Българско национално радио © 2021 Всички права са запазени

СОФИЯ-ГРАД - кандидати за кметове на общините в областта

| обновено на 26.09.19 в 13:42

Област София включва Столична община, която е разделена на 24 района – „Банкя“, „Витоша“, „Връбница“, „Възраждане“, „Изгрев“, „Илинден“, „Искър“, „Красна поляна“, „Красно село“, „Кремиковци“, „Лозенец“, „Люлин“, „Младост“, „Надежда“, „Нови Искър“, „Оборище“, „Овча купел“, „Панчарево“, „Подуяне“, „Сердика“, „Слатина“, „Средец“, „Студентски“ и „Триадица“.

Кандидати за кметове на Столична община:

  • 1*. Диана Ангелова Димитрова
    ПП БЗНС
  • 4. Волен Николов Сидеров
    ПП АТАКА
  • 10. Георги Стоянов Кадиев
    ПП СВОБОДА
  • 11. Петър Николаев Клисаров
    ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
  • 18. Георги Венелинов Георгиев
    БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
  • 20. Тодор Иванов Славков
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 26. Минчо Христов Куминев
    КОАЛИЦИЯ „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“
  • 27. Валери Методиев Григоров
    коалиция „Ние, Гражданите“
  • 34. Ангел Чавдаров Джамбазки
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 40. Младен Александров Младенов
    Национална Републиканска партия
  • 42. Тончо Ненков Токмакчиев
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Николай Георгиев Дренчев
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Пламен Трифонов Христов
    ВОЛЯ
  • 66. Борислав Александров Игнатов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Йорданка Асенова Фандъкова
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
  • 69. СТЕФАН ТИТКОВ ИВАНОВ
    НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ)
  • 70. Борис Бориславов Бонев
    ИК Борис Бориславов Бонев
  • 75. Мая Божидарова Манолова-Найденова
    ИК Мая Божидарова Манолова-Найденова
  • 83. Радослав Стоилов Каратанчев
    ИК Радослав Стоилов Каратанчев

Кандидати за кметове на район Банкя:

  • 3. АТАНАС ТРИФОНОВ СИМЕОНОВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 27. Александър Рангелов Златков
    коалиция Ние, Гражданите
  • 35. Радослав Николов Янков
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 40. Юлиан Филипов Кесяков
    Национална Републиканска партия
  • 48. Иван Емилов Савов
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Цветелина Стоянова Лучкова
    ВОЛЯ
  • 58. Николай Антонов Радев
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Десислава Филипова Николова
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Рангел Вълев Марков
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
  • 74. Иво Василев Пиперов
    ИК Иво Василев Пиперов

Кандидати за кметове на район Витоша:

  • 1. Диян Георгиев Петков
    ПП БЗНС
  • 3. ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ СЛИВОВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 14. Илия Георгиев Илиев
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 20. Любен Пламенов Томов
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 27. Даниел Кирилов Божилов
    коалиция Ние, Гражданите
  • 35. Борислав Христов Атанасов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 40. Йована Владова Лазова
    Национална Републиканска партия
  • 42. Цветан Стоименов Ночев
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Ивайло Георгиев Чорбов
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Ирена Лъчезарова Георгиева
    ВОЛЯ
  • 56. Александър Любомиров Кьосевски
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Даниел Кирилов Митев
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Христо Вълчанов Вълчанов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Теодор Богомилов Петков
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
  • 94. Николай Веселинов Веселинов
    ИК Николай Веселинов Веселинов

Кандидати за кметове на район Връбница:

  • 3. ПЛАМЕН МЛАДЕНОВ ВЛАДИМИРОВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 4. Димитър Славов Димитров
    ПП АТАКА
  • 20. Даниела Петрова Корделска
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 27. Благовест Благовестов Тодоров
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Димитър Борисов Антов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 35. Людмила Григорова Стаменова
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 40. Иван Костадинов Бочков
    Национална Републиканска партия
  • 42. Боян Дафинов Владовски
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Мария Николаева Стефанова
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Марина Стоянова Лучкова
    ВОЛЯ
  • 56. Владимир Минчев Петров
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Димчо Дочев Джиговски
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Румен Кирилов Калчев
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Младен Василев Младенов
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Възраждане:

  • 14. Ивайло Георгиев Гушев
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 27. Ангел Иванов Гаджев
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Илиян Василев Ризов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 40. Стефка Николаева Вълчева
    Национална Републиканска партия
  • 42. Никола Танчев Николов
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Иво Георгиев Русчев
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Трифон Константинов Маринов
    ВОЛЯ
  • 56. Иван Янчов Таков
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Васил Георгиев Младенов
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 60. Райна Иванова Кудева
    ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
  • 66. Васил Василев Кънев
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Савина Йорданова Савова
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Изгрев:

  • 3. АЛЕКСАНДЪР ХРИСТОВ ДРАГИЕВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 6. Панчо Георгиев Малезанов
    ПП Глас Народен
  • 27. Мадлен Николова Пенчева-Кирчева
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Мирослав Дилянов Калчев
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 35. Йордана Райчева Тодорова
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 40. Калин Борисов Манов
    Национална Републиканска партия
  • 42. Камелия Петрова Кюркчиева
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Ивайло Чавдаров Петров
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Румяна Кънчева Панчева
    ВОЛЯ
  • 56. Делян Младенов Георгиев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Емил Желев Димитров
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Филип Димитров Симеонов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Цветомир Велчев Жеков
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Илинден:

  • 1. Галя Стефанова Димитрова
    ПП БЗНС
  • 4. Ивайло Стоянов Докузанов
    ПП АТАКА
  • 27. Марин Христов Наринов
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Виолета Стаменова Тодорова
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 35. Александър Любомилов Анастасов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 48. Димо Георгиев Дренчев
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Наталия Вълчева Петрова
    ВОЛЯ
  • 56. Георги Александров Томов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Тони Димитров Баждаров
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Венцислав Василев Кръстев
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Иван Йорданов Божилов
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Искър:

  • 1. Ангел Христов Илиев
    ПП БЗНС
  • 4. Радостин Василев Василев
    ПП АТАКА
  • 14. Красен Димитров Димитров
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 18. Валентин Асенов Христов
    БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
  • 20. Цветомир Димитров Димитров
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 27. Ирина Алексеевна Алехина
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Гергана Николова Калпачка
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 40. Пламен Захариев Зарков
    Национална Републиканска партия
  • 42. Светослав Титов Нончев
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Красимир Рангелов Гълъбов
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 49. Станислава Пламенова Александрова
    Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
  • 51. Илиян Христов Димитров
    ВОЛЯ
  • 56. Борис Цветков Цветков
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Веселин Руменов Величков
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Калоян Василев Луканов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Ивайло Елков Цеков
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Красна поляна:

  • 1. Валери Асенов Митров
    ПП БЗНС
  • 3. ДЕТЕЛИНА КРАСИМИРОВА ПЕТРОВА
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 18. Велислав Светлинов Станкулов
    БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
  • 27. Георги Иванов Георгиев
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Владимир Веселинов Митов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 40. Кремена Гошова Будинова
    Национална Републиканска партия
  • 42. Илонка Николаева Миткова-Чернас
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Васил Стефанов Василев
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Кристина Христова Любенова
    ВОЛЯ
  • 58. Чавдар Георгиев Митов
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Полина Аракел Куюмджиян
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Иван Вълчев Чакъров
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
  • 82. Георги Миланов Миланов
    ИК Георги Миланов Миланов

Кандидати за кметове на район Красно село:

  • 1. Галина Юлиянова Младенова
    ПП БЗНС
  • 3. КАЛИН РОСЕНОВ МОРАВСКИ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 14. Иван Йорданов Керчев
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 20. Георги Радуил Пайдовски
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 27. Цветанка Илиева Цанова
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Христо Ценов Христов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 40. Цвета Василиева Иванова-Булянска
    Национална Републиканска партия
  • 42. Светослава Иванова Горанова
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Ивайло Цветков Тихолов-Франц
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 50. Пламен Богомилов Стоянов
    Политическа партия МИР
  • 51. Любомир Любчев Борисов
    ВОЛЯ
  • 56. Николай Милчев Николов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Никола Костадинов Вучев
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 60. Евгений Петров Цеков
    ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
  • 63. Антон Иванов Симеонов
    Радикалдемократическа партия в България
  • 66. Росина Георгиева Станиславова
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Христо Панчев Апостолов
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
  • 69. ВЛАДИМИР ВЛАДИМИРОВ ХРИСТОВ
    НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ)

Кандидати за кметове на район Кремиковци:

  • 1. Албена Симеонова Радоева
    ПП БЗНС
  • 3. КРАСИМИР ГЕОРГИЕВ ФАЗЛИЙСКИ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 48. Вера Ангелова Тасева
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Каталина Борисова Конева
    ВОЛЯ
  • 56. Цецка Димитрова Кочкова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Емил Ангелов Димитров
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 69. ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ПЕТЕВ
    НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ)
  • 90. Лилия Петрова Донкова
    ИК Лилия Петрова Донкова

Кандидати за кметове на район Лозенец:

  • 1. Юлия Недялкова Маджарова
    ПП БЗНС
  • 3. РАДОСЛАВ ТОДОРОВ РАДИНСКИ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 4. Ива Марианова Костодинова
    ПП АТАКА
  • 20. Николай Николаев Попов
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 27. Елтимир Антонов Цветков
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Мария Симеонова Бранкова
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 40. Едуард Жираир Гюрджиян
    Национална Републиканска партия
  • 42. Иван Иванов Георгиев
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Тодор Денчев Христов
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 50. Георги Петров Славчев
    Политическа партия МИР
  • 51. Невена Сашева Ганчева
    ВОЛЯ
  • 56. Николай Вельов Велчев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Илияна Андонова Петрова
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 63. Димитър Костадинов Кисьов
    Радикалдемократическа партия в България
  • 66. Константин Петров Павлов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Любомир Любомиров Дреков
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Люлин:

  • 1. Десислава Захариева Боянова
    ПП БЗНС
  • 3. СВЕТЛОЗАР ЙОРДАНОВ ПАВЛОВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 4. Борислав Любомиров Иванов
    ПП АТАКА
  • 20. Ивайло Иванов Атанасов
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 27. Максим Генов Велков
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Георги Ясенов Желязков
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 35. Емил Емилов Атанасов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 48. Цветелина Миткова Димитрова-Узунова
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 49. Найден Петков Костадинов
    Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
  • 50. Розалия Василева Николова
    Политическа партия МИР
  • 51. Калоян Пламенов Петров
    ВОЛЯ
  • 56. Мая Кирилова Александрова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Александър Цветанов Гарибов
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 63. Димитър Николов Николов
    Радикалдемократическа партия в България
  • 66. Йордан Николаев Янков
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Милко Антонов Младенов
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Младост:

  • 1. Валерия Александрова Кардашевска-Ранчева
    ПП БЗНС
  • 3. АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ СТОЯНОВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 4. Румен Атанасов Русев
    ПП АТАКА
  • 20. Дафинка Илиева Томова
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 27. Евгения Василева Димова
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Мария Йорданова Цветкова
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 40. Красимира Кирилова Шаламанова
    Национална Републиканска партия
  • 42. Владимир Милчев Апостолов
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Боян Младенов Захариев
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 49. Пламен Георгиев Александров
    Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
  • 50. Александър Пламенов Лазаров
    Политическа партия МИР
  • 51. Лилия Алексеева Раденкова
    ВОЛЯ
  • 58. Димитър Александров Митев
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Светозар Иванов Маджов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Мария Йорданова Илиева
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
  • 87. Стефан Кирилов Стефанов
    ИК Стефан Кирилов Стефанов

Кандидати за кметове на район Надежда:

  • 1. Юлиан Костадинов Здравков
    ПП БЗНС
  • 3. ДИМИТЪР АЛЕКСАНДРОВ ДИМИТРОВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 4. Величка Борисова Геориева
    ПП АТАКА
  • 20. Николай Евлогиев Максимов
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 27. Нина Захариева Гергова
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Кристина Миленова Бонева-Евтимова
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 35. Веселин Димитров Христов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 40. Марко Ангелов Марков
    Национална Републиканска партия
  • 42. Райна Веселинова Милева
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Димитър Александров Александров
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Снежана Иванова Филипова
    ВОЛЯ
  • 56. Стоян Емилов Цветков
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Гена Цветкова Велковска
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Стефан Ивов Манчев
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Димитър Александров Димов
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Нови Искър:

  • 1. Вера Димитрова Крумова
    ПП БЗНС
  • 6. Стоян Илиев Георгиев
    ПП Глас Народен
  • 14. Валентин Цветков Котов
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 20. Антония Божидарова Стефанова
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 27. Габриел Георгиев Герасимов
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Асен Никифоров Костов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 35. Михаела Стефанова Соколова
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 42. Цветомир Димитров Начев
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Анжела Петрова Васинский
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Биляна Василева Маринова
    ВОЛЯ
  • 56. Милко Николаев Панов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 66. Бончо Василев Ников
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Владислав Владимиров Владимиров
    ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)
  • 68. Даниела Руменова Райчева
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Оборище:

  • 1. Ирен Сашева Попова
    ПП БЗНС
  • 3. ВЕНЦИСЛАВ ВЕСЕЛИНОВ БОНКОВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 21. Николай Петров Гацев
    ПП Съюз на свободните демократи
  • 27. Борислав Кирилов Кирчев
    коалиция Ние, Гражданите
  • 42. Валентин Симеонов Симов
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Николай Бориславов Борисов
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 50. Анелия Руменова Парапунова
    Политическа партия МИР
  • 51. Цеца Бонева Иванова
    ВОЛЯ
  • 60. Димитър Цветанов Тодоров
    ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
  • 66. Николай Борисов Александров
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Петър Константинов Митев
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
  • 85. Васил Божидаров Цолов
    ИК Васил Божидаров Цолов

Кандидати за кметове на район Овча купел:

  • 1. Габриела Атанасова Атанасова
    ПП БЗНС
  • 3. АНТОН ИВАНОВ МИТКОВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 14. Христо Петьов Колев
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 18. Веселин Кирилов Владимиров
    БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
  • 20. Елена Иванова Петкова
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 27. Светозар Стоянов Съев
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Калина Николаева Калинкова-Раданова
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 35. Станислав Тодоров Пищалов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 40. Юрий Михайлов Колчев
    Национална Републиканска партия
  • 42. Христо Христов Дунчев
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Николай Костадинов Илиев
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 50. Кирил Кирилов Петрунов
    Политическа партия МИР
  • 51. Людмила Стоянова Ангелова
    ВОЛЯ
  • 55. Цветан Йорданов Кирчев
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Ангел Петров Маринов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Ивайло Венциславов Нинов
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Ангел Георгиев Стефанов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Христина Милчова Семерджиева
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Панчарево:

  • 1. Дияна Огнянова Пенкова
    ПП БЗНС
  • 3. ВЕНЦИСЛАВ ДОБРЕВ АЛЕКСИЕВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 27. Светлана Методиева Динчова
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Румен Мирчов Войчин
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 40. Велко Илиев Велков
    Национална Републиканска партия
  • 44. Ангелина Валентинова Галчева
    Българска демократична общност
  • 48. Стефан Александров Василев
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Дамян Николаев Пенчев
    ВОЛЯ
  • 55. Георги Иванов Янков
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Радко Цветанов Петров
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Борислав Панайотов Неделков
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Мариян Руменов Христов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Иван Петров Иванов
    ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)
  • 68. Димитър Емилов Сичанов
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
  • 89. Николай Петров Гюров
    ИК Николай Петров Гюров

Кандидати за кметове на район Подуяне:

  • 1. Георги Валериев Върбанов
    ПП БЗНС
  • 3. КОНСТАНТИН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 6. Людмил Александров Аспарухов
    ПП Глас Народен
  • 20. Александър Русков Петров
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 27. Пенка Иванова Маринова
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Одисей Спиридонов Спасов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 35. Светлана Стоянова Смолева
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 42. Мария Йорданова Йончева
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Ивайло Венциславов Антов
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 50. Александър Маринов Пеновски
    Политическа партия МИР
  • 51. Теодора Стоянова Георгиева
    ВОЛЯ
  • 56. Веселин Вячеславов Жечев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Светла Лозанова Миланова
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Атанас Стоименов Горов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Ева Михайлова Митова
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Сердика:

  • 1. Цветан Костов Попов
    ПП БЗНС
  • 3. ИВАН КИРИЛОВ ЛОЗАНОВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 4. Борис Боянов Гаврилов
    ПП АТАКА
  • 27. Галина Христова Василева
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Карлос Арналдо Контрера
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 40. Румен Велнциславов Атанасов
    Национална Републиканска партия
  • 42. Петър Валериев Китев
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Калин Найденов Ганев
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 50. Силвия Дилиянова Живова
    Политическа партия МИР
  • 51. Кристиян Руменов Господинов
    ВОЛЯ
  • 56. Янко Иванов Янков
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Мая Тодорова Панайотова
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Цветан Георгиев Георгиев
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Йордан Йорданов Топалов
    ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)
  • 68. Тодор Славов Кръстев
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Слатина:

  • 1. Иван Василев Георгиев
    ПП БЗНС
  • 3. ФИЛИП ЙОРДАНОВ НЕДЕВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 6. Златко Кръстев Атанасов
    ПП Глас Народен
  • 14. Николай Валентинов Цоцоманси
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 27. Пламен Георгиев Велков
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Владислав Лалов Лалов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 40. Стилян Стоянов Рандежев
    Национална Републиканска партия
  • 42. Николай Любомиров Тодоров
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Илия Иванов Иванов
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 49. Мирослав Юриев Илиев
    Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
  • 50. Константин Киров Киров
    Политическа партия МИР
  • 51. Ася Михайлова Лазова
    ВОЛЯ
  • 56. Димитър Петков Главинов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Борис Николаев Къркеланов
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Георги Пламенов Илиев
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Наталия Илиева Стоянова
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Средец:

  • 14. Сава Каменов Топалов
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 27. Стоян Иванов Тодоров
    коалиция Ние, Гражданите
  • 40. Мартин Красимиров Атанасов
    Национална Републиканска партия
  • 42. Владимир Димитров Николов
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Тодор Стоянов Гроздев
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Мариела Божидарова Ганчева
    ВОЛЯ
  • 56. Иван Митьов Виделов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Кристиян Борисов Кръстев
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Трайчо Димитров Трайков
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Георги Петров Мъндев
    ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)
  • 68. Любомир Иванов Ковачев
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/
  • 69. МАРИО РОЗАЛИНОВ ПУНЧЕВ
    НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ)

Кандидати за кметове на район Студентски:

  • 1. Недко Петров Иванов
    ПП БЗНС
  • 3. АНТОН НЕДКОВ УЗУНОВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 20. Димо Георгиев Кючуков
    ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  • 21. Галя Николаева Енева
    ПП Съюз на свободните демократи
  • 27. Людмил Борисов Туечки
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Атанас Иванов Медникаров
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 35. Григор Александров Стаменов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 40. Иван Николов Арсенов
    Национална Републиканска партия
  • 48. Румен Цветков Илков
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 50. Ивайло Маринов Пеновски
    Политическа партия МИР
  • 51. Лъчезар Рашков Гьорев
    ВОЛЯ
  • 56. Георги Емилов Йорданов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Саид Хешмат Хусейни
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Петко Горанов Горанов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Кристиян Веселинов Достинов
    ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)
  • 68. Димитър Константинов Дилчев
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Кандидати за кметове на район Триадица:

  • 1. Павлина Борисова Паскалева
    ПП БЗНС
  • 3. ПЕЙЧО ДИМИТРОВ КАСЪРОВ
    СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  • 27. Татяна Александрова Календерова
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Любомир Емилов Милошев
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 35. Живка Доньо Донева
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 40. Пламен Славчев Миков
    Национална Републиканска партия
  • 42. Виолета Ценова Димитрова
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 48. Димитър Стоянов Дъбов
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 49. Любомир Василев Филипов
    Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
  • 50. Светлин Минков Колев
    Политическа партия МИР
  • 51. Цветелина Мартен Калеева
    ВОЛЯ
  • 56. Александър Вачев Петров
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Силвия Чернева Георгиева
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Димитър Петров Божилов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Николай Стоянов Терзиев
    Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

*  Номерът пред кандидата е номерът в бюлетината. Кандидатите на местна коалиция и на инициативен комитет, които не са регистрирали кандидатски листи на територията на общината, нямат номер.

ВИЖТЕ ОЩЕ

БСП подкрепи Мая Манолова в искането й за касиране на изборите в София

Ръководството на БСП подкрепи Мая Манолова в искането й за касиране на изборите в София. Политическата подкрепа бе дадена след заседание на Изпълнителното бюро на социалистите. Още в понеделник лидерът на БСП Корнелия Нинова заяви, че ще настоява за това. Припомняме, че след обявяването на първите изборни резултати в деня на балотажа на 3..

публикувано на 05.11.19 в 21:18

Тотев: Без ГЕРБ е невъзможно управлението на Пловдив

"Резултатите на ГЕРБ от първия тур на местните избори в Пловдив са изключително добри и показват желанието на пловдивчани успешното управление на общината да продължи".  Това заяви областният лидер на партията и настоящ кмет на града Иван Тотев на пресконференция.  Той съобщи, че в новия Общински съвет ГЕРБ ще имат най-много общински..

публикувано на 29.10.19 в 16:30

Татяна Буруджиева: В Пловдив разликата от 20% трудно ще се преобърне

Политологът Татяна Буруджиева коментира пред Радио Пловдив втория тур на изборите в Пловдив:  Според мен в Пловдив  ГЕРБ определено имаше проблем, включително с това, че както  на някои други места късно реши да си прави промените във вътрешнопартийните процеси, които се случват при него. Кампанията вървеше леко разколебана в началото – ставаше..

публикувано на 29.10.19 в 14:44

В Пловдивско избраха 6-има кметове - 4-ма на ГЕРБ и по един на БСП и местна партия

От шестима избрани на първи тур кметове в Пловдивска област четирима са от ГЕРБ или подкрепени от партията – Димитър Иванов в „Марица“, Павел Гуджеров в Радовски, Георги Мараджиев в Стамболийски и Емил Кабаиванов в Карлово.  БСП печели от първи тур един кмет - в община Садово - досегашният Димитър Здравков.  Атанас Калчев е преизбран за..

публикувано на 29.10.19 в 14:25
Община Кърджали

Без инциденти преминава изборният ден в Кърджали

Според агенция „Галъп“, активността в област Кърджали към 11 часа е била малко над 15%, а преди четири години в същия час - около 22 на сто. Данните на ОИК към 12:30 часа посочват активност от 25%. До момента има 4 жалби за леки нарушения, които се проверяват. Прави впечатление, че в малките населени места в областта се гласува по-бързо и повече...

публикувано на 27.10.19 в 14:35