"Околчица" с нова победа

Околчица Моравица продължи силните си игри и надделя над Ботев Рогозен с 3:2 в дербито между първия и третия от 12-ия кръг на врачанската „А” Областната футболна група- Подгрупа  „А1“. Гостите стартираха срещата силно и поведоха  с 2:0 след  две..

публикувано на 17.11.19 в 16:39

Над 60 студенти бягаха в крос край Враца

Над 60 студенти от цялата страна се включиха в Националния университетски шампионат по лекоатлетически крос, който се провежда за четвърти път във Враца. Начало на спортната проява бе дадено от доц. Йордан Йотов от Асоциация за университетски спорт..

публикувано на 17.11.19 в 16:37

"Град" Белоградчик с чиста победа над "Ботев" Ихтиман

"Град" Белоградчик спечели второ поредно домакинство във Висшата волейболна лига. В спортната зала в Белоградчик домакините надиграха категорично "Ботев" Ихтиман с 3-0 гейма (25-17; 25-17; 25-20) в среща от 4 кръг на първенството и с актив от 6 точки заемат..

публикувано на 17.11.19 в 14:53

Маратон сред Белоградчишките скали

В началото на пътеката към местността „Панаирището” в Белоградчик беше даден стартът на бягане сред фантастичните Белоградчишки скали. То се организира от „Арте - Спорт”. "Организираме събитие, което е свързано с популяризиране на различни..

публикувано на 17.11.19 в 14:08

10 медала и отборна купа за "Бъдин" от Републиканското по самбо

Панагюрище е домакин на Държавния личен отборен шампионат по самбо за кадети и кадетки, родени 2003/2005 г. Състезателите на видинския спортен клуб "Бъдин" завоюваха общо 10 медала : 2 златни, 4 сребърни и 4 бронзови. Кадетките взеха и купа за трето място..

публикувано на 17.11.19 в 13:27

Малки и големи ще мерят сили в турнир по тенис на маса в Монтана

Есенното издание на Общинското първенство по тенис на маса за Купата на Общински младежкия дом – Монтана ще се проведе днес. Надпреварата ще започне от 9.00 часа, във фоайето на институцията. В състезанието ще мерят сили малки и големи любители на този..

обновено на 16.11.19 в 07:39

Монтана завърши наравно контрола с ЦСКА 1948

Монтана направи 2:2 в контролна среща с ЦСКА 1948. Двубоят се игра на терена в Требич. С удар от границата на наказателното поле Тони Тасев изведе напред Монтана в 30-та минута. ЦСКА 1948 изравни – 1:1. В последната минута на първата част вратаря на..

публикувано на 15.11.19 в 17:30

Кариана /Ерден/ и дубъла на Лудогорец завършиха наравно

Кариана взе точка при гостуването си на дубъла на Лудогорец в Разград. 1:1 завърши срещата от отложения 13-ти кръг на Втора лига. Наставникът на ерданчани Веселин Великов заложи на стартовите 11 от последния мач с Локомотив /София/. За разградчани..

публикувано на 15.11.19 в 17:26

Дреновец излиза в полуфинал за Купата

На 17 ноември /неделя/ от 14.00 часа на стадион "Локомотив" в Мездра ще се проведе полуфиналът за Купата на Аматьорската лига. Противници ще бъдат третодивизионните отбори на Партизан Червен бряг и ФК Дреновец, които са четвърти и шести в класирането...

публикувано на 15.11.19 в 15:45

Мездренските отбори играят през уикенда

През почивните дни и трите мездренски отбори, участници в първенството на Врачанската "А" ОФГ ще изиграят срещите си от 12 кръг. В събота /16.11./ от 14.30 часа в Подгрупа А1 лидерът в класирането Околчица Моравица с актив от 19 точки ще посрещне на..

публикувано на 15.11.19 в 15:29