Брезалиева и Краснобаева с три медала от финалите на СК в Баку

Ева Брезалиева и Елвира Краснобаева спечелиха три медала от финалите на уредите на световната купа по художествена гимнастика в Баку (Азербайджан).  Брезалиева се окичи със сребърно и бронзово отличие от  финалите с топка и с обръч В първия финал с..

публикувано на 21.04.24 в 16:07
Николай Грязин

Николай Грязин с историческа първа българска победа в WRC2

Николай Грязин донесе историческа за България първа победа в Световния рали шампионат (WRC), след като спечели надпреварата в WRC2 на рали „Хърватия“. Състезаващият се с български лиценз пилот записа 11 етапни победи в хода на състезанието, в което..

публикувано на 21.04.24 в 15:25

Алекс Алексиев е шампион на турнира "Тримонциум"

Алекс Алексиев стана абсолютен шампион в първото издание на турнира по бодибилдинг и фитнес "Тримонциум" в Пловдив. Той спечели титлата и в категория до 80 кг. бодибилдинг, както и при младежите до 23 години.  Ирен Русева е шампион при дамите. Тя стана..

публикувано на 21.04.24 в 13:50
Макс Верстапен постигна нова победа във Формула 1

Четвърти успех за Макс Верстапен след победа и в Китай

Световният шампион Макс Верстапен постигна нова победа във Формула 1, след като се поздрави с успеха за Гран При на Китай днес. Верстапен завърши днес един перфектен уикенд в Шанхай, след като се поздрави с успехи в спринта, в квалификациите и днес...

публикувано на 21.04.24 в 12:27
Денвър Нъгетс победи Лос Анджелис Лейкърс със 114:103 т.

Шампионът Денвър започна защитата на титлата с победа

Никола Йокич вкара 32 точки и взе 12 борби, а защитаващият титлата си в НБА отбор на Денвър Нъгетс се справи със силата на ЛеБрон Джеймс и Лос Анджелис Лейкърс със 114:103 в първа среща от плейофа на Запад. Още двама от важните играчи на Нъгетс..

публикувано на 21.04.24 в 11:31
Ференцварош е шампион за шести пореден път

С равенство 0:0 у дома срещу борещия се за оцеляването си в елита на страната отбор на Кишварда тимът на Ференцварош направи математически сигурно, че ще завърши сезон 2023/24 с шампионска титла на Унгария. Общо за 35-и път зелено-белите..

публикувано на 21.04.24 в 10:59
Арсенал победи с 2:0 Уулвърхемптън

Арсенал е отново първи след 2:0 над Уулвърхемптън

Арсенал победи с 2:0 Уулвърхемптън като гост и направи сериозен опит да се възстанови от кошмарната седмица, която изпрати, излизайки отново на 1-о място във Висшата лига. Тимът на мениджъра Микел Артета претърпя две поредни поражения, след..

публикувано на 21.04.24 в 10:18
Каролина и Бостън започнаха с домакински победи плейофите в НХЛ

Първенство на Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ), плейофи: Източна конференция, първи кръг: Каролина – Ню Йорк Айлендърс       3:1 *Каролина поведе в серията с 1-0 победи Бостън – Торонто                   5:1..

публикувано на 21.04.24 в 10:00
Ланс спечели с 1:0 срещу Клермон

Гол от дузпа остави Ланс на 6-то място във Франция

Отборът на Ланс се измъчи, но спечели с 1:0 срещу последния във френското първенство Клермон, а след като по-рано Рен отнесе Нант с 3:0 като гост, не позволи на директния си опонент да го доближи в битката за разпределение на местата в евротурнирите...

публикувано на 21.04.24 в 08:51
Жирона ще играе за първи път в европейски турнир

Жирона си осигури историческо първо участие в евротурнирите

Сензацията в испанското първенство Жирона си осигури за първи път квота за участие в европейските клубни турнири, след като в мача от 32-ия кръг срази Кадис с 4:1. С успеха каталонският тим събира 68 точки и държи здраво 3-ото място в класирането, със..

публикувано на 21.04.24 в 08:31