Резултати : автор Любо Андреев

Румен Киров е втори на писта "Хасково"

Румен Киров завърши втори на писта "Хасково" в клас "Макси". Пилотът на Старт М /Криводол/ направи страхотно каране в състезанието от Националния шампионат на затворен маршрут и съвсем заслужено се качи на почетната стълбичка. В първата тренировка Киров..

20.05.19 в 09:26 |

Ветерани бележат в първенството на Монтана

Веско Михайлов – Гери и Славчо Славчев – Еталон 5 се разписаха за Пърстрина 2012 /Николово/ при победата с 5:4 над Вършец в последна среща от сезона. Така Пъстрина завърши на второ място в крайното класиране на четвърта монтанска футболна дивизия...

20.05.19 в 09:22 |

"Кариана" взе точка от лидера

Кариана /Ерден/ спечели много важна точка в битката за оцеляване. При гостуването си на лидера Царско село момчетата на треньора Веселин Великов направиха 1:1. Антонио Георгиев изведе напред „царете” в 4-та минута. Карианци бързо се върнаха в мача...

20.05.19 в 09:20 |

"Монтана" ще играе баражи за Първа лига

Монтана победи с 2:0 Пирин /Благоевград/ в среща от предпоследния кръг на Втора лига. Двата гола вкара Атанас Илиев. С трите точки монтанци си осигуриха баражите. Монтанци влязоха по-добре в мача. В 17-та минута на втора греда Атанас Илиев не..

19.05.19 в 18:49 |

Монтана ще брани второто място в класирането срещу Пирин

Монтана гони победа срещу Пирин /Благоевград/ в неделя. Двубоят от 29-ия кръг на Втора лига е от 15 часа на стадион “Огоста”.  Монтанци нямат право на грешка, ако искат да задържат второто място. Пирин пък се бори за оцеляване и ще играят на върха на..

18.05.19 в 08:36 |

Община Бойчиновци инвестира 1,8 милиона в селата

1 милион и 800 хиляди лева инвестира община Бойчиновци в асфалтирането на улици и реконструкцията на площади в селата. Средствата са спечелени по Програма за развитие на селските райони за периода 2014-2020 година. С 1 милион 114 хиляди лева ще..

17.05.19 в 14:18 |

Панорама на средното образование се проведе в Монтана

Възможностите за обучение в професионалните училища в област Монтана представиха в Младежкия дом.   Панорама на средното образование и кариерно ориентиране - "Монтана -2019" се организира от Център за професионално и личностно развитие, ОДК "Ние,..

16.05.19 в 16:30 |

Вицешампионска титла за Монтана от Ученическите игри

7-о училище “Йордан Радичков” Монтана остана със сребърните медали от турнира по футбол от Ученическите спортни игри при юношите 11-12 клас. На финала в Разград момчетата на Росен Ников отстъпиха с 2:3 на СУ „Христо Ясенов” от  Етрополе. Така тимът от..

16.05.19 в 07:55 |

Защитник на Монтана с тежко разтежение

Капитанът на Монтана Иван Михов със сигурност пропуска домакинския мач с Пирин /Благоевград/ в неделя. Централният защитник е с тежко разтежение на адуктора на левия крак. Михов получи травмата при гостуването на Литекс /Ловеч/ и бе заменен принудително в..

15.05.19 в 18:46 |

Монтана загуби гостуването си на Марек /Дупница/

Владислав Цеков вкара два гола за Монтана при загубата с 2:3, като гост на Марек /Дупница/. Мачът бе от 27-ия междинен кръг на елитната група до 19 години. Цеков се разписа в 55-та и 65-та мин. Пропуски за монтанци направиха Пиер Пиеров,..

15.05.19 в 18:34 |