публикувано на 18.09.17 в 11:59

"Локомотив" /Мездра/ с разгромна победа

публикувано на 18.09.17 в 11:54

"Бдин" излезе първи след победа над "Левски"

В много драматичен мач "Бдин" победи "Левски" с 2:1 и оглави класирането на Северозападна трета лига. Цветан Цветанов се разписа за 1:0 в 11- та минута с хубав удар от границата на наказателното поле след добра контраатака. В 43- та минута Мартин Димитров..

публикувано на 17.09.17 в 20:10

Футболен съдия от Монтана свири в Шампионската лига по мини футбол

Футболният съдия от Монтана Петко Петков- Тано представи Северозапада в Шампионската лига по мини футбол , проведена в словенския курортен комплекс Терме Чатеш. Петков бе 4-ти съдия  на финалната среща, ръководена от българската бригада в състав..

публикувано на 17.09.17 в 15:56
Боте Враца U19

"Ботев" Враца падна с 0:3 от "Ботев" Пловдив при U19

Ботев /Вр/ загуби с 0:3 Ботев /Пловдив/ в VI кръг на U19 . Двубоят се игра на помощния терен във Враца. В 16-та мин. Илиян Томов беше оставен непокрит в пеналта и откри резултата. Въпреки че гостите бяха по-активни, те не съумяха да удвоят преднината си до..

публикувано на 17.09.17 в 15:33

"Кариана" направи грешна стъпка в Севлиево

Чиста дузпа не дадоха на Кариана /Ерден/ при гостуването на Севлиево. Срещата от 6-ия кръг на Северозападната трета лига завърши 0:0 . "В 85-та минута Дидо Иванов стреля към вратата. Играч на Севливо  спрян топката в наказателното поле с две ръце, но..

публикувано на 17.09.17 в 15:27

"Монтана" си връща самочувствието след победа като гост на "Поморие"

Монтана победи с 2:0 при гостуването си Поморие в среща от 8-ия кръг на Втора професионална лига. Това бе най-малкото с което домакините се оттърваха. Те пропуснаха златен шанс да открият резултата. В 19-та минута Поморие спечели правото да бие дузпа, но..

публикувано на 17.09.17 в 15:25

Победа и загуба за мездренските отбори

В събота два от мездренските отбори изиграха своите срещи от четвъртия кръг на Врачанската "А" Областна футболна група като домакини. Слабото представяне на Околчица Моравица продължи и през този кръг. Моравчани загубиха на терена в Мездра с 1:2 от Огоста..

публикувано на 17.09.17 в 15:21

"Ботев" удари "Локо" (ГО) с 3:1

Ботев Враца удари с 3:1 Локо /ГО/ като гост в дербито на 8-ия кръг на Втора футболна лига. Врачани бяха по-добрия отбор и заслужено си тръгнаха с 3 точки от стадион "Локомотив", където публиката посрещна техния наставник Сашо Ангелов с транспарнат, на..

публикувано на 17.09.17 в 15:19

Файтъри на врачански боен клуб ще участват в републиканското първенство по ММА

Трима файтъри на врачанския боен клуб "Сила" ще участват в републиканското първенство по ММА . Шампионатът за всички възрасти ще се проведе на 17 септември в спортна зала „Строител" в Пловдив. Дебют при жените ще направи Диянка Асенова, която е жена на..

публикувано на 17.09.17 в 08:13

"Локомотив" Мездра посреща "Монолит" Манастирище

През почивните дни ще се изиграят срещите от Четвъртия кръг на Врачанската "А" областна футболна група . В него и трите мездренски отбора отново са домакини. Голямото дерби на кръга е между втория във временното класиране с актив от 7 точки..

публикувано на 15.09.17 в 13:34

"Монтана" излиза за победа срещу "Поморие"

"Монтана" замина тази сутрин за Бургас. Момчетата на треньора Ферарио Спасов ще направят следобед на базата на "Черноморец" последна тренировка преди срещата утре с "Поморие". Монтанци гостуват на "Поморие" без опитния полузащитник..

публикувано на 15.09.17 в 13:21