Черно море и Левски не се победиха

Чермно море и Левски завършиха 0:0

Отборите на Черно море и Левски завършиха 0:0 в мач от 23-ия кръг на футболния ни шампионат.

През първата час гостите от София бяха по-активния тим.

След много груба грешка на Даниел Димов Билал Бари стреля, но стража на домакините Георги Георгиев спаси.

В 12-ата минута след центриране от ъглов удар, Бари надскочи всички на близката греда и стреля, но вратаря на домакините обаче отново успя да избие.

Само три минути по-късно Левски отново бе близо до гола. Този път Михайлович бе изведен по лявото крило, напредна добре и стреля, но вратарят на домакините спаси за пореден път.

До края на първата част Мартин Петков направи нов пропусна за Левски.

През втората част Черно море изравни играта, като двата тима си размениха по няколко опасни атаки.

Седем минути преди края Черно море остана с човек по-малко, след като Даниел Димов получи втори жълт картон и бе изгонен.

Левски победи Черно море с 2:1

Левски надви Черно море на „Герена“

Отборът на Левски победи Черно море с 2:1 в мач от 29-ия кръг на футболното ни първенство, игран на стадион „Георги Аспарухов“. Двата отбора си размениха по няколко опасни атаки още в самото начало, а в 5-ата минута Васил Панайотов с технично изпълнение от пряк свободен удар принуди вратаря на „сините“ Звонимир Микулич да направи зрелищно..

публикувано на 13.05.21 в 21:55
Ивет Лалова

Ивет Лалова остана четвърта в Савона

Най-добрата ни спринтьорка Ивет Лалова - Колио завърши четвърта в старта на 200 метра от турнира по лека атлетика в италианския град Савона. Тя финишира за 23 секунди и 71 стотни. Световната шампионка в дисциплината Дина Ашър-Смит спечели златото. Британката пробяга дистанцията за 22 секунди и 56 стотни. След нея се наредиха..

публикувано на 13.05.21 в 20:31
Царско село и Ботев (Пд) направиха 0:0

Царско село и Ботев (Пд) не се победиха

Отборите на Царско село и Ботев (Пловдив) завършиха наравно 0:0 в мач от 29-ия кръг на футболното ни първенство. Двубоят от Група А на втората осмица обаче беше доста интересен, като гостите от Пловдив изпуснаха куп положения. Още в самото начало те можеха да поведат чрез Маркиньос, но ударът му бе избит от Джони Пласид. Много опасен шут..

публикувано на 13.05.21 в 20:02
Юрген Матей

Юрген Матей сравни ЦСКА София с "Аякс"

Защитникът на ЦСКА София Юрген Матей бе обявен за Играч номер 1 на 27-ия кръг в Първа лига, след като с гола си донесе победата с 1:0 срещу състава на Арда. Във вчерашния мач срещу Лудогорец отново нидерландският бранител даде старт на головата серия, довела до убедителната победа на ЦСКА София срещу шампионите с 4:1. При гостуването си в "Пресклуб..

публикувано на 13.05.21 в 17:28
Атлетико (Мадрид) приближава титлата

Отборът на Атлетико (Мадрид) се приближи още повече до титлата, след като победи като домакин Реал Сосиедад с 2:1 в мач от 36-ия кръг на испанското първенство по футбол. Така два кръга преди края на сезона тимът на треньора Диего Симеоне е лидер с 80 т., следват Барселона със 76 т., Реал (Мадрид) със 75 т. и мач по-малко, четвърти е Севиля със 74..

публикувано на 13.05.21 в 07:25
Микел Артета

Микел Артета се разгневи на журналистите

Мениджърът на Арсенал - Микел Артета, не бе в добро настроение въпреки успеха над Челси с 1:0 в изтегления мач от 36-ия кръг на английската Висша лига по футбол. Той обвини част от медиите, че преиначават негови думи. Причина за недоволството му е начинът, по който бяха иззтълкувани думите му преди двубоя, че не всички от футболистите са достигнали..

публикувано на 13.05.21 в 07:09
Роналдо (вдясно) вкара гол за 3:1 над Сасуоло и стана първият в Ювентус със 100 гола за 3 сезона

Българите в Италия отново останаха резерви

Двамата българи, които играят в отбори от италианското елитно първенство по футбол, останаха резерви за своите отбори в мачовете от 36-ия кръг. Болоня загуби от Дженоа с 0:2, а Валентин Антов не влезе в игра за домакините. Сампдория завърши 2:2 със Специя, като Андрей Гълъбинов остана резерва за гостите. Други резултати: Каляри -..

публикувано на 13.05.21 в 07:07