Очаквана победа записаха баскетболистките на Монтана в първенството на жените

В зала “Младост” момичетата на треньора Стефан Михайлов се наложиха с 86:57 точки над "Локомотив" /Стара Загора/ . Монтанчанки се откъснаха далеч напред в резултата още през първата четвърт , в която натрупаха 17 точки преднина . На..

публикувано на 04.02.19 в 15:35

Във Враца очакват Валери Божинов на тренировка

Докато куп столични медии се надпреварваха да прогнозират в кой ден точно Валери Божинов ще напусне лагера на "Ботев" и ще замине за подготовката на "Левски" в Кипър , местните фенове очакват нападателя за тренировката на стадион "Христо Ботев" още..

публикувано на 04.02.19 в 15:17

СК "Атлет" Мездра с престижни медали

Абсолютен успех постигнаха състезателите в дисциплината 3000 метра на провелия се в София Национален шампионат за мъже и жени в зала . Митко Ценов пробяга дистанцията за 8.07.75 минути и грабна златото , втори финишира съотборникът..

публикувано на 04.02.19 в 14:10

"Монтана" направи равен с косовари

Монтана направи 1:1 в контролна среща с косовския Фрамортали. Головете паднаха след час време игра. В 68-та минута косоварите откриваха резултата. В 72-та от фаул Николай Цветков – Демона доведе нещата до 1:1. Това бе първото равенство за..

публикувано на 03.02.19 в 16:44

"Кариана" удари "Локо" София в контрола

Кариана /Ерден/ победи с 1:0 Локомотив /София/ . Контролната среща се игра в санданското село Склаве. Николай Дичев от дузпа донесе успеха за кеф на собственика на ерданчани Милан Йосифов, който е с отбора на лагера в Сандански. В 28-та..

публикувано на 03.02.19 в 16:40

Елина от "Бдин" се готви за "Странджа" и Европейско

Елитната видинска боксьорка Елина Георгиева получи повиквателна за участие в лагер на националния отбор за жени. Подготовката е за предстоящия международен турнир "Странджа" и Европейското първенство за жени до 22 години. Турнирът "Странджа" е най-старото..

публикувано на 03.02.19 в 16:34

"Вихър" отнесе "Огоста"

Вихър /Николово/ победи със 7:2 Огоста /Хайредин/ в приятелска среща играна на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста” в Монтана. За двукратния шампион на четвърта монтанска футболна дивизия контролата бе поредна. Играчите на Огоста за първи..

публикувано на 03.02.19 в 16:30

"Ком" надигра старшата на "Монтана" в контрола

Ком /Берковица/ победи с 2:0 юношите старша възраст на Монтана. Контролната среща се игра на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста”. Ивайло Тошев изведе напред третодивизионния тим. В 10-та минута нападателят засече с глава центриране от дясно..

публикувано на 03.02.19 в 16:28
Иво Балабанов

Злато за Иво Балабанов от националния шампионат в зала

Иво Балабанов от спортен клуб "Атлет" Мездра грабна златото на провелото се снощи бягане на 1 500 метра на Националния шампионат за мъже и жени в зала. С постигнатото време от 3:51:46 мин. той покри норматива за участие на Балканиадата в..

публикувано на 03.02.19 в 14:05

Локомотив /Мездра/ продължи с успехите в контроли

Отборът на ОФК Локомотив Мездра постигна трета, този път трудна победа в поредната си контрола от зимното подготовка. Момчетата на треньора Николай Николов се наложиха с 1:0 над сборен отбор на Надежда Доброславци. Гостите имат два отбора - единият е..

публикувано на 02.02.19 в 16:46