"Кула 04" спечели дербито с "Ботев" Грамада

Отборът на Пенко Йончев "Кула 04" победи с 1:0 като гост актуалния шампион ФК "Ботев 1947" Грамада и излезе начело в класирането с 31 точки. Срещата беше от 12-ия кръг на Областната футболна група "Видин". Единственото попадение отбеляза бившият..

публикувано на 21.04.24 в 15:52

"Ком" спечели убедително дербито с "Пъстрина"

Ком /Берковица/ победи с 3:0 у дома Пъстрина /Николово/ в дербито на 17-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. Ивайло Тошев даде преднина за берковчани с попадение в 41-та минута. След почивката голове добавиха Юлиян Найденов и Гълъб Герасимов. В..

публикувано на 21.04.24 в 15:46

"Монтана" се препъна у дома

Монтана загуби с 1:3 домакинската си среща от Беласица /Петрич/ от 29-ия кръг на Втора лига. Гостите вкараха головете си след контраатаки, в 67-та минута домакините останаха с 10 души след червен картон на Костадин Илиев. Наставникът Николай Митов пое..

публикувано на 21.04.24 в 15:42

"Ботев" Враца и парламентът завършиха 4:4

8 гола паднаха в контролата, която изиграха в събота във Враца ветераните на Ботев и народни представители от парламента. Мачът беше част от турне на депутатите, в което те поддържат форма. Крайният резултат 4:4 обяснява за интригата на терена, която..

публикувано на 21.04.24 в 15:39

Малките "железничарчета" бият наред

И този кръг момчетата от ДЮШ на „Локомотив” Мездра постигнаха три внушителни победи.   Категорична победа за малките футболисти от Футбол 5 като гост на „Радецки” Козлодуй с 13:1. Голмайстори - Виктор Викторов и Беатрис Стоянова с по 4 попадения,..

публикувано на 21.04.24 в 15:32

"Ботев" би 10 от "Етър"

Ботев спечели с 2:0 домакинството си срещу Етър в откриващия мач от последния 30-и кръг на редовния сезон в Първа футболна лига. Мартин Смоленски откри резултата в 32-та мин., а дълбоко в добавеното време – в 94-та мин.,, Даниел Генов оформи крайния..

публикувано на 21.04.24 в 15:27

Злато и купа за Никол и Нанси от Видин

Сестрите Никол и Нанси Николови от Видин спечелиха златни медали от 9-ото издание на турнира по джудо "Гладиатор оупън" в Пловдив. В зала "Строител" Никол стана шампионка в категория до 32 килограма при 12-годишните момичета. По пътя към златото тя пребори..

публикувано на 21.04.24 в 09:47
БК Монтана

"Монтана" с втора загуба от "Берое"

Баскетболистките на "Монтана" допуснаха втора поредна загуба от "Берое" /Стара Загора/ във финалните плейофи. В зала "Общинска" в Стара Загора монтанчанки отстъпиха с 83:90 точки на Берое.  Утре в Монтана е третата среща . При успех "Берое" печели..

публикувано на 20.04.24 в 15:00

"Монтана" приема "Беласица"

Футболистите на "Монтана" приемат "Беласица" /Петрич/ в мач от 29-ия кръг на Втора лига. Двубоят на стадион "Огоста" започва в 17 часа днес.   Заради наказание наставникът Николай Митов няма да разчита на Стивън Кирилов. Полузащитникът Стефан..

публикувано на 20.04.24 в 12:53

Злато и сребро за врачани в Сандански

Състезателят на врачанския клуб по борба Владислав Иванов стана републиканския шампион при момчетата. На завършилото в Сандански държавно лично-отборно първенство по класическа борба синът на общинския съветник от Враца Иван Иванов се окичи със..

публикувано на 20.04.24 в 08:25