Димитър Димитров остава начело на Берое

Димитър Димитров
Снимка: ПФК Берое

Димитър Димитров остава старши треньор на ПФК Берое, съобщиха от клуба.

Димитров намекна, че е готов да се оттегли, като пое отговорността за отпадането на осминафиналите в турнира за купата на България след 1:3 от Левски в София вчера, но днес ръководството на "зелено-белите" му гласува кредит на доверие.

На този етап треньорски рокади не се предвиждат. Желанието на всички в клуба е да сме концентрирани за предстоящите срещи до края на шампионата. Димитър Димитров и неговият екип са доказани специалисти в българския футбол и заедно ще продължим да работим в името на Берое", се казва в официалното изявление на клуба.

Реал и Сити стигнаха полуфиналите в Шампионската лига

Отборите на Реал Мадрид и Манчестър Сити се класираха за полуфиналите на Шампионската лига по футбол. Реал завърши 0:0 като гост на Ливърпул и след успеха си с 3:1 в първи мач продължава напред. Манчестър Сити победи като гост с 2:1 Борусия Дортмунд. В първата среща англичаните спечелиха със същия резултат.

публикувано на 15.04.21 в 00:02
 Валдас Дамбраускас

Валдас Дамбраускас: Заслужено загубихме

Треньорът на Лудогорец Валдас Дамбраускас призна, че отборът му е загубил заслужено от ЦСКА София с 1:2 в полуфинала-реванш от турнира за Купата на България по футбол. “Не е първото разочарование в кариерата ми. Това да губиш е част от играта и винаги трябва да бъдеш подготвен да загубиш, ако си готов и да спечелиш. Днес ЦСКА бе по-добрият..

публикувано на 14.04.21 в 21:43
Пабло Караско

Пабло Караско: Държахме мача под контрол

Помощник треньорът на ЦСКА София Пабло Караско изрази задоволството си от победата с 2:1 над Лудогорец в полуфиналния мач за Купата на България. “Искам да поздравя момчетата за самочувствието, което показаха, те дадоха всичко от себе си на терена. Според нас ние изиграхме добър мач. Целият мач държахме под контрол. Поздравихме се с Любо Пенев..

публикувано на 14.04.21 в 21:41
Ямбол изненада Берое с 83:75 точки

Ямбол изненада Берое в Стара Загора

Ямбол поднесе изненадата в отложен мач от 24-ия кръг на баскетболното ни първенство, побеждавайки като гост Берое с 83:75 точки. Така тимът от Стара Загора е на пета позиция с баланс 11-12. Ямбол пък остава на седмо място в таблицата с 9-14. След сравнително равностойно първо полувреме, гостите нанесоха своя удар в третата част, като се възползваха..

публикувано на 14.04.21 в 21:31
ЦСКА-София победи Лудогорец и е на финал

ЦСКА София спечели в Разград и е на финал

Тимът на ЦСКА София се класира за финала на турнира за купата на България по футбол след като победи като гост Лудогорец с 2:1 в реванша. Първият мач завърши 1:1. Енрике Рафаел откри резултата в 3-ата минута, а в 36-ата Георги Йомов удвои преднината на „червените“. Разградчани намалиха чрез Елвис Ману в 72-ата минута. И двата отбора..

публикувано на 14.04.21 в 21:01
Марица защити титлата си

Марица взе титлата за седми пореден път

Отборът на Марица (Пловдив) защити шампионската си титла и за седми пореден път триумфира във волейболното ни първенство при жените. В пловдивската зала „Сила“, „жълто-сините“ надиграха Казанлък с 3:0 гейма и спечелиха финалната серия с 2:0 победи. Момичетата на Лазар Лазаров не оставиха никакви шансове на съперничките си като спечелиха..

публикувано на 14.04.21 в 19:48

15 състезатели ще представят България на европейското първенство по скокове на батут в Сочи

15 състезатели ще представят България на европейското първенство по скокове на батут, което ще се проведе от 29 април   до 2 май в Сочи (Русия). Освен това България ще бъде представена и от генералният секретар на централата Мариела Стойчева, в качеството й на вицепрезидент на техническия комитет по скокове на батут към Европейската..

публикувано на 14.04.21 в 17:39