Андрей Рубльов

Титли за Рубльов, Юмбер и Рибалкина

Руснакът Андрей Рубльов спечели турнира по тенис на твърди кортове в Аделаида (Австралия) с награден фонд 610 хиляди долара. Поставеният под номер 3 в схемата Рубльов победи на финала квалификанта Лойд Харис (Южна Африка) с 6:3, 6:0 за по-малко от..

публикувано на 18.01.20 в 12:36
Лука Дончич (вляво) реализира рекордните за кариерата си осем тройки

Победа за Далас след рекорд на Дончич

Лука Дончич реализира рекордните за кариерата си осем тройки и общо 35 точки при победата на Далас със 120:112 у дома над Портланд в среща от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация. Тим Хардуей младши се отличи с 29 точки, а съотборникът..

публикувано на 18.01.20 в 11:33
Ашли Барти

Барти загря за Мелбърн с титла в Аделаида

Ашли Барти (Австралия) спечели титлата от турнира по тенис в Аделаида (Австралия) с награден фонд 848 хиляди долара. На финала лидерката в световната ранглиста победи с 6:2, 7:5 Даяна Ястремска (Украйна) за 87 минути. Шампионката от "Ролан..

публикувано на 18.01.20 в 11:27
Шефове на Левски се срещат с феновете

Ръководството на клуба по футбол - Левски, ще има среща с феновете на отбора утре на обяд. Информацията е от сайта на Националния клуб на привържениците на Левски, като се изразява изненада от поканата за такава среща, каквато запалянковците твърдят,..

публикувано на 18.01.20 в 11:16

Спряха първенството на Кипър заради бомба в колата на рефер

Първенствота на Кипър по футбол е прекъснато за неопределено време, а причината е избухнала бомба в колата на рефера Андреас Константину. Автомобилът на 33-годишния съдия е бил паркиран пред неговия дом, когато е бил взривен. Колата е сериозно повредена,..

публикувано на 18.01.20 в 10:38
Хетафе излезе на пето място след 3:0 над Леганес

Отборът на Хетафе победи с 3:0 като гост местния си съперник Леганес в първи двубой от 20-ия кръг в испанския шампионат по футбол. Леандро Кабрера с глава направи резултата 1:0 за гостите, а девет минути след това Алан Ниом дублира аванса за..

публикувано на 18.01.20 в 09:51
Петя и Камен (втори от ляво надясно)

Петя и Камен Колчеви изкачиха най-високия връх в Антарктида

Рано тази сутрин  Петя Колчева и съпругът й Камен Колчев  са стъпили на връх Винсън ( 4892 м). Това съобщи за БНР дъщеря им Марина Колчева. Винсън е  първенецът на ледения континент, където  температурите денем са минус 30 градуса, а нощем падат още..

публикувано на 18.01.20 в 09:46
Александър Везенков (вдясно) постигна личен рекорд в Евролигата

Везенков с личен рекорд в Евролигата

Националът ни по баскетбол Александър Везенков постигна личен рекорд в Евролигата, като отбеляза 20 точки за гръцкия Олимпиакос при победата над Байерн (Мюнхен) с 89:72 т. Българинът игра общо 17 минути, като най-силната му част бе последната четвърт,..

публикувано на 18.01.20 в 09:41
Реал без Рамос и Бейл срещу Севиля

Отборът на Реал (Мадрид) ще бъде без капитана си Серхио Рамос и нападателя Гарет Бейл в мача от първенството на Испания по футбол срещу Севиля днес, но ще може да разчита на завръщането на Карим Бензема. Рамос и Бензема са извън групата от 19..

публикувано на 18.01.20 в 07:54