Шеф на Ювентус: Роналдо остава

Спортният директор на Ювентус – Фабио Паратичи, заяви пред Goal, че Кристиано Роналдо остава в отбора. Неговите думи са отговор на слухове в последно време, че португалецът иска да напусне италианския шампион догодина и обмисля завръщане в Реал (Мадрид).

Паратичи каза: "Мога да ви кажа, Кристиано Роналдо остава в отбора. Не отделяме много внимание на слухове за трансфери, всеки ден се появяват „новини“.

Договорът на Роналдо с Ювентус е до 2022 г.

Снощи нападателят вкара и двата гола (38 и 42 минута) за успеха с 2:0 при домакинството на Каляри в мач от 8-ия кръг на италианското първенство по футбол.

В друг мач от кръга Специя и Аталанта завършиха 0:0

Почина Димитър Петров - бащата на голямата Мария Петрова

След боледуване днес почина Димитър Петров - бащата на трикратната световна шампионка по художествена гимнастика Мария Петрова. Новината за кончината на дългогодишният треньор по спортна гимнастика беше съобщена в официалните страници на федерациите по спортна и по художествена гимнастика в социалните мрежи. „С дълбока тъга съобщаваме, че почина..

публикувано на 04.12.20 в 15:08

Напусна ни завинаги Иван Царски

На 75-годишна възраст след дълго 4-годишно боледуване почина бившият шампион по автомобилизъм Иван Царски. Иван Илиев Царски е роден през 1945 г. в Панагюрище. През 1970 г. стартира за първи път в автомобилно състезание с Opel Record. През 1974 г. и 1975 г. става шампион на България с Лада. След това е част от Националния отбор по автомобилизъм..

публикувано на 04.12.20 в 15:01
Красимир Балъков

Красимир Балъков: Трябва рестарт на българския футбол

Главният мениджър на футболния ЦСКА 1948 - Красимир Балъков, даде традиционната си пресконференция преди поредния мач на отбора - утре от 15-ия кръг на Първа лига срещу Берое. Той говори също така за картината в българския футбол като цяло, за участието на отборите ни в европейските турнири, както и за това какъв човек трябва да бъде новият..

публикувано на 04.12.20 в 13:22
Везенков отново игра за Олимпиакос след коронавируса

Отборът на Олимпиакос загуби като гост от ЦСКА Москва (Русия) с 61:80 (19:20, 10:19, 9:17, 23:24) в среща от 12-ия кръг на редовния сезон на Евролигата по баскетбол за мъже. Българският национал Александър Везенков се завърна в игра за гръцкия ти, след като преболедува Covid-19. Той се появи в игра като резерва в края на първата част и се отчете с..

публикувано на 04.12.20 в 07:33
Али Соу

Али Соу: Трябва да се старая повече и да реализирам

Али Соу, нападател на ЦСКА София, заяви след 0:0 ЧФР Клуж в турнира по футбол Лига Европа: "За да спечелим, трябва да вкарваме голове. Имахме възможности, но не успяхме да отбележим. Аз имах добра ситуация, стрелях добре, но защитникът предотврати попадение. Трябва да се старая повече и да реализирам. С човек до себе си в атака се чувствам..

публикувано на 04.12.20 в 06:06
Бруно Акрапович

Бруно Акрапович: Трябва ни нападател, който да реализира

Бруно Акрапович, старши треньор на ЦСКА София, коментира след мача с ЧФР Клуж - 0:0 в турнира по футбол Лига Европа: „Имахме достатъчно положения, трябва нападател, който да реализира. Ще работим по тези детайли. Контролирахме мача, доминирахме на техния терен, затова изчаках със смените. Енрике и Тиаго се включиха много добре. Доволен съм. Соу..

публикувано на 04.12.20 в 06:03
Защитник на Антверпен: Добре, че нямаше ВАР при моя гол

Защитник на Антверп: Добре, че нямаше ВАР при моя гол

Защитникът Ричи де Лает, автор на втория гол, за Антверп при победата над Лудогорец с 3:1 в турнира по футбол Лига Европа: „Сами си направихме мача труден. Трябваше да решим мача още през първото полувреме, но направихме пропуски. Лудогорец започна силно второто полувреме, точно както направиха и на първия мач в България. Но ние бяхме уверени в..

публикувано на 04.12.20 в 05:56