МИЛАН (ИТАЛИЯ) - Цървена звезда (Сърбия) - 1:1 (2:2)
Байер Леверкузен (Германия) - ЙЪНГ БОЙС (ШВЕЙЦАРИЯ - 0:2 (3:4)
Брюж (Белгия) - ДИНАМО КИЕВ (УКРАЙНА - 0:1 (1:1)
ДИНАМО ЗАГРЕБ (ХЪРВАТИЯ) - ФК Краснодар (Русия) - 1:0 (3:2)
Лестър Сити (Англия) - СЛАВИЯ ПРАГА (ЧЕХИЯ) - 0:2 (0:0)
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (АНГЛИЯ) - Реал Сосиедад (Испания) - 0:0 (4:0)
ПСВ Айндховен (Нидерландия) - ОЛИМПИАКОС (ГЪРЦИЯ) - 2:1 (2:4)
РОМА (ИТАЛИЯ) - Брага (Португалия) - 3:1 (2:0)

във вторник:
ТОТНЪМ (АНГЛИЯ) - Волфсбергер АК (Австрия) - 4:0 (4:1)

Заб.: Набраните с едър шрифт се класират за осминафиналите, жребият е в петък от 14 ч. българско време.

Локомотив (Пловдив) победи Левски

Тимът на Локомотив (Пловдив) надви с 1:0 Левски в дербито от 25-ия кръг в efbet Лига. Попадението бе дело на Кристиан Илич в 49-ата минута. По този начин пловдивчани продължиха положителната си серия в шампионата и срещу “сините”, а също така се приближиха на шест точки от шампиона Лудогорец. След четвъртия пореден успех в елита “смърфовете” имат..

публикувано на 21.04.21 в 22:48

Берое на победа от баскетболната титлата при жените

Берое (Стара Загора) победи гостуващия Монтана 2003 с 85:71 и поведе с 2:1 успеха във финалната серия на женското баскетболно първенство на България. Играе се до три успеха в пет мача, а следващата среща е на 24 април отново в Стара Загора. Евентуален пети двубой би бил на 26 април в Монтана.  Възпитаничките на Таня Гатева, които този сезон..

публикувано на 21.04.21 в 20:57

ЦСКА София си върна третото място с 6 срещу Монтана

ЦСКА-София разгроми Монтана с 6:0 в мач от 25-ия кръг на Първа професионална футболна лига. Мено Кох откри резултата в 13-ата минута, а Тибо Вион (36) удвои. През втората част червените отбелязаха още четири безответни гола чрез Греъм Кери (51), Юрген Матай (75) и Жорди Кайседо (90 д., 91). Наставникът на червените залага на доста промени. Густаво..

публикувано на 21.04.21 в 20:32
Мирослав Киров

Мирослав Киров спечели сребърен медал във Варшава

Мирослав Киров донесе единствения медал за България в свободна борба на европейското първенство, което се провежда във Варшава. В категория 74 килограма българинът загуби финала с технически туш от Таймураз Салказанов (Словакия).  Българинът отстъпи с 0:10 и техническо превъзходство срещу Тамураз Салказанов (Словакия). Преди това българският..

публикувано на 21.04.21 в 20:20

Селишка и Дудова ще се борят за европейски титли

Миглена Селишка и Биляна Дудова ще играят за титли на Европейското първенство по борба във Варшава, след като спечелиха полуфиналите в категориите си. Сезен Белберова пък запази шансовете си за бронзов медал след първия ден на турнира при дамите, докато Миглена Селишка приключи рано участието си. Шампионката Миглена Селишка спечели много..

публикувано на 21.04.21 в 20:15
Димитър Димитров бе разочарован след загубата с Локомотив (Пд)

Димитър Димитров и Берое се разделиха

Берое и старши треньорът Димитър Димитров-Херо се разделят. Това съобщи спортният директор на заралии Валентин Грудев след загубата от Царско село с 0:1.  "Неприятна поредна загуба за нашия отбор, не беше очаквана. Минимум равен ни трябваше. В крайна сметка ръководството заедно с г-н Димитров взехме решение да се разделим нормално. Ще търсим идеи..

публикувано на 21.04.21 в 18:54

Берое загуби от Царско село, мястото му в топ 6 под въпрос

Отборът на Берое записа трето поредно поражение в Първа професионална футболна лига. В срещо от 25-тия кръг на първенството футболистите от Стара Загора отсъпиха пред  Царско село с 0:1. Двата тима направиха равностойна среща, но гостите бяха по-активни в атака и успяха да грабнат трите точки след гол на Андерсон в 90-та минута, дошъл след..

публикувано на 21.04.21 в 18:52