Европа награди шефа на родния тенис

Президентът на Българската федерация по тенис Стефан Цветков получи специалната награда за принос към играта по време на годишното Общо събрание на Тенис Европа. Делегатите, участващи във форума в Крит присъствено или виртуално, единодушно одобриха..

публикувано на 24.10.20 в 18:41
Британец с втора победа в обиколката на Италия

25-годишният лондончанин Тею Гейгън Харт постигна втора етапна победа в Обиколката на Италия по колоездене, след като триумфира в 20-ия, предпоследен етап от Алба до Сестриере с дължина 190 км. Гейгън Харт показа сериозни спринтьорски качества, за да..

публикувано на 24.10.20 в 17:56
Ясна Петрова

Титла за наше момиче на Балканиада по планинско бягане

Българката Ясна Петрова стана шампионка при девойките до 20 години в 12-ото Балканско първенство по планинско бягане в Пояна Брашов (Румъния). Петрова преодоля трасето за 33:36.44 минути, като изпревари с 8.11 секунди завършилата на второ място Рукен..

публикувано на 24.10.20 в 17:42
Ивайло Иванов

Наши джудисти губят на турнира в Будапеща

Ивайло Иванов загуби в репешажите за бронза и се класира на седмо място в категория до 81 килограма на силния Гранд шлем турнир по джудо в унгарската столица Будапеща. Иванов стартира с престижен успех с "вадзари" над бронзовия медалист от последните..

публикувано на 24.10.20 в 17:13
Уест Хем най-накрая не загуби от Манчестър Сити

Уест Хем завърши 1:1 с гостуващия Манчестър Сити в среща от шестия кръг на английската Висша лига по футбол. Така лондончани прекъснаха серия от осем поредни загуби то този съперник в елита от 23 януари 2016 година, когато завършиха 2:2  на "Болейн..

публикувано на 24.10.20 в 16:52
Григор Димитров

Григор Димитров започва с руснак на турнира във Виена

Григор Димитров ще играе срещу руснака Карен Хачанов в първия кръг на турнира по тенис на твърди кортове в зала в австрийската столица Виена с награден фонд 1.55 милиона евро през следващата седмица. Димитров, който е 20-и в световната ранглиста, не е..

публикувано на 24.10.20 в 16:05
Павел Върба

Лудогорец се разделя с треньора Павел Върба

> Ръководството на клуба по футбол от Разград – Лудогорец, стартира преговори с чешкия треньор Павел Върба и екипа му, включващ Зденек Бечка и Мартин Тихачек, за прекратяване на договорите им. Временно отборът ще бъде воден от Станислав Генчев...

публикувано на 24.10.20 в 15:53
Ига Швьонтек

Ига Швьонтек се самоизолира

Шампионката от Откритото първенство на Франция по тенис - Ига Швьонтек, ще остане в домашна изолация заради контакт със заразен с Ковид-19. Швьонтек се чувства добре и няма никакви симптоми, но е решила да се карантинира след срещата си с президента на..

публикувано на 24.10.20 в 15:21
Валтери Ботас

Ботас е най-бърз на третата свободна тренировка в Португалия

Пилотът на Мерцедес - Валтери Ботас (Финландия), бе най-бърз в третата свободна тренировка преди утрешния старт за Гран При на Португалия във Формула 1. Втори е съотборникът му Люис Хамилтън, а трети е Макс Ферстапен (Нидерландия). Ботас, който..

публикувано на 24.10.20 в 15:16
Каспър Рууд

Рекордьорът на Норвегия идва на Sofia Open

Само 14 дни ни делят от старта на най-голямото спортно събитие в България за 2020 година - тенис шоуто Sofia Open. Куп звезди от световния тенис елит пристигат в София и ще играят пред родната публика в "Арена Армеец" от 7 до 14 ноември. Страната ни е..

публикувано на 24.10.20 в 14:10