"Ботев" Враца би "Славия" в контрола

Ботев /Враца/ победи Славия с 3:1 в контрола, която се игра на стадион „Александър Шаламанов" в София. Първото чисто голово положение за гостите бе създадено от Клери Сербер, който излезе сам срещу вратаря, но Кръстев изби в корнер. В 25-ата минута..

публикувано на 24.03.24 в 13:50

Два дни, две държави, два спорта, два медала

Талантливата състезателка на видинския клуб "Бъдин" Нанси Николова заслужи два медала в рамките на два поредни дни от състезания в България и Сърбия.  Вчера по-малката дъщеря на състезателя по ММА Емил Николов безапелационно спечели златен медал от..

публикувано на 23.03.24 в 17:54

Вицешампионска титла за видинския клуб по бокс "Бдин"

Състезателят на видинския боксов клуб "Бдин" Станислав Петров заслужи сребърен медал от Държавното лично-отборно първенство за мъже, което е и турнир за Купата на България. В първия ден на шампионата Станислав (в категория до 60 кг) надигра категорично с..

публикувано на 23.03.24 в 10:56

7 медала за "Бъдин" от международен турнир по джудо в Перник

Състезателите на видинския клуб "Бъдин" отново се представих а на високо ниво. Те участваха в международния открит турнир по джудо "Перун 2024" в Перник, организиран от едноименния местен клуб. Златни медали заслужиха Нанси Николова в категория до 18..

публикувано на 23.03.24 в 10:33

Вършец е домакин на турнир по спортни танци

Международен турнир по спортни танци ще се проведе днес и утре в зала "Арена Вършец" във Вършец . Над 250 ще са участниците, които ще спорят за купата на общините в област Монтана. Турнирът "International CUP Montana OPEN 2024" се възстановява..

публикувано на 23.03.24 в 08:25

"Локомотив" (Мездра) посреща втория в класирането

След като взе точка от лидера като гост в предстоящия 20-и кръг на Северозападната трета лига „Локомотив” (Мездра) посреща в събота от 14:30 часа втория в класирането „Академик” (Свищов) . Гостите са със сериозен актив от 42 точки и голова разлика..

публикувано на 22.03.24 в 17:25

Защитник на "Монтана" поднови тренировки

Десният защитник на "Монтана" Богдан Костов тренира на облекчен режим. 22-годишният бранител се възстановява от операция на лявото коляно. Костов получи травмата на мача с "Литекс" (Ловеч) в средата на миналия месец. Възстановяването му върви добре и за..

публикувано на 22.03.24 в 15:16

Юношите на "Локомотив" (Мездра) с победа над "Ком" (Берковица)

Юношите младша възраст на "Локомотив" (Мездра), с треньор Владимир Найденов, отново се изкачиха начело на класирането с 24 точки след победа в дербито между двата отбора на върха. Младите футболистите изиграха много динамичен и интригуващ мач, като..

публикувано на 22.03.24 в 11:40

Международен турнир по спортни танци организират във Вършец

Международен турнир по спортни танци ще се проведе във Вършец на 23-и и 24 март. Над 200 участници се очаква да излязат пред публиката в "Арена Вършец", където ще се състои състезанието. Cъбитиeтo e зa ĸyпaтa нa oбщинитe oт oблacт Moнтaнa...

публикувано на 21.03.24 в 15:37

Футболният "Монтана" без контрола през паузата

Футболистите на "Монтана" няма да имат приятелска среща по време на паузата на шампионатите. Това обяви наставникът Николай Митов: "Имахме желание, че мачът с "Янтра" ни е в понеделник, но просто отборите, които могат в понеделник са направили..

публикувано на 21.03.24 в 13:08