Акценти

Черно море победи Славия с 3:2

Черно море победи Славия с 3:2, след като изоставаше с 0:1 в мач от 14-ия кръг на efbet Лигата. За успеха на "моряците" на два пъти се разписа Матиас Курьор, който е лидер при голмайсторите в първенството с вече 15 попадения. Славия пък игра от..

публикувано на 27.11.20 в 20:28

От първи декември на футболистите ще се правят антигени, а не PСR тестове

Българският футболен съюз промени изискванията си към клубовете спрямо тестовете за коронавирус, като всеки отбор ще трябва да предоставя антигенни, а не PCR тестове. Това стана ясно от писмо, което футболната централа е разпространило към..

публикувано на 27.11.20 в 20:05

Бранимира Маркова: Вложихме най-доброто от себе си в композициите на момичетата заради Олимпиадата

„Момичетата са добре. Тестовете за Covid-19 са ни отрицателни. Много са развълнувани, защото тази година всички състезания бяха отменени. С огромно нетърпение очакват старта си на европейското първенство“, това заяви пред БНР Бранимира Маркова..

публикувано на 27.11.20 в 19:01

Българките във всички финали на отделните уреди в Киев

България ще има представителки и  в четирите финала на отделните уреди на европейското първенство по художествена гимнастика, което се провежда в украинската столица Киев. Ева Брезалиева ще се бори за отличията във финалите с бухалки и с въже, а..

публикувано на 27.11.20 в 16:56
Десподов (вдясно) след мача с Тотнъм: Далеч сме от истината

Десподов: Далеч сме от истината

Нападателят на Лудогорец - Кирил Десподов, заяви след поражението от Тотнъм с 0:4 в турнира по футбол Лига Европа:  "След такъв мач трудно се говори. Нищо не ни се получи. Тотнъм бе по-класният отбор и спечелиха закономерна победа. Трябва да..

публикувано на 27.11.20 в 08:11
Станислав Генчев

Станислав Генчев: Бяхме тотално надиграни

Старши треньорът на Лудогорец - Станислав Генчев, заяви след загубата при гостуването на Тотнъм с 0:4 в турнира по футбол Лига Европа: „Подходихме с трима централни защитници, тъй като в първия мач в Разград Тотнъм създаде повечето си положения през..

публикувано на 27.11.20 в 08:02

Тотнъм с категорична победа над Лудогорец (всички резултати от Лига Европа)

Лудогорец загуби като гост на Тотнъм с 0:4 в среща от четвъртия кръг на 10-та група на турнира Лига Европа. Поражението е четвърто за разградчани в групата и на практика сложи край на надеждите на тима за класиране за фазата на елиминациите. Лудогорец..

публикувано на 27.11.20 в 00:00

Безредици спряха поклонението на Марадона

Аржентинските власти решиха да спрат допускането в президентския дворец на жители на страната, които пристигнаха за прощалната церемония с футболната легенда Диего Марадона, съобщава ТАСС. Пред сградата има голяма тълпа, но никой не е допускан вътре от..

публикувано на 26.11.20 в 23:42

Марица взе гейм на Вакъфбанк

Марица показа блясък и в последната среща от домакинския си турнир в Група C на Шампионската лига, но загуби в четири гейма срещу един от най-добрите отбори в света Вакъфбанк. В зала Колодрума, воденият от Джовани Гуидети турски тим бе абсолютно..

публикувано на 26.11.20 в 22:46

Акрапович: Доминирахме през второто полувреме

Старши треньорът на ЦСКА София Бруно Акрапович бе доволен от представянето на отбора при загубата с 0:1 от Йънг Бойс в Лига Европа. "Тази схема на игра изисква много време, но е оправдана, защото повече играчи могат да се включат в тази система. Нямах..

публикувано на 26.11.20 в 22:39