Валентина Георгиева

Валентина Георгиева с четири титли от финалите на ДП по спортна гимнастика в Благоевград

Димитър Димитров от клуб ЦСКА спечели две титли на финалите на отделните уреди при мъжете на Държавно първенство по спортна гимнастика, което завърши в Благоевград. На ционалът взе златото на земя с 13.900 точки и на прескок с 14.300 точки. На земя втори..

публикувано на 23.03.24 в 18:47
Лудогорец загуби контролата със Стяуа

Лудогорец загуби от Стяуа в Разград

Отборът на Лудогорец загуби от румънския Стяуа с 2:3 във футболна контрола, играна в Разград. Още в 1-ата минута гостите излязоха напред в резултната, след като Клод Гонзалвеш  си отбеляза автогол. Португалецът се реваншира в 25-ата минута,..

публикувано на 23.03.24 в 18:45
Елвира Краснобаева

Елвира Краснобаева спечели многобоя в Атина

Елвира Краснобаева стана шампионка, а Ева Брезалиева спечели сребърно отличие в многобоя при жените на първата за сезона Световната купа по художествена гимнастика в Атина (Гърция). Краснобаева направи официален дебют на Световна купа и със 131.100..

публикувано на 23.03.24 в 18:27
Адриан Андреев

Адриан Андреев ще играе за титлата в Задар

Адриан Андреев се класира за финала на турнира от сериите "Чалънджър" на клей в Задар (Хърватия) с награден фонд 74 825 евро.  На полуфиналите Андреев победи с 6:3 и 6:4 Тимофей Скатов от Казахстан след близо два часа игра. Това е четвърта..

публикувано на 23.03.24 в 17:42
ЦСКА 1948 вкара четири гола на Хебър

ЦСКА 1948 вкара четири на Хебър в Пазарджик

Отборът на ЦСКА 1948 победи с 4:1 като гост Хебър в приятелски мач, игран в Пазарджик. "Червените" поведоха в резултата чрез Симеон Димитров още в 5-ата минута, а Педриньо реализира второто попадение в полза на гостите в 38-ата минута.  След..

публикувано на 23.03.24 в 17:23
Матиас Фавро

Френският институт в София организира серия събития преди Париж`2024

Българското национално радио и Френският институт в София започнаха партньорство във връзка с предстоящите Летни олимпийски игри в Париж. Институтът вече започна редица инициативи, свързани с Игрите. Ще предложи и различни активности - дискусии,..

публикувано на 23.03.24 в 17:00
Кристиан Георгиев (горе в средата), Тервел Замфиров и Петър Гергьовски спечелиха медалите в Лахтал

Пълен триумф за сноубордистите ни в Лахтал

Трима българи спечелиха медалите в паралелния слалом при младежите на Световно първенство по сноуборд за младежи и девойки в Лахтал (Австрия). Кристиан Георгиев, който преди ден завърши четвърти в паралелния гигантски слалом, спечели световната..

публикувано на 23.03.24 в 16:59

Елвира Краснобаева поведе в Атина

Елвира Краснобаева поведе в многобоя при жените на първата за сезона Световната купа по художествена гимнастика в Атина (Гърция), а  Ева Брезалиева заема временно втора позиция преди последните два потока на надпреварата. Краснобаева направи..

публикувано на 23.03.24 в 16:52
Левски спечели турнира за Купата по бокс

Боксьорите на Левски спечелиха турнира за Купата

Отборът на Левски спечели турнира за купата на България по бокс при мъжете, който се явява и първи кръг от Държавното лично-отборно първенство. Шампионатът се проведе в Ботевград при много сериозен интерес и с качествени и оспорвани двубои. Над..

публикувано на 23.03.24 в 16:48