Българската щафета - 16-та в Йостерзунд

Женският ни национален отбор в състав Нина Кленовска, Ния Димитрова, Дафинка Коева и Емилия Йорданова се нарид на 16-о място щафетата на 4 по 6 километра от  първия за сезона старт на световната купа по биатлон  в Йостерзунд. Нашите биатлонистки допуснаха..

публикувано на 06.12.09 в 15:32

Сливен победи Левски с 1:0

Сливен победиЛевски с 1:0 в мач от последния 15-и кръг на есениия полусезон в „А” футболната ни група. Единственото попадение в двубоя реализира  влезлия като резерва в 55-ата минута Диан Христов в 74-ата минута, възползвайки се от пас на своя капитан..

публикувано на 06.12.09 в 15:19

Франция спечели щафетата в Йостерзунд при мъжете

Съставът на Франция спечели щафетата 4 по 7 километра и половина в кръга за световната купа по биатлон в Йосрезунд /Швеция/. Венсан Джей, Венсан Дефранс, Симон Фурсад и Мартин Фурсад  извоюваха победата само с една пропусната стрелба и една наказателна..

публикувано на 06.12.09 в 14:58

Волейболистките ни в група със Сърбия, Румъния и Великобритания в Европейската лига

Женският ни национален отбор по волейбол ще има за съперници тимовете на Сърбия, Румъния и Великобритания в груповата фаза на вторатата Европейската лига през лятото на 2010. В другата група ще играят отборите на Турция, Испания, Гърция и Израел. СЕV..

публикувано на 06.12.09 в 07:22

Локомотив София и Миньор с победи, а Ботев и Пирин завършиха наравно в "А" група

Резултати от трите мача играни в 15-тия кръг на "А" футболната ни група: Локомотив (София) – Локомотив (Пловдив) 3:0 Локомотив (София) надгира с 3:0 Локомотив (Пловдив)  в мач от последния 15-и кръг на  „А” група вд есенния полусезон. Срещата..

публикувано на 06.12.09 в 07:10

Новосформираният младежки национален отбор по волейбол записа победа в дебюта си на международното поле

Новосформираният младежки национален отбор на България надигра с 3: 2 гейма мъжкия мъжкия отбор на Тетотво в дебютния си мач на международното поле - полуфинал на 33-тия мемориален турнир "Бранко Хаджи Ильоски - Чайка" в Македония. В много..

публикувано на 06.12.09 в 06:53

Стефан Георгиев последен в Бийвър Крийк

Стефан Георгиев завърши на последното 34-то място в суперкомбинацията за Световната купа по ски алпийски дисциплини в американския зимен курорт Бийвър Крийк . Той финишира за общо време от 2 минути, 42 секунди и 98 стотни - 1,51,57 минута в..

публикувано на 05.12.09 в 10:04

Южна Африка и Мексико откриват световното по футбол

Домакинът на световното първенство по футбол Южна Африка ще играе срещу Мексико в мача на откриването на Мондиал 2010 . Мачът ще е на 11-ти юни на стадион "Сокър Сити" в Йоханесбург и е с капацитет 87 000 места. Жребият за Мондиал 2010..

публикувано на 05.12.09 в 09:39

Славия победи Берое с 3:1

Славия се наложи с 3:1 над Берое, в първа среща от последния за есенния полусезон 15-и кръг на футболната ни  „А” група. Успехът е трети пореден за възпитаниците на Велислав Вуцов. Йордан Петков принудително замени в 18 минута централния защитник Борислав..

публикувано на 04.12.09 в 15:25

Станка Златева спортист номер 1 на СК Левски за 2009

ftp://files.bnr.bg/Horizont/Sport/Zlateva.mp3 Станка Златева беше избрана за спортист номер 1 на СК "Левски" в традиционата "Синя звезда класация". Бронзовата медалистка от световното първенство и европейска шампионкаполучи наградата си..

публикувано на 04.12.09 в 13:35