Байерн с грешна стъпка срещу Арминия

Байерн завърши 3:3 у дома срещу Арминия

Световният и европейски клубен шампион Байерн (Мюнхен) изненадващо завърши 3:3 у дома срещу Арминия в последния мач от 21-ия кръг на германското футболно първенство.

Още в 9-ата минута Мишел Влап даде преднина на гостите, а в 37-ата Амос Пипер отбеляза втори гол за Арминия.

След почивката Робер Левандовски върна едно попадение, но само 60 секунди по-късно Гебауер вкара трети гол за гостите.

Все пак Байерн стигна до равенството с голове на Корентен Толисо в 58-ата и Алфонсо Дейвис в 70-ата минута.

За петима от голмайсторите това бяха дебютни попадения, докато за Левандовски това беше гол номер 25 от началото на сезона.

Локомотив (Сф)

Локомотив (Сф) обяви нов спонсор

Локомотив (София) обяви нов спонсор в лицето на български букмейкър. Договорът засега е до края на сезона, но с перспектива да стане дългосрочен. На стадиона в "Надежда" текат ремонтни дейности с оглед сериозната вероятност отборът да спечели промоция за елита. В Министерството на младежта и спорта е внесен проект за поставяне на осветление на..

публикувано на 21.04.21 в 14:34
Байерн (Мюнхен)

Байерн докосва титлата в Германия, Шалке изпадна

Футболистите на Байерн (Мюнхен) надиграха с 2:0 състава на Байер (Леверузен) в среща от 30-ия кръг германското първенство. Баварците стигнаха сравнително лесно до победата след головете на Ерик Максим Чупо-Мотинг и Йошуа Кимих още в първия четвърт час. Така Байерн докосва поредната си титла, след като по-рано днес вторият Лайпциг загуби с 1:2 от намиращия..

публикувано на 21.04.21 в 07:36
Флорентино Перес

От Суперлигата: Планът за реформа ще бъде преосмислен

Ръководството на новосформирания футболен турнир, който се разпадна - "Суперлига" излезе с официално изявление, след като стана ясно, че шестте английски клуба, които бяха част от проекта - Ливърпул, Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити, Арсенал, Челси и Тотнъм, се оттеглиха. В позицията на останалите клубове се отбелязва, че английските представители са..

публикувано на 21.04.21 в 07:20
Суперлигата

Проектът Суперлига претърпя провал!

Опитите за сформирането на новия европейски футболен турнир - "Суперлигата" се провалят. Късно снощи шестте английски клуба, които първоначално бяха заявили участие - Ливърпул, Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити, Арсенал, Челси и Тотнъм официално обявиха, че се оттеглят. Най-напред Манчестър Сити съобщи, че е стартирал процедура по оттегляне от..

публикувано на 21.04.21 в 07:11

Черно море с важна победа в битката за Топ 6

Черно море победи с 1:0 у дома Ботев (Пловдив) в мач от 25-тия кръг на елитното ни футболно първенство. Единствения гол в срещата реализира Файсел Касми в 18-та минута на срещата. Варненци имаха превъзходство през по-голямата част на срещата и в 10-та минута Зе Гомеш удари греда. Осем по-късно Файсел Касми стреля прекрасно от границата на..

публикувано на 20.04.21 в 22:18
Мирослав Киров

Мирослав Киров ще се бори за златото във Варшава

Мирослав Киров ще се бори на финал на Европейското във Варшава. В полуфиналите при 74-килограмовите на свободния стил българинът преодоля молдовеца Валентин Борзин със 7:0 и утре за титлата ще спори с Таймураз Салказанов, състезаващ се за Словакия.  Това е първи финал за Киров на голямо първенство. През 2014-а той печели бронз на Европейското във..

публикувано на 20.04.21 в 21:44

Челси и Манчестър Сити се отказват от Суперлигата

Челси и Манчестър Сити подготвят документи за отказване от участие в Европейската Суперлига, съобщават в Англия след нов ден на протести от страна на привържениците. Така 48 часа, след като бе обявен новият турнир, два от участващите клубове преразглеждат решението си. Клубният автобус на Челси бе блокиран от това да влезе на стадион „Стамфорд..

публикувано на 20.04.21 в 21:30