Триумф на мездренските групи на Гимнастрада в Плевен

Мездренски групи обраха призовите места на провелото се в Плевен Зонално първенство пo масов спорт „Гимнастрада” Зона Север. Клубът на готините баби (КГБ), чиято средна възраст е над 70 години, категорично грабна първото място при възрастова група..

публикувано на 24.04.17 в 14:46

Баскетболистките на Монтана загубиха от Хасково

Отборът отстъпи със 76:87 точки   във втората среща от финалите при жените . Домакините достигнаха победата в последните три минути , след като преди това изпуснаха сериозна преднина . Хасково игра по-добре от първата среща. На почивката..

публикувано на 24.04.17 в 11:17

"Бдин" и "Партизан" завършиха 0:0

"Бдин" Видин завърши наравно 0:0 като гост на "Партизан" Червен бряг в среща от 23 кръг на Северозападната Трета футболна лига. Видинските футболисти изпуснаха няколко чисти голови положения, съобщиха за Радио Видин от ръководството клуба. Домакините пък..

публикувано на 24.04.17 в 10:50

"Кариана" вкара 11 гола на "Янтра"

Кариана /Ерден/ размаза с 11:3 Янтра /Габрово/ в среща от 23-ия кръг на Северозападната трета лига. Пет гола във вратата на гостите заби Румен Рангелов. Нападателят на Кариана вкара две бързи попадения в 4-та и 5-та минута. Първият стана с глава след пас..

публикувано на 24.04.17 в 10:38

"Ботев" затъна след 0:1 от "Септември"

Врачанският "Ботев" затъна в елитната юношеска дивизия до 19 години след поредно поражение. Възпитаниците на треньора Любен Любенов отстъпиха с минималното 0:1 от третия в таблицата "Септември" /София/ и се закотвиха на 14-о място във временното класиране..

публикувано на 23.04.17 в 19:08

Красимир Костадинов спечели турнира по канадска борба в Белоградчик

За поредна година безапелационен абсолютен победител на турнира "BELOGRADCHIK OPEN 2017" е Красимир Костадинов. Той бе и победител в двубоите с лява и с дясна ръка в своята категория до 110 кг. На второто стъпало на стълбицата на абсолютните..

публикувано на 23.04.17 в 18:13

"Старт Н" е отборен победител в раликрос Видин (снимки)

29 състезатели се включиха в първия кръг на Националния шампионат по раликрос , който се състоя на пистата на бившето летище край видинското село Иново. Състезанието предизвика сериозен зрителски интерес и предложи много емоции. При най-мощните..

публикувано на 23.04.17 в 18:02

Дадоха началото на състезанията по автомоделни спортове с пролетен турнир във Враца

25 пилоти премериха сили на писта "Огнян Филипов“ в съботния ден, съобщи Дамян Петров, председател на местния спортно-технически моделен клуб. В клас Electric Sock  Мартин Петров от Враца след дълго отсъствие от пистата, се завърна триумфално и зае първото..

публикувано на 23.04.17 в 15:36

"Ботев" -Враца среща "Лудогорец" в понеделник

Врачанският "Ботев" приема в понеделник дубъла на "Лудогорец" в среща от програмата на 25-ия кръг на Втора футболна лига. Мачът е от 17 ч. на градския стадион и е поверен на главния съдия Иван Пенчев от София, на когото ще помагат Йордан Петров и Юлиян..

публикувано на 23.04.17 в 15:21

Отборът на Берковица е №1 на републиканския шампионат по приложно колоездене

Берковските колоездачи спечелиха първия кръг от Републиканския шампионат по пътна безопасност и приложно колоездене за деца от 10 до 12 години, който се проведе вчера в столичната зала "Триадица“. Отбори от цялата страна се включиха в 20-та юбилейна..

публикувано на 23.04.17 в 15:18