Пари Сен Жермен - Истанбул Башакшехир 5:1 в доиграване от предния ден
Класират се Пари Сен Жермен и Лайпциг, Манчестър Юнайтед ще участва в Лига Европа.

Георги Кабаков

Черно море пуска жалба срещу Георги Кабаков

Ръководството на Черно море възнамерява да подаде жалба срещу съдийската бригада, ръководила двубоя срещу Арда в Кърджали, съобщава официалният сайт на "моряците". От клуба смятат, че реферът Георги Кабаков и неговите помощници са повлияли с отсъжданията си на крайния изход на мача. От ПФК Черно море имат претенции за единствения гол в срещата, паднал в..

публикувано на 07.03.21 в 11:46

Александър Георгиев даде асистенция при успех на Ню Йорк

Вратарят на Ню Йорк Рейнджърс Александър Георгиев се отличи с асистенция за победата над Ню Джърси с 6:3 в Националната хокейна лига. Руският страж с български корени е първият вратар на Рейнджърс след легендарния Хенрик Лундквист, който записва асистенция за тима. Пасът на Георгиев бе за първия гол, с който Адам Фокс откри резултата във втората минута...

публикувано на 07.03.21 в 09:17

Ювентус обърна Лацио, Мората блести

Ювентус победи Лацио с 3:1 в мач от 26-ия кръг на Серия А. Торинци показаха, че могат да бележат голове и без голямата си звезда Кристиано Роналдо, който преди мача получи лека травма и започна мача на пейката, като се появи в игра през второто полувреме. Лацио поведе в 14-а минута с гол на Хоакин Кореа от разстояние. Малко по-късно Милинкович-Савич..

публикувано на 07.03.21 в 09:13

Барселона доближи лидера след успех в Памплона

Барселона се приближи на две точки до лидера Атлетико (Мадрид) след победа с 2:0 над Осасуна като гост в мач от 26-ия кръг на Ла Лига. Каталунците, които започнаха колебливо сезона, вече мечтаят за титлата и очакват с интерес мадридското дерби тази вечер между третия Реал и лидера Атлетико. На "Естадио Ел Садар" в Памплона съдията показа червен картон за..

публикувано на 07.03.21 в 09:11

Глазгоу Рейнджърс на точка от титлата в Шотландия

Глазгоу Рейнджърс победи Сейнт Мирън с 3:0 и направи решителна крачка към първата си титла в Шотландия от десет години. Рейнджърс се нуждае от още една точка, за да си гарантира трофея. Голове на Райън Кент, Алфредо Морелос и Янис Хаджи донесоха победата и запазиха стопроцентовия актив на тима като домакин през този сезон. Рейнджърс за последно..

публикувано на 07.03.21 в 06:03

Левандовски с хеттрик за обрат над Борусия

Роберт Левандовски реализира хеттрик за паметен обрат на Байерн (Мюнхен) срещу Борусия (Дортмунд) в дербито на кръга в Бундеслигата. Баварците допуснаха два бързи гола в началните минути, но обърнаха до 4:2 и се върнаха на върха в класирането, където за кратко бе РБ Лайпциг. Голмайсторите на двата отбора Ерлинг Холанд и Роберт Левандовски очаквано бяха в..

публикувано на 07.03.21 в 06:01

Много битка и липса на голове между ЦСКА София и Локомотив (Пловдив)

ЦСКА София и Локомотив Пловдив завършиха 0:0 в най-интересния мач от 20-ия кръг на елитното ни футболно първенство. Двата отбора изиграха оспорван мач, изпълнен с много агресия и единоборства, но с малко футболни достойнства.  Първото полувреме бе скучно, без положения  и нито един удар в рамките на двете врати. Малко по-интересно бе второто полувреме,..

публикувано на 06.03.21 в 19:35