Клубът по снукър от Мездра ще участва на Републиканско

Тази неделя от 10.00 часа в София стартира Републиканското първенство по снукър за младежи до 21 година от календара на Българската снукър федерация за сезон 2018/2019 година. Спортен клуб по снукър "Мездра 2013" ще бъде представен от трима от най- младите..

публикувано на 12.04.19 в 16:15

Медал за Катя Василева от "Спартак" - Враца

Състезателката на врачанския спортен клуб Спартак при ОД на МВР във Враца Катя Василева спечели медал от участието си в турнира по стрелба с боен пистолет "Величко Величков". 25-ото издание на надпреварата в Плевен е посветено на олимпийския медалист по..

публикувано на 12.04.19 в 10:10

Завършиха ученическите спортни игри по хандбал в Мездра

Приключиха провелите се на спортната площадка на СУ "Иван Вазов" Мездра Ученически спортни игри, шампионат по хандбал в Зона 1 /Монтана, Видин и Враца/ . Победители станаха - момчета 5-7 клас на ОУ "Христо Ботев" Мездра, момичета 5-7 клас на..

публикувано на 11.04.19 в 15:54

Юношите на Ботев /Вр/ победиха Кариана

Ботев /Вр/ сломи Кариана с 2:1 в дербито от 13-ия кръг на футболната зона "Враца" при юношите старша възраст и намали до минимум шансовете на гостите за титла. Първата част премина равностойно без кой знае какви голови опасности. Все пак класата на..

публикувано на 11.04.19 в 15:42

Полуфинал ще изиграят ветераните на Пъстрина 2012 /Николово/ и Лудогорец /Разград/

Ветераните на Пъстрина 2012 /Николово/ излизат срещу Лудогорец /Разград/ в ½ финална среща от турнира по футбол. Звездният тим на Димитър Нисторов се изправя на “Лудогорец Арена” срещу ветераните на седемкратния шампион на страната. Мачът е на 18 април..

публикувано на 11.04.19 в 13:15

Берковица спечели турнир по волейбол за ветерани във Вършец

Отборът на Берковица спечели купата в пролетения турнир по волейбол за ветерани във Вършец. На финала берковчани се наложиха с 2:0 гейма над домакините. Кметът инж. Иван Лазаров връчи купата на победителите в традиционния турнир, проведен в зала “Арена..

публикувано на 11.04.19 в 13:05

Лесна победа за Монтана в първата полуфинална среща

Баскетболистките на Монтана разгромиха с 99:53 точки столичния Славия в първа ½ финална среща от държавното първенство при жените, играна в зала „Младост”. На практика носителките на купата на България имат още един протоколен мач в София в събота..

публикувано на 11.04.19 в 09:38

Хора с увреждания от Видин с призови места на състезание в Сърбия

Хора с увреждания от Видин са втори в отборното класиране на международно състезание по параолимпийската дисциплина бенч преса в сръбския град Княжевац. Отборът от Видин е воден от Павел Павлов , кинезитерапевт в Центъра за социална..

публикувано на 10.04.19 в 17:25

"Ботев" привлече Радослав Здравков

Легендата на родния футбол Радослав Здравков е сред най-новите попълнения на врачанския "Ботев". На този етап новината все още не е потвърдена от ръководството на новака в елита. От там обаче обещаха подробности до края на работния..

публикувано на 10.04.19 в 15:14

Красимир Илиев пропусна домакински мач, заради спрени права

Халфът на "Кариана" /Ерден/ Красимир Илиев пропуска домакинския мач в събота с "Локомотив" /София/. Полузащитникът е със спрени състезателни права за една среща, заради натрупани жълти картони. Илиев ще трябва да заплати и парична глоба от 75 лева...

публикувано на 10.04.19 в 14:42