Арина Сабаленка

Сабаленка взе титлата в Острава

Поставената под номер 3 в схемата Арина Сабаленка (Беларус) спечели титлата на турнира по тенис на твърди кортове в чешкия град Острава с награден фонд 593600 долара. На финала Сабаленка победи убедително сънародничката си и бивша номер 1 в света..

публикувано на 25.10.20 в 19:06
Юго Юмбер с титлата в Белгия.

Юмбер влезе в основната схема на "Sofia Open 2020"

Французинът Юго Юмбер влезе в основната схема на турнира по тенис "Sofia Open 2020", който ще се състои от 7 до 14 ноември в "Арена Армеец". 22-годишният французин спечели днес финала на турнира в Антверп срещу австралиеца Алекс Де Минор с 6:1 и..

публикувано на 25.10.20 в 19:01
 Тею Гейгън Харт

Харт триумфира в „Джирото“

Британецът Тею Гейгън Харт от отбора на "Инеос" спечели колоездачната обиколка на Италия. Втори в генералното класиране на 39 секунди остана австралиецът Джей Хиндли, който водеше преди последния етап. Вчера 25-годишният Харт изоставаше едва на..

публикувано на 25.10.20 в 18:54
Люис Хамилтън

Хамилтън подобри рекорда на Шумахер

Британецът Люис Хамилтън с Мерцедес подобри рекорда на легендарния германец Михаел Шумахер по победи във Формула 1, след като спечели Гран При на Португалия. Това бе 92-и успех на световния шампион в кариерата му. Валтери Ботас (Финландия,..

публикувано на 25.10.20 в 18:36
Мартин Камбуров вкара два гола на Славия

ЦСКА 1948 разгроми с 5:1 Славия

Отборът на ЦСКА 1948 разгроми с 5:1 у дома Славия в двубой от 10-ия кръг на футболното ни първенство. Мачът започна интересно и пропуски за двата отбора направиха Венцислав Бенгюзов и Андон Гущеров. Така се стигна се до 33-ата минута, когато..

публикувано на 25.10.20 в 15:01
Божидар Краев бе титуляр за Мидтиланд при успеха с 3:2 срещу Брьондби

Победи за български футболисти в Дания и Белгия

Националът Божидар Краев бе титуляр за Мидтиланд при обрат с 3:2 при гостуването на Брьондби. В мача от шестия кръг на първенството на Дания по футбол шампионите губеха до 62-ата минута с 0:2, а победното попадение бе дело на Святченко в 93-ата..

публикувано на 25.10.20 в 12:31
Раул Албентоса

Бивш играч на ЦСКА София – вариант за Ливърпул

Бившият защитник на ЦСКА София - Раул Албентоса, е спряган за евентуално ново попълнение на Ливърпул. Германският сайт "90 минути" е направил списък на възможните свободни агенти, които биха заменили контузения Върджил ван Дайк в шампиона на Англия...

публикувано на 25.10.20 в 10:40
Нурмагомедов (вдясно) обяви края на своята кариера

Нурмагомедов печели отново и обяви край на кариерата си

Хабиб Нурмагомедов победи Джъстин Гейджи и постигна 29-а поредна победа в кариерата си, защитавайки за трети път титлата в лека категория на смесените бойни изкуства UFC. Боецът обяви края на кариерата си в интервюто след мача. "Татко ми даде..

публикувано на 25.10.20 в 10:01
Клуб в Катар представи български волейболист

Волейболистът Бранимир Грозданов бе представен като ново попълнение на Катар Спорт Клуб (Доха). Българинът се присъедини към новия си отбор по волейбол още миналия месец, но едва сега четирикратният шампион на емирството обяви трансфера. Катар Спорт..

публикувано на 25.10.20 в 09:27
Ливърпул се изравни с Евертън на върха във Висшата лига

Отборът на Ливърпул направи обрат срещу Шефийлд Юнайтед – 2:1 в мач от шестия кръг на английската Висша лига по футбол. Така шампионите се изравниха на върха в класирането с Евертън с по 13 точки, но градският съперник играе днес срещу Саутхемптън...

публикувано на 25.10.20 в 06:31