Успехи за девойките на "Атлетико" Монтана

Женските футболни отбори на "Атлетико" Монтана завоюваха едно второ и две трети места на Четвъртия пролетен  турнир, който се проведе в Бургас. Индивидуални награди получиха Криси Борис за най-добър вратар и Искра Цветанова за най-добър защитник. В..

публикувано на 22.04.19 в 16:33

"Бдин" и "Павликени" завършиха 0:0 в мач с кошмарно съдийство

Два червени картона за "Бдин", не отсъдена дузпа, два отменени гола и ред спорни отсъждания на младият плевенски съдия Ивайло Благоев ощетиха видинчани при нулевото равенство с "Павликени". Още в 15- та минута защитник на гостите игра с ръка в..

публикувано на 21.04.19 в 21:57

Шест медала и отборна купа за малките самбисти от "Бъдин"

Отлично се представиха състезателите от видинския Спортен клуб "БЪДИН" в Държавното лично-отборно първенство по самбо за момчета и момичета в Перник. Възпитаниците на Габриела Кирилова спечелиха шест медала. Шампионка в своята категория е Полина Добрилова...

публикувано на 21.04.19 в 16:13

Кадрови проблеми в "Монтана" преди мача с "Ботев"

Монтана остана без защита за домакинството с Ботев /Гълъбово/. Мачът от 25-ия кръг на стадион „Огоста” е в понеделник  от 19 часа. Заради наказание наставникът Стефан Генов няма да може да разчита на централния бранител Иван Михов и десния бек Даниел..

публикувано на 21.04.19 в 16:00

"Околчица" би с хандбален резултат

Със загуба и победа завършиха срещите на два от мездренските в срещите от 18 кръг на областната „А” група във Врачанско. Лидерът Монолит Манастирище победи с класическото 3:0 Скала 2015 Оселна като домакин и затвърди първото си място. Попаденията през..

публикувано на 21.04.19 в 15:59

"Кариана" и "Черноморец" не успяха да си отбележат

Кариана /Ерден/ взе  точка при гостуването на Черноморец /Балчик/. Без отбелязани голове завърши срещата от 25-ия кръг на Втора професионална лига. По-сериозни положения пред двете врати през 90 минути на мача липсваха. През втората част карианци имаха..

публикувано на 21.04.19 в 15:58
Ботев (Враца) победи с 3:0 Витоша

"Ботев" гостува утре на "Витоша"

Ботев няма да отписва гостуването на Витоша в понеделник още повече, че "тигрите" са в подем след изненадващата си победа над Етър в предишния кръг. Въпреки сигурното си оставане в елита за още една година, врачани не смятат да се отпускат, затова се очаква..

публикувано на 21.04.19 в 15:54

Вихър вкара 12 на Син Стрел

Още един футболист, играл в Гърция, привлече двукратният шампион на четвърта монтанска футболна дивизия Вихър /Николово/. Крилото Георги Цеков направи дебют с вихърци при разгрома с 12:0 над Син Стрел /Крапчене/. Срещата от 18-ия кръг се игра на терена с..

публикувано на 21.04.19 в 15:52

"Бдин" посреща "Павликени"

Днес отборът на "Бдин" Видин е домакин на "Павликени" в мач от първенството на Северозападна трета футболна лига. Съдийска бригада от Плевен ще реферира срещата. Главен съдия е Ивайло Благоев, с помощници Денис Христов и Светослав Славов. Четвърти съдия е..

публикувано на 21.04.19 в 08:58

Ралиспринт "Вида 2019" - традицията продължава

Екипажът Мирослав Ангелов /пилот/ и Недялко Савов /навигатор/ от отбора на СК "Мегапорт" /Велико Търново/ с Шкода Фабия R5 зае първо място в генералното класиране на първия кръг от националния шампионат - ралиспринт "Вида 2019". На второ място е..

публикувано на 20.04.19 в 23:08