Силни бягания на мездренски атлети във Великобритания

Гордостта  на мездренската лека атлетика Милица Мирчева, състезателка на СК „Атлет” Мездра, подобри националния си рекорд на 5 километра на шосе с 2 секунди. Възпитаничката на Йоло Николов даде резултат 15:43 мин. на състезанието "Podium 5K" в Лестър..

публикувано на 17.03.24 в 15:48

"Монтана" се справи с "Берое"

Волейболистите на Монтана победиха с 3:1 гейма при гостуването си Берое /Стара Загора/ в среща от 22-ия последен кръг от редовния сезон на първенството на Супер Волей. Берое поведе в резултата след 25:23 точки. Момчетата на треньора Даниел Пеев до края не..

публикувано на 17.03.24 в 15:42

"Ботев II" надви "Дреновец" с 2:1

Дублиращият отбор на Ботев победи Дреновец с 2:1 в мач от Северозападната Трета лига. Това беше едва петата победа на отбора, воден от Ивайло Димитров в кампанията. Домакините вкараха двата гола през първото полувреме. Още в 4-ата минута Иван Нешков..

публикувано на 17.03.24 в 15:38

С попадения след почивката "Пъстрина" би "Бойчиновци"

Пъстрина /Николово/ победи с 2:0 у дома Бойчиновци в среща от 12-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. Домакините стигнаха до успеха с голове през втората част. В 40-та минута вратарят на Бойчиновци Петър Петров хвана дузпа на Боби Михайлов...

публикувано на 17.03.24 в 15:35

"Монтана" не се затрудни срещу "Локо" /София/

Баскетболистките на Монтана победиха с 85:59 точки при гостуването си столичния Локомотив в среща от първата четворка при жените. Треньорът Преслав Пешев даде почивка на Тея Робинсън. Монтанчанки показаха постоянство и на почивката водеха с 18 точки..

публикувано на 17.03.24 в 15:33

"Монтана" би с 2:0 "Спортист"

Монтана победи с 2:0 у дома Спортист /Своге/ в среща от 25-ия кръг на Втора лига. След успеха монтанци имат 46 точки и се изкачиха на третото място във временното класиране. Като цяло положенията през мача липсваха. Гостите се бяха подредили добре и..

публикувано на 17.03.24 в 15:29

"Ботев" взе точка в Стара Загора

Врачанският Ботев спечели точка при гостуването си в Стара Загора. В мач от 25-ия кръг тимът на Христо Янев измъкна 2:2 с късен гол на резервата Даниел Генов, а можеше да си тръгне и с трите точки. Първата интересна ситуация дойде в 10-ата минута, когато..

публикувано на 17.03.24 в 15:26

Промяна или подмяна?

Голямата драма в родния футбол беше решена по възможно най-безкръвния път. Революционерите в лицето на Димитър Бербатов, Стилиян и Мартин Петрови загубиха от аватара на Боби Михайлов – Георги Иванов, като това се случи в петък по време на конгрес на БФС...

публикувано на 17.03.24 в 15:01

Дама ще ръководи мача на "Бдин" с лидера в класирането

Кристина Георгиева, носителка на отличието за футболен съдия номер едно при жените за 2023 г., е назначена за главен рефер на срещата между "Септември" София и "Бдин" Видин. Мачът от 25 кръг на Втора лига ще се играе днес, 16 март, от 15:30 часа в..

публикувано на 16.03.24 в 14:15

Полузащитник се завръща в игра за "Монтана"

Халфът Александър Тодоров се завръща в игра за "Монтана" след травма. Полузащитникът имаше проблеми с рамото.  Не така стои въпросът с друг атакуващ играч на монтанци. Болките на Илия Русинов отново са се възобновили и наставникът Николай Митов го остави..

публикувано на 16.03.24 в 13:30