирът се провежда за четвърта поредна година в Ниш..

публикувано на 21.11.19 в 13:24

Пъстрина победи Син Стрел в турнира за ветерани

Пъстрина спечели с 5:1 срещу Син Стрел /Крапчене/ в първа среща от турнира по футбол за ветерани . Мачът се игра на стадиона в Николово, а следващата сряда двата отбора отново ще се срещнат. В 6-та минута Ангел Ангелов – Боки откри резултата за домакините. Така приключи и първата част. В 53-та минута Румен Илиев се отбеляза автогол за 2:0, а малко..

публикувано на 21.11.19 в 11:39

Милица Мирчева отново подобри национален рекорд

Състезателката на СК”Атлет” Мездра Милица Мирчева , която в момента учи в Америка се класира на 4-о място на шосейното бягане на 10.15 км (6.2 мили) при жените в Дейви, Фло̀рида (САЩ), като подобри националния рекорд на България с време 33.38 мин. В конкуренцията на 2 152 бегачи Милица се нареди на 22-ро място в генералното класиране при..

публикувано на 20.11.19 в 14:56

Дичев отново тренира с "Кариана"

Николай Дичев свали „ботуша” и поднови тренировки с Кариана. Повече от месец централният защитник на ерданчани лекуваше травма в глезена на левия крак. Дичев няма да бъде готов за домакинския мач в събота със Спартак /Плевен/. "Започнах раздвижвания и бягане. Очаквам до четвъртък да мога да направя първа тренировка. Чувствам се добре, но трябва да..

публикувано на 20.11.19 в 12:22

Кадетите на ВК "Монтана" спечелиха категорично зонален турнир

Кадетите на волейболен клуб Монтана спечелиха първо място на зонален турнир. Четири отбора играха в монтанската зала “Огоста” при 16-годишните. Момчетата на треньора Ивайло Бодурски не дадоха нито един гейм на съперниците. Монтана взе чисти победи с по 3:0 гейма срещу Коковолей /Габрово/, Велико Търново и Ботев /Луковит/. След Монтана в крайното..

публикувано на 20.11.19 в 09:17