Волейболистите на Монтана загубиха от Хебър /Пазарджик/

В драматичен мач Монтана загуби с 2:3 гейма от носителя на купата на България Хебър /Пазарджик/. Срещата от 12-ия кръг на Суперлигата по волейбол при мъжете поднесе доста емоции на зрителите в зала „Младост”. С едноминутно мълчание бе почетена..

публикувано на 19.01.19 в 11:32
Мартин Балабанов

Мартин Балабанов ще бяга в Националния шампионат за юноши

Днес и утре в "Асикс Арена" в София ще се проведе Национален шампионат за юноши и девойки под 18 години. Присъединилият се след нова година към СК "Атлет" Мездра Мартин Балабанов ще бяга в дисциплините 1500 и 3000 метра. Миналата година 16- годишният брат..

публикувано на 19.01.19 в 11:08
Радослав Дочовски победи в турнира по снукър, който се проведе в Мездра.

13-годишен спечели турнир по снукър в Мездра

Радослав Дочовски , който е на 13 години, спечели първия за 2019 година турнир по снукър , организиран от Спортен клуб по снукър "Мездра 2013", с председател Нина Данколова. За да достигне до финала младежът победи на осминафиналите Владимир..

публикувано на 18.01.19 в 16:35
Красимир Илиев

Красимир Илиев е третото ново попълнение на Кариана /Ерден/

26-годишният полузащитник се присъедини към подготовката на ерданчани в Сандански. Очаква се Илиев да направи неофициален дебют за "Кариана" в събота срещу "Вихрен" /Сандански/. Контролата на стадиона в село Склаве е от 12 часа, а след това..

публикувано на 18.01.19 в 15:30

Баскетболистките на "Монтана" излизат срещу "Славия"

Баскетболистките на Монтана гостуват утре на столичния "Славия". Срещата от 13-ия кръг на държавното първенство е от 17 часа. Шампионките са безспорен фаворит в мача. Още повече, че "Славия" е без основната си състезателка Вероника Джикова...

публикувано на 18.01.19 в 15:10

"Ботев" Враца загуби първата си контрола

Отборът на "Ботев" Враца загуби с 0:2 първата контрола от зимната си подготовка. "Дунав" Русе вкара 2 гола преди почивката, а през втората част и двата тима изпуснаха по една дузпа. Главният съдия Росен Гановски ръководи контролата авторитетно, като за..

публикувано на 17.01.19 в 16:43

"Звезда на феновете" избират в Козлодуй

За трета поредна година Община Козлодуй ще отличи на специална церемония "Спортист на годината" за 2018 година. Церемонията ще се проведе на 31 януари, от 18.00 часа. До 30 януари феновете ще могат да изберат своя фаворит. Вотът се осъществява чрез..

публикувано на 17.01.19 в 15:52

Баскетболистките на "Монтана" победиха трудно "Цинкарна" Целе

В драматичен мач, с много обрати, "Монтана" взе трудна победа над "Цинкарна" Целе със 70:67 точки. Срещата бе от 11- ия кръг на Адриатическата лига по баскетбол при жените. Това бе четвъртия пореден успех за момичетата на треньора Стефан Михайлов...

публикувано на 17.01.19 в 13:55

Радослав Николов от "Старт М" стяга Субару за новия рали крос шампионат

Пилотът на АСК Старт М /Криводол/ Радослав Николов стяга нова кола. През настоящия сезон той ще заложи на Субару Импреза. Един от атрактивните състезатели на криводолския тим смени Ауди-то с японската машина. В момента новата кола се оборудва. Жълтото..

публикувано на 17.01.19 в 08:43