Иван Иванов

Иван Иванов поема втория отбор на ЦСКА 1948

Бившият помощник треньор на националния отбор на България в периода на Младен Кърстаич, както и треньор на юноши Иван Иванов ще поеме ЦСКА 1948 II, който се състезава във Втора лига. Това анонсира благодетелят на клуба, който играе мачовете си в..

публикувано на 21.04.24 в 08:20
Верона победи с 1:0 Удинезе

С гол накрая Верона победи Удинезе и завърза битката за оцеляване

Отборът на Верона спечели с 1:0 домакинството си на Удинезе в среща от 33-ия кръг и завърза още повече интригата в борбата за оцеляване в Серия А. Успехът жълто-сините  от града на Ромео и Жулиета дойде по възможно най-драматичния начин, след като..

публикувано на 21.04.24 в 08:06
Нургюл Салимова

Нургюл Салимова се измъкна от трудна позиция и направи реми с Катерина Лагно

Нурглюл Салимова завърши реми в предпоследния кръг на Турнира на претендентките за световната титла по шахмат при жените, който се провежда в Торонто.  В 13-ата си партия на канадска земя българката,  с белите фигури, успя да се измъкне от..

публикувано на 21.04.24 в 05:39
Манчестър Сити победи Челси с 1:0

Манчестър Сити е на финал за Купата на Англия, Гуардиола критикува програмата

Защитаващият трофея си Манчестър Сити победи Челси с 1:0 с късен гол на Бернардо Силва, за да стигне до финала за ФА Къп след оспорван полуфинал на "Уембли". Португалецът се разписа в 84-ата минута, след като вратарят на Челси Джордже Петрович..

публикувано на 20.04.24 в 23:28
Левски победи ЦСКА с 3:2

Левски обърна ЦСКА в първия мач от финала по волейбол

Българският национал Симеон Николов записа три поредни аса на сервис в тайбрека, а Левски направи огромен обрат от два гейма пасив и победи ЦСКА с 3:2 (21:25, 23:25, 25:22, 25:18, 15:11) в първи мач от финалната серия на българското волейболно..

публикувано на 20.04.24 в 23:23
Белослава Кръстева

Белослава Кръстева и Надя Тончева записаха втори победи

Белослава Кръстева и Надя Тончева записаха вторите си победи на европейското индивидуално първенство по шахмат за жени, а лидерът на отбора Антоанета Стефанова направи реми във втория ден на турнира в Родос, Гърция. Кръстева спечели втората си..

публикувано на 20.04.24 в 23:20
Хосе Луис Ачиари

Хосе Луис Ачиари: Трябваше да вземем нещо повече

Хосе Луис Ачиари е доволен от играта на Берое, но съжалява, че неговият отбор не взе повече в мача от 30-ия кръг на българското първенство по футбол срещу Левски. "Зелените" загубиха с 0:1 след гол на Асими Фадига в 76-ата минута. "Това беше..

публикувано на 20.04.24 в 23:17
Николай Костов

Николай Костов: Важна победа за самочувствието на играчите

Левски се върна на победния път с успех с 1:0 срещу Берое в мач от 30-ия кръг на футболното първенство и старши треньорът Николай Костов се надява това да върне усмивките и самочувствието на футболистите. "Беше важно да владеем топката, но през..

публикувано на 20.04.24 в 23:15
Левски спечели с 1:0 срещу Берое

Фадига спаси Левски срещу Берое, „сините“ са вече четвърти

Асими Фадига вкара единствения гол през второто полувреме и Левски спечели с 1:0 срещу Берое (Стара Загора) като домакин в мач от 30-ия кръг на Първа лига по футбол. Така "сините" се изкачиха на четвъртото място в класирането при равенство в точките с..

публикувано на 20.04.24 в 23:12
Лудогорец пбеди с 3:0 Хебър

Текпетей вкара два гола за Лудогорец при 3:0 над Хебър

Бърнард Текпетей вкара два пъти в началото на мача и Лудогорец (Разград) надви с 3:0 Хебър (Пазараджик) като гост в мач от 30-ия кръг на българската футболна efbet Лига. С този успех шампионите поведоха с 13 точки на Черно море (Варна), който днес..

публикувано на 20.04.24 в 19:48